www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 20:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 ruj 2015 18:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
lalelu napisao:
Svoja cetiri zida - da! Ne zivim na ulici. Ne znaci da su to moja vlastita cetiri zida. Samo sam stabnara, ako si se uplasila da imam nekretninu, nije tako, mogu te smiriti.
Pa da bolje je biti na socijala i u vezi, nekoga sam i zaposlen. Ja bih sutra prihvatila socijalu da za to dobijem vezu.
Mozes slobodno jednoj priji pokazati. Stojim iza onog sto napisem.
Ne znam je li mi se pomutio um, znam da sam u ocaju.


Zašto bi se uplašila, dapače bilo bi mi baš drago :) .

Samo moraš nešto shvatit, ne možeš tako govorit ljudima koji žive na ovim prostorima, ovdje nema posla, i nema tu nikakve socijale, ako ne radiš ne primaš nikakvu socijalnu, ne postoji to ovdje kod nas...

To da si u očaju vidimo i svi ti pokušavaju pomoći ali ti ne želiš čuti.


lalelu napisao:
Ti si prva osoba kojoj bih mogla nesto lose zazeljeti samo zbog tvog gledanja sa visokog i nerazumijevanja. Dao Bog pa bila samo tri godine sama - ne vise. Pa cu te vidjeti kako ces se onda ponasati. I hoces li noisc koje previskoko nosis i dalje tako visoko nositi.


Tek kad budeš mogla moliti za osobe koje te najviše živciraju i koje su ti nanijele neku nepravdu, al zaista iskreno od srca molit za njih i predat ih u svojim molitvama Isusu e tek ćeš tada vidjeti što je molitva.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 ruj 2015 21:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
fiduciia napisao:
lalelu napisao:
Svoja cetiri zida - da! Ne zivim na ulici. Ne znaci da su to moja vlastita cetiri zida. Samo sam stabnara, ako si se uplasila da imam nekretninu, nije tako, mogu te smiriti.
Pa da bolje je biti na socijala i u vezi, nekoga sam i zaposlen. Ja bih sutra prihvatila socijalu da za to dobijem vezu.
Mozes slobodno jednoj priji pokazati. Stojim iza onog sto napisem.
Ne znam je li mi se pomutio um, znam da sam u ocaju.


Zašto bi se uplašila, dapače bilo bi mi baš drago :) .

Samo moraš nešto shvatit, ne možeš tako govorit ljudima koji žive na ovim prostorima, ovdje nema posla, i nema tu nikakve socijale, ako ne radiš ne primaš nikakvu socijalnu, ne postoji to ovdje kod nas...

To da si u očaju vidimo i svi ti pokušavaju pomoći ali ti ne želiš čuti.


lalelu napisao:
Ti si prva osoba kojoj bih mogla nesto lose zazeljeti samo zbog tvog gledanja sa visokog i nerazumijevanja. Dao Bog pa bila samo tri godine sama - ne vise. Pa cu te vidjeti kako ces se onda ponasati. I hoces li noisc koje previskoko nosis i dalje tako visoko nositi.


Tek kad budeš mogla moliti za osobe koje te najviše živciraju i koje su ti nanijele neku nepravdu, al zaista iskreno od srca molit za njih i predat ih u svojim molitvama Isusu e tek ćeš tada vidjeti što je molitva.



Eto molimse za Piju da bdue sama, jer ona smatra da covjek treba biti zahvalan i sretbna sto je sam. Pa neka ima tu srecu samoce.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2015 10:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
lalelu napisao:
Eto molimse za Piju da bdue sama, jer ona smatra da covjek treba biti zahvalan i sretbna sto je sam. Pa neka ima tu srecu samoce.



:u215:


Jedino preostaje molit za tebe jer izgleda da nema smisla ništa više govorit :( .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2015 14:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Sto sam ja sad kriva. Pise da se treba biti sretan kad si sam. Kad kazem da cu se moliti za nju da bude sama, onda opet nije uredu. Znaci ja bi se molila da ona bude sretna.

Ili je to: lako je drugom govoriti dok ja taj kriz ne nosim. Ali Boze cuvaj mene od tog kriza. Neka ja mogu onima s tim krizem soliti pamet kako ne trebaju kukati i kako trebaju biti sretni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2015 15:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
lalelu napisao:
Sto sam ja sad kriva. Pise da se treba biti sretan kad si sam. Kad kazem da cu se moliti za nju da bude sama, onda opet nije uredu. Znaci ja bi se molila da ona bude sretna.

Ili je to: lako je drugom govoriti dok ja taj kriz ne nosim. Ali Boze cuvaj mene od tog kriza. Neka ja mogu onima s tim krizem soliti pamet kako ne trebaju kukati i kako trebaju biti sretni.


Ima nas jos samih,nisi ti jedina.Zasto,npr.mislis da meni nije gore nego tebi a ne kukam nonstop?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2015 16:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
novi1 napisao:
lalelu napisao:
Sto sam ja sad kriva. Pise da se treba biti sretan kad si sam. Kad kazem da cu se moliti za nju da bude sama, onda opet nije uredu. Znaci ja bi se molila da ona bude sretna.

Ili je to: lako je drugom govoriti dok ja taj kriz ne nosim. Ali Boze cuvaj mene od tog kriza. Neka ja mogu onima s tim krizem soliti pamet kako ne trebaju kukati i kako trebaju biti sretni.


Ima nas jos samih,nisi ti jedina.Zasto,npr.mislis da meni nije gore nego tebi a ne kukam nonstop?


Npr. zbog toga sto si mladji. Ili sto si muskarac, pa kod njih je ok ako se ozenis i u 50. A za zenska stvorenja je ta granica na 30 do 35 godina.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2015 18:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
:shock: Nije istina da mi je lakse,nebi rekao.To sto sam mladji i musko neznaci da ne zelim obitelj,sad i odmah!
Molio sam se samo za to prije,toliko mi je to vazno a ti imas predrasude prema nama muskima :shock:
Vise ne molim za vezu nego za ispunjenje Njegove volje za moj zivot i radostan sam,miran :b112: .....a to ne iskljucuje da imam neopisivu ceznju za stvaranjem obitelji,za cvrstom vezom u kojoj ce i mene netko razumit....patnja i kriz je to ali sa Isusom imam snagu,neopisivu...
Zivi susret sa Kristom i zivi odnos,svakodnevni s Njim;mi daje snagu,ali ne iskljucuje kriz!Kriz je tu i hvala Mu sto je tu,a zasto sam jos saam neznam ali On me razumi jer me i stvorio i zna svaku moju ceznju :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2015 19:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga lalelu a da stavis ovdje na forumu svoju sliku, mozda se nekom svidis, ima I na forumu slobodni muskaraca....
Ima onih koji su stariji od tebe... a ima koju godinu I mladi, a slobodni su....zasto se s nekim nebi upoznala preko privatnih poruka ovdje na forumu.....netko bi te rado imao za zenu.
A novi1 smeta li tebi sto je par godina lalelu starija od tebe, da se vas dvoje upoznate....I od Zlatana Ibrahimovica je zena starija 11 godina.....ima koliko hoces primjera gdje je zena starija..ti novi1 zelis zenu, lalelu muza.....zasto nebiste pokusali...ona je mozda 6 godina starija od tebe......tako nekako.
Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2015 19:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Moja se prijateljica koja je 1983 godiste udala za svog muza 1990 godiste, dobili su I djete, lijepo im je skupa....a druga bivsa radna kolegica isto 1983 godiste oda sa isto momkom 1990 godiste.Zatim susjed mi je 1994 godiste a zena 1980 godiste.....moja baka od pokojnog djeda 3 godine starija.Zatimod prijatelja mama 6 godina starija od muza, zatim dvije nastvanice iz osnovne skole starije po 7 godina od muzeva, jedna je svog muza ucila, bio je ucenik, bio 8 razred kad je ona dosla u osnovnu skolu biologiju predavati.....
Bog vas blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ruj 2015 19:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Susjed je 1984 godiste ne 1994 godiste, a zena 1980 godiste, 4 godine od nje maldi, imaju djecu, super se slazu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 62 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr