www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 06:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 kol 2015 21:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Plana nema karta za zadar u utorak... ja bi ostao ali gdje ce ona...to je u sklopu hotela i ja mogu ostati a ona mora ici ca trazit si stan jer vise ne radi tu...dakle situacija nikakva...a vec je ova dovela muza na moje mjesto to je vec gotovo...
Hvala vam na molitvama, i potpori... da se bar ona vrati u kauflanda ali tesko iako je radila 6 god tamo dala je otkaz da bi dosla vamo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Ali ovo je nevjerovatno... stvarno... mjenjam osobe ali meni se takve crne stvari i nesrece dogadaju.... ne znam da li je to s vrazije strane...evo pojedinci znaju sve o meni i sad vi recite da je to samo prokusavanje i normalno...ne znam vise sto da mislim i cemu da se nadam...ostao sam opet bez svega...ostaje Bozija intervencija.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Kralju? O čemu ti pričaš. Lijepo počni radit i prestani plakat ka bebica. Ja kroz cijelu priču imam dojam da si ti previše razmažen. Šta misliš, da druge ljude sad boli što ti nemaš posla? Da, baš nas sve ovde boli. Dok ne ugasimo forum i zamislimo se nad svojim patnjama. Onda više nikog nije briga za tebe. Ti se, koliko sam shvatio, vraćaš ovde 15-i put kako bi iznjedrio malo emocija i pažnje od ostalih cijenjenih forumaša, i pričaš nevjerovatne priče. Osobno, mislim da si napuhao pola toga. Ako nisi napuhao, onda te stvarno đava nosi. Tko može napustit sve i kao neko te prevari gore u njemačkoj? A ti radiš i nemaš za podstanarstvo dok ona ne počne radit...
Rekoh, ne budi bebica, nego dođi sebi u uzmi stvari u svoje ruke. Nemogu virovt da u 20 i nešto godina to nisi naučia; nosit se s životnim problemima. Razumia bi da su to duhovne patnje, pa si nov, pa ne kužiš, ali reci mi šta imaš od toga da ovde cmizdriš i plaćeš kako ti je teško? Budi muško, a ne bebica...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Necu uopce komentirati tvoj post ni tebe... samo da te pitam tigre, reci mi sto radis s takvim stavom na katolickom forumu?Ocito si zalutao ali to ti ne daje za pravo da mene nazivas lazljivcom i kukavicom...molio bih te da me zaobilazis.Mir s tobom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Neman pojma koji stav očekuješ. Da, bacio sam ti rukavicu.
A nisam rekao da si kuckavica, nego bebica koja plače i koja traži, a nema ni pojma šta traži...



p.s. nisam ti ja nikakav tigar


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Đes Kike!!
Vidim ti još uvijek biješ bitke!
Jeste živjeli zajedno nevjenčani, to jest "divljali"?? :D
Baš sam se negdje prije sjeto tebe i pitao što je s tobom, kao i onog mamlaza Dalmatinca!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
dujam napisao:
Kralju? O čemu ti pričaš. Lijepo počni radit i prestani plakat ka bebica. Ja kroz cijelu priču imam dojam da si ti previše razmažen. Šta misliš, da druge ljude sad boli što ti nemaš posla? Da, baš nas sve ovde boli. Dok ne ugasimo forum i zamislimo se nad svojim patnjama. Onda više nikog nije briga za tebe. Ti se, koliko sam shvatio, vraćaš ovde 15-i put kako bi iznjedrio malo emocija i pažnje od ostalih cijenjenih forumaša, i pričaš nevjerovatne priče. Osobno, mislim da si napuhao pola toga. Ako nisi napuhao, onda te stvarno đava nosi. Tko može napustit sve i kao neko te prevari gore u njemačkoj? A ti radiš i nemaš za podstanarstvo dok ona ne počne radit...
Rekoh, ne budi bebica, nego dođi sebi u uzmi stvari u svoje ruke. Nemogu virovt da u 20 i nešto godina to nisi naučia; nosit se s životnim problemima. Razumia bi da su to duhovne patnje, pa si nov, pa ne kužiš, ali reci mi šta imaš od toga da ovde cmizdriš i plaćeš kako ti je teško? Budi muško, a ne bebica...


Vidis i ti sebe koliko si isfrustriran i zlonamjeran?
Nazivas me kukavicom a sve sam ostavio i otisao u njemacku sto je za tvoj pojam " tko moze sve napustiti ? " zapitaj se tko je kukavica ja ili ti.
Kkako mozes reci da me đavao nosi?Sram te bilo sebe i svoje kulture!!
I za tvoju informaciju jer ocito nikad nisi izisao iz selendre u kojoj vjerovatno zivis...u njemackoj ne zivi 84 milijuna svetaca nego ljudi!!
Jos jednom te lijepo molim, dovoljno sam pod šokom i u depresiji da ti sasujem punooo teže riječi od ovoga...lijepo te molim da se nosiš od mene s tom svojom zlonamjerom i frstracijom...smrdiš preko ekrana da mi dodtno dušu zatruješ.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
Samuel napisao:
Đes Kike!!
Vidim ti još uvijek biješ bitke!
Jeste živjeli zajedno nevjenčani, to jest "divljali"?? :D
Baš sam se negdje prije sjeto tebe i pitao što je s tobom, kao i onog mamlaza Dalmatinca!


OOO pa di si mi :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Hvala sto si se javio i mislio...eto vidis hahaha ti mislis ja se javim :D
Da jos uvjek teske bitke...mgu ti reci a ne znam zasto dok nisam usao u zajednicu kako sam se stabilizirao sve je super bilo otkako sam u zaj. opet nizbrdo sve :a1163:
A u vezi smo, ne zivimo skupa na divljaka ha ha ha ha


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
A i ja sam bezobrazan nema me mjesecima ovdje, sve sam vas zaboravio...nikao se opametiti. Sad ovako kad tipka bas mi je drago da sam ponovo tu...neka nostalgija valjda


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2015 21:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Da, nikad nisam napustio Lećevicu, ali kakve to veze ima s ičim? I Lećevica nije selendra!!
Pa napustio si grad u kojem si bar znao neke ljude i uputio se s njom u Njemačku,a da niste imali nikakv plan. Jednostavno, uvijek u tvojoj priči se da zamijetiti kako te netko prevari. Što je malo čudno, da ti nikad nisi kriv, zar ne?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 25 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr