www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 09:31

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 21 kol 2015 19:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
naggar napisao:
lalelu napisao:
S Bogom sam se pomirila. Ali i dalje ne razumijem sto me muci. Pitam ga i pitam ga, odgovora nema.

A sa sobom sam na cisto, znam sto hocu.



možda te Kartuzijanac želi ženit..
malo je divlji..ali budeš ga već ukrotila... :D


:a1490: :a1490: :a1490:
A nece to kod mene...sigurno nece jos duugooo.. :b112:
A mene ni Gospodin ne moze ukrotiti kamoli tko drugi :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 19:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
naggar napisao:
lalelu napisao:
S Bogom sam se pomirila. Ali i dalje ne razumijem sto me muci. Pitam ga i pitam ga, odgovora nema.

A sa sobom sam na cisto, znam sto hocu.



možda te Kartuzijanac želi ženit..
malo je divlji..ali budeš ga već ukrotila... :D


Ne, meni je Bog osudio na samacki zivot.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 19:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Kartuzijanac napisao:
naggar napisao:
lalelu napisao:
S Bogom sam se pomirila. Ali i dalje ne razumijem sto me muci. Pitam ga i pitam ga, odgovora nema.

A sa sobom sam na cisto, znam sto hocu.



možda te Kartuzijanac želi ženit..
malo je divlji..ali budeš ga već ukrotila... :D


:a1490: :a1490: :a1490:
A nece to kod mene...sigurno nece jos duugooo.. :b112:
A mene ni Gospodin ne moze ukrotiti kamoli tko drugi :b101:


..ako te ni Gospodin ne može ukrotiti, onda imaš problem.
..na putu si u vječnu propast. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 20:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Draga lalelu,

ništa se nije promjenilo :( , još uvijek isto razmišljaš. Ajde pokušaj ne slušat utjehe drugih ljudi i obećanja da ćeš nešto dobit ako budeš dovoljno molila. To ti nitko nigdje ne garantira. Molitvom možeš mjenjat svoje srce.
Ne možeš ti poradit na što bržem putu u vječnost (ne znamo ni dana ni časa), to što ti možeš i što bi mi svi trebali je da taj naš put u vječnost bude na veću slavu Božju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 20:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2013 22:53
Postovi: 451
Lokacija: Zadar
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
naggar napisao:
Kartuzijanac napisao:
naggar napisao:

:a1490: :a1490: :a1490:
A nece to kod mene...sigurno nece jos duugooo.. :b112:
A mene ni Gospodin ne moze ukrotiti kamoli tko drugi :b101:


..ako te ni Gospodin ne može ukrotiti, onda imaš problem.
..na putu si u vječnu propast. 8)


E to ne znam a bome ne znas ni ti...ne mora znaciti da je tako a mozda je upravo tako. :D
Reci mi malo do koje je mjere Gospodin ukrotio Petra?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 20:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
fiduciia napisao:
Draga lalelu,

ništa se nije promjenilo :( , još uvijek isto razmišljaš. Ajde pokušaj ne slušat utjehe drugih ljudi i obećanja da ćeš nešto dobit ako budeš dovoljno molila. To ti nitko nigdje ne garantira. Molitvom možeš mjenjat svoje srce.
Ne možeš ti poradit na što bržem putu u vječnost (ne znamo ni dana ni časa), to što ti možeš i što bi mi svi trebali je da taj naš put u vječnost bude na veću slavu Božju.



Svi sa svih strana pisu svoja svjedocanstva. Eh trebao im stan, poceli devetnicu i nisu stigli ni do treceg dana vec se stan stvorio. Drugi su se poceli moliti pa su dobili decka/ djevojku/posao/ rijesili se drige/alkohola, pomirili se s roditeljima, ozdravili ovo ono...
Zasto meni to ne uspjeva?

A to drugo kako cu misliti na vjecnost kad sam nesretna, a nesretna sam sto sam sama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 20:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
lalelu napisao:
fiduciia napisao:
Draga lalelu,

ništa se nije promjenilo :( , još uvijek isto razmišljaš. Ajde pokušaj ne slušat utjehe drugih ljudi i obećanja da ćeš nešto dobit ako budeš dovoljno molila. To ti nitko nigdje ne garantira. Molitvom možeš mjenjat svoje srce.
Ne možeš ti poradit na što bržem putu u vječnost (ne znamo ni dana ni časa), to što ti možeš i što bi mi svi trebali je da taj naš put u vječnost bude na veću slavu Božju.



Svi sa svih strana pisu svoja svjedocanstva. Eh trebao im stan, poceli devetnicu i nisu stigli ni do treceg dana vec se stan stvorio. Drugi su se poceli moliti pa su dobili decka/ djevojku/posao/ rijesili se drige/alkohola, pomirili se s roditeljima, ozdravili ovo ono...
Zasto meni to ne uspjeva?

A to drugo kako cu misliti na vjecnost kad sam nesretna, a nesretna sam sto sam sama.


Često kad molimo Boga za nešto mi sami želimo od njega da on to uradi po našemu.
Kao da mi znamo što je najbolje za nas.
Osim molitve jesi li se ispovijedila?
Redovna sveta misa?
Znaju biti organizirani molitveni susreti za osobe koje žele brak.
Da pokušaš na taj način?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 20:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
lalelu napisao:
Kefa napisao:
Lalelu, pratim tvoje postove ali ne volim puno pisati pa se nisam dosad javljala...
imala sam fazu u životu sličnu tvojoj, nije bio u pitanju dečko, ali osjećaji su bili vrlo slični, i znam da nisu pomagale te "nazovi fraze" koje sam čula tisuću puta... ma kako bile istinite i iskrene...
Jedna mi je ipak ostala a to je "Bog nam ne daje križeve da bi nam slomio leđa, nego da bi nam savio koljena"... ta mi je jako draga...
I onda sam u jednom trenutku, onom kad mi je bilo najteže, dobila mir, onaj pravi, mir kakav ti nitko na ovom svijetu ne može dati... ali to nije bila moja snaga, nego Božja milost... ništa nisam učinila u tom trenu, ništa drugačije nego 1000 puta prije... ali mir traje od tada, i više zaista nije važan ovozemaljski ishod, nije važno kako će se dalje odvijati stvari u mom životu, važno je samo da Bog bude blizu, jer s Njim mogu sve, a bez njega... bez njega ne mogu jedan korak učiniti u pravom smjeru...
Pokušaj bar nakratko, zadaj si neki rok, mjesec dana npr.... jednostavno to ostaviti sa strane, odlučiti ne baviti se tom najvećom životnom teškoćom, naći neki hobi, uživati u prirodi, šetnjama, druženju, volontiranju... nečem što nema veze s pronalaženjem dečka. Možda spoznaš koliko ima lijepih stvari u kojima možeš istinski uživati...biti istinski radosna... bez obzira na status slobodne/zauzete cure... jer zaista ima...
Btb! :grlim te:



Meni je s ovim krizom slomio i ledja i savio koljenja i srusio psihu i sve ostalo. NE MOGU VISE.

Pokusavala sam i putovajima - rezultat vidim sretne parove pa mi je jos teze.
Pokusavala sam sa setnjama - rezultat vidim sretne parove pa mi je jos teze.
Pokusavala sam se odmoriti u prirodi - nailazila sam na sretne parove pa mi je bilo jos teze.
Druzenje -oko mene sretni parovi pa me jos vise ubija.

Gdje se god krenem vidim moju samocu i sretne parove.






Odlicno sestro :b112: ,
imas potrebu za ljubav,savrseno :D ,to ti je dao Stvoritelj...a On je sama Ljubav zar ne?Ti trebas duhovnu pomoc-to je kristalno jasno,probaj hagioterapiju.ili nemoj ako se ne zelis mijenjati...slobodna si da odbijes i da se uvik iznova mucis sa istim pitanjima....
Savrseno te razumijem jer sam i sam iskusio da me nitko ne ljubi od malih nogu ili neznaju kako...pa sam trazio ljubav u curama,ponekad alkoholu,izlascima,krivo :(
Dok nisam spoznao Ljubav,Boga :b112: e tu se prica mijenja,mogu imat curu i ozenit se ali nije to presuno uopce,kad si s Isusom nikad nisi sam :b112:
A kako ces doc do Njega,to je tvoj odabir i oces li Mu uopce doci,sve ti odlucujes....
Nadam se da ces potrazit duhovnu pomoc,te tako prihvatit sebe i pustit Boga u svoje srce,nakon toga sve je moguce :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 20:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
lalelu napisao:
Svi sa svih strana pisu svoja svjedocanstva. Eh trebao im stan, poceli devetnicu i nisu stigli ni do treceg dana vec se stan stvorio. Drugi su se poceli moliti pa su dobili decka/ djevojku/posao/ rijesili se drige/alkohola, pomirili se s roditeljima, ozdravili ovo ono...
Zasto meni to ne uspjeva?


Aha tebe brinu svjedočanstva drugih, opet gledaš druge. Gledaj na svoje srce kako ćeš njega mjenat. To što je netko dobio posao ili dečka čim je počeo molit može biti i slučajnost.
Zašto tebi ne uspjeva? Zato što se s Bogom ne trguje, ne uvjetuje se, ne ucjenjuje se. Bog je bezgranična ljubav.


lalelu napisao:
A to drugo kako cu misliti na vjecnost kad sam nesretna, a nesretna sam sto sam sama.


Nisi ti nesretna zato što si sama nego zato što nemaš Isusa pored sebe.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 kol 2015 20:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Billy napisao:
lalelu napisao:
fiduciia napisao:
Draga lalelu,

ništa se nije promjenilo :( , još uvijek isto razmišljaš. Ajde pokušaj ne slušat utjehe drugih ljudi i obećanja da ćeš nešto dobit ako budeš dovoljno molila. To ti nitko nigdje ne garantira. Molitvom možeš mjenjat svoje srce.
Ne možeš ti poradit na što bržem putu u vječnost (ne znamo ni dana ni časa), to što ti možeš i što bi mi svi trebali je da taj naš put u vječnost bude na veću slavu Božju.



Svi sa svih strana pisu svoja svjedocanstva. Eh trebao im stan, poceli devetnicu i nisu stigli ni do treceg dana vec se stan stvorio. Drugi su se poceli moliti pa su dobili decka/ djevojku/posao/ rijesili se drige/alkohola, pomirili se s roditeljima, ozdravili ovo ono...
Zasto meni to ne uspjeva?

A to drugo kako cu misliti na vjecnost kad sam nesretna, a nesretna sam sto sam sama.


Često kad molimo Boga za nešto mi sami želimo od njega da on to uradi po našemu.
Kao da mi znamo što je najbolje za nas.
Osim molitve jesi li se ispovijedila?
Redovna sveta misa?
Znaju biti organizirani molitveni susreti za osobe koje žele brak.
Da pokušaš na taj način?


Dobro mi zelimo da uradi po nasem, ali ON zna sto je najbolje za nas. Ako s tim sto je najbolje za nas (u ovom slucaju samoca) mene dovodi do depresivnog stanja, koliko je onda to dobro za mene?

Molila, postila, ispovijedala, redovno isla na svetu misu i hodocasca, polako nemam vise ni zasto snage.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 70 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr