www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 stu 2017 16:25

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 493 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 22 ruj 2017 19:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 126 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Hrvoje Hrki napisao:
Peltrasius napisao:
KOME to smeta Međugorje???????!!!!!!!

i ja se pitam...da TT ne postaje kat.info?

"Generealizacija", tj. poistovjecivanje pojedinca (usp. "jednika"), sa nekim opšte-narodnim (usp. "socijalnim")
negativnim kontekstom jest, jelte, nesto sto su UDBAsi radili, za vrijeme diktature. Stoga, dakle, napusi se, jel, vec, dakle, znas, koga, tj cega, jer izglea, sasvim si napusen, kuzis kralju?

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 24 ruj 2017 12:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Vjeroispovjest: Catholicus
Status: U braku
Obično si ti napušen.. :oops: :lol: :lol: :lol:
Doli ima puno opcija i drokse aee??
:lol:
Al nemoj biti ljut što te nijedna neće..one više vole Irce..a ti onak bezvezno..nisi tipičan dalmatinac..zgodan visok..
Nemoj se jeziti..nauči će već neka starka za tebe..

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 01 lis 2017 13:07 
Odsutan

https://www.hercegovina.info/vijesti/he ... rja-122014

Papa je otac koji brani djecu svoju od grabežljivaca protestantskih..tajnodruštvenih psrazita neradnika koji dušu prodaše za Milju eura ili manje.

Izdajice svih zemalja ..iskoristite svoje vrijeme u grijehu jer malo vremena još ostade..
Čeka vas knez ovoga svijeta u bezvlaśču pakla gdje nema prisustva Boga i zato je tako straśno otići tamo.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 04 lis 2017 09:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Zahvaljeno je: 3 zahvala
Bio nekoliko puta i lepo je meni u Međugorju, ali vidiocima ne vjerujem.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 04 lis 2017 11:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Vjeroispovjest: Katolik
Nisam stigla čitati sve postove na ovu temu, samo mogu reći.. svaki čovjek na kraju sam odlučuje u šta će vjerovati, u šta ne, kao što je netko već naveo, čak i da Crkva prizna ovo mjesto kao svetište, vjernici nisu obvezni, tako da svakome ide na volju kako će se odnositi prema Medjugorju.
Imala sam bliskog rodjaka koji je dogurao do visoke pozicije u Vatikanu, i nazalost, nije ostao tamo, jer se zaprepastio načinom "odgoja" buducih svećenika, i Sodome i Gomore koja tamo vlada. Meni, kao vjernici, to je bilo strašno za čuti, pogotovo kad mi je objasnio koji lobiji sve tamo vladaju i da će Međugorje kad tad biti priznato jer to Crkvi ide u prilog. Tada sam postala svjesna da mi zapravo, "mali ljudi daleko od Vatikana" nemamo pojma šta se događa, na nama je da molimo, pogotovo za svećenike i da Duh Sveti vodi Crkvu, i da vjerujemo da će u konačnici biti Bozja volja.. Sve ostalo mozemo samo nagađati :l30:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 04 lis 2017 12:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ivana2911 napisao:
Nisam stigla čitati sve postove na ovu temu, samo mogu reći.. svaki čovjek na kraju sam odlučuje u šta će vjerovati, u šta ne, kao što je netko već naveo, čak i da Crkva prizna ovo mjesto kao svetište, vjernici nisu obvezni, tako da svakome ide na volju kako će se odnositi prema Medjugorju.

Pa Crkva donosi pravorijek, ne svatko ponaosob, a on je za sada;

The first seven apparitions, between the period June 24-July 3, 1981, are declared “Constat de supernaturalitate”: it is certain that the events are of supernatural origin
The subsequent apparitions (those that occurred after July 3, 1981) are declared “non-constant de supernaturalitate”, which means that it is not certain that the events are of supernatural origin.

Također, ako se stav Crkve, u svezi ukazanja, i promjeni, nitko neće biti obvezan vjerovati u iste, to si dobro rekla.

Ivana2911 napisao:
Imala sam bliskog rodjaka koji je dogurao do visoke pozicije u Vatikanu, i nazalost, nije ostao tamo, jer se zaprepastio načinom "odgoja" buducih svećenika, i Sodome i Gomore koja tamo vlada. Meni, kao vjernici, to je bilo strašno za čuti, pogotovo kad mi je objasnio koji lobiji sve tamo vladaju i da će Međugorje kad tad biti priznato jer to Crkvi ide u prilog. Tada sam postala svjesna da mi zapravo, "mali ljudi daleko od Vatikana" nemamo pojma šta se događa, na nama je da molimo, pogotovo za svećenike i da Duh Sveti vodi Crkvu, i da vjerujemo da će u konačnici biti Bozja volja.. Sve ostalo mozemo samo nagađati :l30:

Što se tiče teorija zavjere, masona u Vatikanu, etc. To sve treba uzeti s rezervom.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 07:56 
Odsutan

S rezervom veliš?
Bojiš se stvarnosti ha?
Ajoj..nisi ti još vruč vode popil

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 09:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Zahvaljeno je: 5 zahvala
Vjeroispovjest: Katolik
Ivana2911 napisao:

Što se tiče teorija zavjere, masona u Vatikanu, etc. To sve treba uzeti s rezervom.[/quote]

Stvarno ne volim teorije zavjere, niti sam istima ikad pridavala veliku vaznost. S obzirom da se ovdje radi o mom bliskom rođaku, koji nazalost, radi takvih iskustava, ne zeli više biti dio Katoličke Crkve, nemam razloga nepovjerovati. Ne znam je li itko čitao knjigu "Svećenicima, Marijinim predagim sinovima", od don. Stefano Gobbi, knjiga savršeno opisuje kroz kkve kušnje će KC morati proći i koliko svećenika će svojim ponašanjem sablazniti druge, ali ih Gospa poziva na ustrajnost i molitvu, jer kao što i Isus kaze: " ni varat paklena neće je nadvladati".

Da se vratim na Međugorje, zivim do Međugorja odmah, par km, sa svime sam upoznata uglavnom, zupnik je jedna divna osoba, fra Marinko Šakota i pod njegovim vodstvom, primjećujem pomake na bolje, istina- dolje se vrti mnogo novca i mnogo je pohlepnih ljudi, ali isto tako, tu osjetim neopisiv mir, ne znam je li to radi toga što je to mjesto natopljeno molitvom, ali mi je dolje najdraze otići na misu, ili se popeti na Podbrdo, neopisiv osjećaj. :a1250:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 17:06 
Odsutan

Podijelio: 126 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Peltrasius napisao:
Izdajice svih zemalja ..iskoristite svoje vrijeme u grijehu jer malo vremena još ostade..
Čeka vas knez ovoga svijeta u bezvlaśču pakla gdje nema prisustva Boga i zato je tako straśno otići tamo.

:D

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 17:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Zahvaljeno je: 1 zahvala
Peltrasius napisao:
S rezervom veliš?
Bojiš se stvarnosti ha?
Ajoj..nisi ti još vruč vode popil

Ne bojim se stvarnosti, nego ne treba svaki dokumentarac s youtube-a uzeti za ozbiljno. Pogotovo ove koje rade 'subotari', 'Jehove' i ta ekipa, jerbo sugestivni su i tendenciozni. No, kad se dublje zapitamo; što je uopće stvarnost? Je li ona baš tako kruta i zadana?

Ivana2911 napisao:
Stvarno ne volim teorije zavjere, niti sam istima ikad pridavala veliku vaznost. S obzirom da se ovdje radi o mom bliskom rođaku, koji nazalost, radi takvih iskustava, ne zeli više biti dio Katoličke Crkve, nemam razloga nepovjerovati. Ne znam je li itko čitao knjigu "Svećenicima, Marijinim predagim sinovima", od don. Stefano Gobbi, knjiga savršeno opisuje kroz kkve kušnje će KC morati proći i koliko svećenika će svojim ponašanjem sablazniti druge, ali ih Gospa poziva na ustrajnost i molitvu, jer kao što i Isus kaze: " ni varat paklena neće je nadvladati".

Oke, sori onda. Žao mi je zbog rođaka.

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 493 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]