www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 01:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 495 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 50  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 20 svi 2017 10:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Ne gubim se. Napišem nešto kad mi dođe.
Žena, djeca, to je tajna Duje, misterija. No comment. :)

Čuvaj se Duje. Pazi na se ploveći morima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 svi 2017 11:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
johnny 5 napisao:
Ne gubim se. Napišem nešto kad mi dođe.
Žena, djeca, to je tajna Duje, misterija. No comment. :)

Čuvaj se Duje. Pazi na se ploveći morima.


Znači kolko mogu onako između redaka...ništa od žene i djece?
Slično i filozof duje...

evo vam jedno lepo svedočanstvo....

http://www.dnevno.hr/vjera/svjedocanstv ... u-1027598/

NEKA PATI KOGA SMETA
MEĐUGORJE JE CENTAR SVETA...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 svi 2017 16:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
evo vam jedno lepo svedočanstvo....

http://www.dnevno.hr/vjera/svjedocanstv ... u-1027598/

NEKA PATI KOGA SMETA
MEĐUGORJE JE CENTAR SVETA...


Evo tebi jedno svjedočanstvo a ima još hrpa takvih:"Ime
iz
mjesto
r. 1940. g. bila je teško bolesna na oba oka 2 mje
seca. Lječnici nijesu mogli pomoći. Po zagovoru nje
zine
majke Majci Božjoj Bistričkoj probudila se ujutro zd
ravih očiju, makar je navečer legla na počinak sasv
im bolesnih,
zakrvavljenih i napola slijepih očiju.
To je izjavila 1957. pod zakletvom u M. Bistrici nje
zina majka. "


Znači li to da se u Mariji Bistrici kazuje Gospa? Ima svjedočanstva o odravljenjima i u drugim svetištima.

I znamo šta kaže papa Franjo:"Ja preferiram našu Gospu kao majku, našu majku, a ne Gospu kao voditeljicu poštanskog ureda koja šalje poruke u određeno vrijeme.”

“To nije Isusova majka i ta navodna ukazanja nemaju veliku vrijednost. To je moje osobno mišljenje, ali je jasno. Tko misli da Gospa govori: ,Dođi jer ću sutra u ovo vrijeme dati poruku ovoj vidjelici?'”


S time da ja ne tvrdim da su ukazanja lažna. Vidjet ćemo kako će Crkva to riješiti i hoće li riješiti ili će ostati status quo.

Vjerujem da tebi to ništa ne znači jer si spreman bez da trepneš optužiti biskupe da su suradnici UDBE, tako da je jasno da ti ne poštuješ druga mišljenja, a do istine ti nije nimalo stalo.
A spreman si klevetati i biskupe bez jasnih dokaza.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 svi 2017 11:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
@Belive
U Ilaci je redoslijed bio ovakav:
-Ukazanje BDM u snu.
-Zatim ukazanje u realnom prostoru.
-Izbijanje lijekovite vode usred druma.

Trsat je sa kucom iz Nazareta takodjer prica za sebe.
Nema nikakvog kalupa za nastajanje nasih svetista.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 svi 2017 14:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Zadnja Poruka, 2. svibanj 2017. [O] - Poruka preko vidjelice Mirjane
Mirjana during an apparition
“Draga djeco, Pozivam vas da se molite, ne tražeći već prinoseći žrtvu – žrtvujući se. Pozivam vas na objavu istine i milosrdne ljubavi. Ja molim svoga Sina za vas, za vašu vjeru koja se sve više umanjuje u vašim srcima. Molim ga da vam pomogne božanskim duhom, kao što vam i ja želim pomoći majčinskim duhom. Djeco moja, morate biti bolji. Samo oni čisti, ponizni i ispunjeni ljubavlju održavaju svijet – spašavaju sebe i svijet. Djeco moja, moj Sin je srce svijeta. Treba ga voljeti i moliti, a ne uvijek iznova izdavati. Zato vi, apostoli moje ljubavi, razmnožite vjeru u srcima ljudi svojim primjerom, svojom molitvom i milosrdnom ljubavlju. Ja sam uz vas, ja ću vam pomoći. Molite da vaši pastiri imaju što više svjetla da bi mogli rasvijetliti sve one koji žive u tami. Hvala vam. ”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 svi 2017 08:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Belive napisao:
Hrvoje Hrki, kako komentirate ovaj članak:
http://hrcak.srce.hr/file/56452

Odmah kažem da ja osobno (a na koncu moj stav zasigurno nije važan ni Crkvi, ni bilo kojem katoliku jer znamo koga katolici trebaju slušati) zbog stvari nabrojani primjerice u ovom članku sa zadrškom (ne)prihvaćam priču o ukazanju (dok Crkva drugačije ne kaže). Ali, također, napominjem da ne umanjujem veličinu Međugorja u obraćenjima, ozdravljenjima i ostalom (dapače, prijateljica mi je u Međugorju upravo doživjela ono nešto zbog čega je odlučila svoj život posvetiti Bogu kao časna).


Čuda vezana uz međugorje, čuda vezana za Crkvu i vjeru općenito su dobra...tu je meni točka. Iznio sam to čudo kao "reklamu" za vjeru , za obraćenje ljudi isl.
Svatko normalan , svaki katolik se može samo radovati kada ima takvih primjera čuda , izlječenja , i to izvana ne od nas da ne bi komunisti, nevjernici i slični rekli: vi domaći ste to izmislili isl.!
Ovo sve drugo je naše puko spekuliranje i filozofiranje...u to mi se ne ide jer od šume ne vidimo stablo

Čudo se dogodilo i to je bit...mi možemo filofofirati ima li Boga , je li Isus bio Bog itd i nitko neće imati konačan i siguran dokaz u nijednu tvrdnju
Tako i međugorje...nitko nema siguran dokaz za ništa...ili vjeruj srcem ili ne vjeruj! Razumom nitko ne može ništa konačno dokučiti!
Ako od mene tražiš sigurne dokaze nećeš ih dobiti, sama znaš


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 svi 2017 21:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
http://www.dnevno.ba/vijesti/video-jesu-li-mostarski-biskupi-zanic-i-peric-suradivali-s-kgb-om-i-udbom-90113/

Vrlo zanimljivo...za prvog biskupa Žanića se već odavno znalo...za drugoga ne,ali njegovo ponašanje je uvijek bilo čudno, ekstremno, pa nije za čuditi
Da mrzi franjevce patološki, to se naravno zna


I evo odgovora na to. To ne bi stavio razbojniče.

Odgovor

Odgovor biskupa Ratka Perića: Ako je general poručnik Maksimov stvarna osoba, nije problem upriličiti javno sučeljavanje. Uostalom, neka se iznesu pred oči javnosti svi inkriminirajući dokumenti i sadržaji! Neka se dokaže njihova autentičnost i onda neka svatko, pa i biskup, moralno i pravno, odgovara zbog svojih djela i preuzme moralnu i pravnu odgovornost!

Svatko tko je, sine ira et studio, pogledao ovaj filmski uradak – dok oni koji su ga proizveli istinitost ne dokažu za objektivne je gledatelje klevetnički pamflet! – zasigurno će uvidjeti svu prazninu kojom obiluje. U kršćanskom duhu rečeno: Ne dao Bog da im se dogodi: Kako siju, tako će i požeti! Mi molimo da svi dođemo do spoznanja Istine i po Istini živimo i ravnamo se. A jao onomu tko i jednom bogumrskom riječju ili djelom sablazni jednoga od malenih!


Sve što je u filmu rečeno o ‘suradnji’ naših pastira Pavla i Ratka s tajnim protubožjim i protucrkvenim sigurnosnim službama, bogumrska je kleveta i nema nikakva temelja ni doticaja s oklevetanim osobama; nego služi blaćenju ne samo osoba, nego i Crkve!“

E na šta si spao Hrvoje, na UDBA-ške metode, klevete i laži. Laži, laži, laži me.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 svi 2017 12:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
johnny 5 napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
http://www.dnevno.ba/vijesti/video-jesu-li-mostarski-biskupi-zanic-i-peric-suradivali-s-kgb-om-i-udbom-90113/

Vrlo zanimljivo...za prvog biskupa Žanića se već odavno znalo...za drugoga ne,ali njegovo ponašanje je uvijek bilo čudno, ekstremno, pa nije za čuditi
Da mrzi franjevce patološki, to se naravno zna


I evo odgovora na to. To ne bi stavio razbojniče.

Odgovor

Odgovor biskupa Ratka Perića: Ako je general poručnik Maksimov stvarna osoba, nije problem upriličiti javno sučeljavanje. Uostalom, neka se iznesu pred oči javnosti svi inkriminirajući dokumenti i sadržaji! Neka se dokaže njihova autentičnost i onda neka svatko, pa i biskup, moralno i pravno, odgovara zbog svojih djela i preuzme moralnu i pravnu odgovornost!

Svatko tko je, sine ira et studio, pogledao ovaj filmski uradak – dok oni koji su ga proizveli istinitost ne dokažu za objektivne je gledatelje klevetnički pamflet! – zasigurno će uvidjeti svu prazninu kojom obiluje. U kršćanskom duhu rečeno: Ne dao Bog da im se dogodi: Kako siju, tako će i požeti! Mi molimo da svi dođemo do spoznanja Istine i po Istini živimo i ravnamo se. A jao onomu tko i jednom bogumrskom riječju ili djelom sablazni jednoga od malenih!


Sve što je u filmu rečeno o ‘suradnji’ naših pastira Pavla i Ratka s tajnim protubožjim i protucrkvenim sigurnosnim službama, bogumrska je kleveta i nema nikakva temelja ni doticaja s oklevetanim osobama; nego služi blaćenju ne samo osoba, nego i Crkve!“

E na šta si spao Hrvoje, na UDBA-ške metode, klevete i laži. Laži, laži, laži me.


Razbojniče,

šta ti misliš da nijedan biskup u ex YU nije surađivao s Udbom?
Koji si ti lajbek ili se praviš lajbek?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 lip 2017 13:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
http://www.dnevno.ba/vijesti/vlado-maru ... rja-92376/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2017 15:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
http://www.dnevno.hr/vjera/iz-zivota-cr ... e-1034892/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 495 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 50  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr