www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 stu 2017 16:06

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 493 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50
Autor Poruka
PostPostano: 05 lis 2017 22:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Vjeroispovjest: Catholicus
Status: U braku
Ivana2911 napisao:
Ivana2911 napisao:
Imala sam bliskog rodjaka koji je dogurao do visoke pozicije u Vatikanu, i nazalost, nije ostao tamo, jer se zaprepastio načinom "odgoja" buducih svećenika, i Sodome i Gomore koja tamo vlada. Meni, kao vjernici, to je bilo strašno za čuti, pogotovo kad mi je objasnio koji lobiji sve tamo vladaju i da će Međugorje kad tad biti priznato jer to Crkvi ide u prilog. Tada sam postala svjesna da mi zapravo, "mali ljudi daleko od Vatikana" nemamo pojma šta se događa, na nama je da molimo, pogotovo za svećenike i da Duh Sveti vodi Crkvu, i da vjerujemo da će u konačnici biti Bozja volja.. Sve ostalo mozemo samo nagađati :l30:

Što se tiče teorija zavjere, masona u Vatikanu, etc. To sve treba uzeti s rezervom.

Stvarno ne volim teorije zavjere, niti sam istima ikad pridavala veliku vaznost. S obzirom da se ovdje radi o mom bliskom rođaku, koji nazalost, radi takvih iskustava, ne zeli više biti dio Katoličke Crkve, nemam razloga nepovjerovati. Ne znam je li itko čitao knjigu "Svećenicima, Marijinim predagim sinovima", od don. Stefano Gobbi, knjiga savršeno opisuje kroz kkve kušnje će KC morati proći i koliko svećenika će svojim ponašanjem sablazniti druge, ali ih Gospa poziva na ustrajnost i molitvu, jer kao što i Isus kaze: " ni varat paklena neće je nadvladati".

Da se vratim na Međugorje, zivim do Međugorja odmah, par km, sa svime sam upoznata uglavnom, zupnik je jedna divna osoba, fra Marinko Šakota i pod njegovim vodstvom, primjećujem pomake na bolje, istina- dolje se vrti mnogo novca i mnogo je pohlepnih ljudi, ali isto tako, tu osjetim neopisiv mir, ne znam je li to radi toga što je to mjesto natopljeno molitvom, ali mi je dolje najdraze otići na misu, ili se popeti na Podbrdo, neopisiv osjećaj. :a1250:[/quote]

Istinu zboriš!!
:b112:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 23:00 
Odsutan

Ma ne drug El scorpio!
Ne youtube..kakvi subotari.
Tražite i naći ćete..slušajte i čut čete!
Knjige , crkveni naučitelji, proroci RKC..

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 lis 2017 23:06 
Odsutan

dujam napisao:
Peltrasius napisao:
Izdajice svih zemalja ..iskoristite svoje vrijeme u grijehu jer malo vremena još ostade..
Čeka vas knez ovoga svijeta u bezvlaśču pakla gdje nema prisustva Boga i zato je tako straśno otići tamo.

:D

Ooooooo, rajko!! Smej se, smeej uvek se smej..najviše volim osmeh tvoj!
Čemu konačno osmeh..jel naišla neka starka.si zaveo koju 60+ ?
Ako si..dobar si.
Celo ljeto biti sam.. :lol:

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 493 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Vrijeme na UTC [LJV]