www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 tra 2024 12:49

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 495 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 50  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 14 srp 2017 05:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
francesco1 napisao:
.


ma mislim...puno priče i na kraju šta??

Isto kako ti ili ja ili xy što kažeš da može naći inspiraciju u sobi, tako netko će naći inspiraciju i u hodočašću u Mđeđugorju
Duh puše gdje hoće, kako hoće i kome hoće...
Ne vidim onda čemu spominjanje sobe??[/quote]
Pa da moja soba nije mjesto na kojem se ukazala Gospa.
To sto vjernici u Medjugorju crpe nadahnuce i inspiraciju za poboljsanje svog vlastitog zivota je dobro,ali je premalo da se samo zbog toga Medjugorje potvrdi mjestom ukazanja.[/quote]


jao vama nevjernici.. :a1407:
..kad biste znali, što će tek biti Međugorje za budućnost svijeta, plakali bi od radosti..
a nije vam dovoljno , ni ovo. sve do sada.. :a1163:
...kad biste znali da , kako je sveto nebo iznad Međugorja , ljubili bi svaki međugorski kamen,, :a1250:
..kad biste znali da će se u Međugorskom nebu, pojaviti slavni nebeski znak VELIKOG KRIŽA, koji će se vidjeti iz cijelog svijeta...plakali bi od sreće..
..kad bi znali,,da će se jednog dana..NEBO nad Međugorjem otvoriti..za dolazak ISUSA KRISTA..
..plakali bi ..od sramote i straha..što ste bili ..
..nevjerni..
..Blago vama koji niste vidjeli, a vjerujete.. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2017 12:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Jao tebi nagar što još prakticiraš djetinju vjeru,a pozvan si za savršenu..Ja se trudim živjeti vjeru neovisno o tom jel se Gospa zaista ukazala u Međugorju ili ne..To ti meni znači isto kao hoće li se službeno priznati ili ne ukazanje Gospe u La Vangu u Vijetnamu(za koje recimo malo ljudi zna ali ima "puno" jaču priču od Međugorja)
Trudim se biti "usidren" u Kristu neovisan o vanjskim stvarima,znači imati osobni odnos s Bogom,al s druge strane biti poslušan autoritetu Crkve..to propinjanje na zadnje noge čim se Međugorje spomene(u bilokakakvom kontekstu pa čak i kad nije negativno kao ovo moje) čini tvoj put...nezrelim putem..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2017 12:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Ako se ne obratite i ne budete kao djeca, necete uci u kraljevstvo nebesko. (Mt 18,4)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2017 14:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
francesco1 napisao:
Jao tebi nagar što još prakticiraš djetinju vjeru,a pozvan si za savršenu..Ja se trudim živjeti vjeru neovisno o tom jel se Gospa zaista ukazala u Međugorju ili ne..To ti meni znači isto kao hoće li se službeno priznati ili ne ukazanje Gospe u La Vangu u Vijetnamu(za koje recimo malo ljudi zna ali ima "puno" jaču priču od Međugorja)
Trudim se biti "usidren" u Kristu neovisan o vanjskim stvarima,znači imati osobni odnos s Bogom,al s druge strane biti poslušan autoritetu Crkve..to propinjanje na zadnje noge čim se Međugorje spomene(u bilokakakvom kontekstu pa čak i kad nije negativno kao ovo moje) čini tvoj put...nezrelim putem..
odi ti svojim putem, i ne diži prašinu ovdje


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2017 15:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Ne dizem prasinu vec kvotam post tvog jauka..gle osobno vjerujem da se Gospa ukazala klincima samo ono sto se nakon zbiva je tragikomicno za ljudski razum(poglavito krscana).Vrli branitelji Medjugorja bi trebali "iskoristiti" Gospin duh i moć u izgradnju bolnica,domova,sanatorija i sl a ne restorana,hostela,hotela,apartmana i trgovina.Sam poticaj na gradnju najavljene bolnice sv.Jakov je dobar primjer u kojem smjeru treba ici radi obrane auteticnosti Gospinog svetista.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2017 18:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Evo jos nesto,ne znam jel tko spominjao to prije ili ne:na ovoj stranici se priča da li je vjerovanje u Gospina ukazanja nuzno za spasenje vlastite duse?
http://www.catholicdoors.com/faq/qu310.htm
U prijevodu jako puno branitelja Medjugorja stavlja lazni ultimatum,ako ne vjerujes u Medjugorje,ne vjerujes u Krista.A najvise ih boli kad imas neutralni stav o Medjugorju,odmah ostrice i macevi se vade..Ti je tuzno zaista,jako tuzno u najmanju ruku.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2017 22:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
francesco1 napisao:
Ne dizem prasinu vec kvotam post tvog jauka..gle osobno vjerujem da se Gospa ukazala klincima samo ono sto se nakon zbiva je tragikomicno za ljudski razum(poglavito krscana).Vrli branitelji Medjugorja bi trebali "iskoristiti" Gospin duh i moć u izgradnju bolnica,domova,sanatorija i sl a ne restorana,hostela,hotela,apartmana i trgovina.Sam poticaj na gradnju najavljene bolnice sv.Jakov je dobar primjer u kojem smjeru treba ici radi obrane auteticnosti Gospinog svetista.

.ti duhovni birokrata, a garant si u nekom alternativnom neokatekumenskom putu, ne vjeruješ i ok odi svojim putem, zašto moraš svoj stav na , prijestolje najveće pametnoće, koje mora vrijedit
i , obavezno i za nas međugorane, poštujem tvoju nevjeru u Međugorje, tako i ti poštuj našu zaluđenost Međugorjem


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2017 23:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
naggar napisao:
francesco1 napisao:
Ne dizem prasinu vec kvotam post tvog jauka..gle osobno vjerujem da se Gospa ukazala klincima samo ono sto se nakon zbiva je tragikomicno za ljudski razum(poglavito krscana).Vrli branitelji Medjugorja bi trebali "iskoristiti" Gospin duh i moć u izgradnju bolnica,domova,sanatorija i sl a ne restorana,hostela,hotela,apartmana i trgovina.Sam poticaj na gradnju najavljene bolnice sv.Jakov je dobar primjer u kojem smjeru treba ici radi obrane auteticnosti Gospinog svetista.

.ti duhovni birokrata, a garant si u nekom alternativnom neokatekumenskom putu, ne vjeruješ i ok odi svojim putem, zašto moraš svoj stav na , prijestolje najveće pametnoće, koje mora vrijedit
i , obavezno i za nas međugorane, poštujem tvoju nevjeru u Međugorje, tako i ti poštuj našu zaluđenost Međugorjem

Procitaj malo svoj upis gdje jauces nad mnom.Toliko od mene,daleko da ja navodim svoje stajaliste kao apsolut,za razliku od tebe i tebi slicnih.
Mir s tobom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 srp 2017 05:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
francesco1 napisao:
naggar napisao:
francesco1 napisao:
Ne dizem prasinu vec kvotam post tvog jauka..gle osobno vjerujem da se Gospa ukazala klincima samo ono sto se nakon zbiva je tragikomicno za ljudski razum(poglavito krscana).Vrli branitelji Medjugorja bi trebali "iskoristiti" Gospin duh i moć u izgradnju bolnica,domova,sanatorija i sl a ne restorana,hostela,hotela,apartmana i trgovina.Sam poticaj na gradnju najavljene bolnice sv.Jakov je dobar primjer u kojem smjeru treba ici radi obrane auteticnosti Gospinog svetista.

.ti duhovni birokrata, a garant si u nekom alternativnom neokatekumenskom putu, ne vjeruješ i ok odi svojim putem, zašto moraš svoj stav na , prijestolje najveće pametnoće, koje mora vrijedit
i , obavezno i za nas međugorane, poštujem tvoju nevjeru u Međugorje, tako i ti poštuj našu zaluđenost Međugorjem

Procitaj malo svoj upis gdje jauces nad mnom.Toliko od mene,daleko da ja navodim svoje stajaliste kao apsolut,za razliku od tebe i tebi slicnih.
Mir s tobom.
mir s tobom, tako je dobro, evo prestao sam jaukati. i ja tebi dajem Međugorski mir s tobom, inače kako si


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 srp 2017 07:14 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 srp 2017 07:00
Postovi: 1
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kraljice mira moli za nas !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 495 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 50  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 72 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr