www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 tra 2024 10:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 ruj 2015 19:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
ita napisao:
Fran26 napisao:
http://www.bitno.net/obitelj/mladi-veze-samci/gdje-je-moj-par-gospodine/

Gdje je moj par, Gospodine? Svatko čezne za tim da se u potpunosti nekome preda, da ima duboku duhovnu vezu s drugim, da bude ljubljen potpuno i ekskluzivno. Ali Bog kaže kršćanima: “Ne, dok nisi zadovoljan, ispunjen i sretan s tim da te Ja ljubim, da predaš sebe potpuno i bez rezerve meni, da imaš intenzivan i poseban odnos samo sa mnom, otkrivajući da samo u meni možeš naći svoje zadovoljstvo; tek tada ćeš biti sposoban za savršeni ljudski odnos koji sam za tebe isplanirao. Nikada nećeš biti sjedinjen s drugim dok se ne sjediniš sa mnom, zasebno od svega i svakoga, zasebno od svake želje i čežnje. Ja želim da prestaneš planirati, prestaneš željeti, i dozvoliš mi da ti predam najuzbudljiviji plan koji postoji, onaj koji ti ne možeš niti zamisliti. Ja želim da ti imaš najbolje. Molim te dopusti mi da ti to dam. Samo nastaviti mene gledati i očekuj najveće stvari. Nastavi doživljavati i učiti stvari koje ti Ja govorim… Samo moraš čekati. To je sve. Nepoznati autor


Slika


Ovo ide i mene :) znam.I ja sam stavila link za taj tekst i pokušala ga branit.
Priznajem grešku šta se tog tiče,tekst je limunada,istina je.
Treba izbjegavat takve pričice,mogu napravit još veću pomutnju,vidim.Mea culpa.


:oops: :oops: :oops:

Oprosti. Nisam te htjela uvrijediti.

Kako i sama kažeš - vidiš da je limunada.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 19:40 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
perokvrzica napisao:
ita napisao:
Fran26 napisao:
http://www.bitno.net/obitelj/mladi-veze-samci/gdje-je-moj-par-gospodine/

Gdje je moj par, Gospodine? Svatko čezne za tim da se u potpunosti nekome preda, da ima duboku duhovnu vezu s drugim, da bude ljubljen potpuno i ekskluzivno. Ali Bog kaže kršćanima: “Ne, dok nisi zadovoljan, ispunjen i sretan s tim da te Ja ljubim, da predaš sebe potpuno i bez rezerve meni, da imaš intenzivan i poseban odnos samo sa mnom, otkrivajući da samo u meni možeš naći svoje zadovoljstvo; tek tada ćeš biti sposoban za savršeni ljudski odnos koji sam za tebe isplanirao. Nikada nećeš biti sjedinjen s drugim dok se ne sjediniš sa mnom, zasebno od svega i svakoga, zasebno od svake želje i čežnje. Ja želim da prestaneš planirati, prestaneš željeti, i dozvoliš mi da ti predam najuzbudljiviji plan koji postoji, onaj koji ti ne možeš niti zamisliti. Ja želim da ti imaš najbolje. Molim te dopusti mi da ti to dam. Samo nastaviti mene gledati i očekuj najveće stvari. Nastavi doživljavati i učiti stvari koje ti Ja govorim… Samo moraš čekati. To je sve. Nepoznati autor


Slika


Ovo ide i mene :) znam.I ja sam stavila link za taj tekst i pokušala ga branit.
Priznajem grešku šta se tog tiče,tekst je limunada,istina je.
Treba izbjegavat takve pričice,mogu napravit još veću pomutnju,vidim.Mea culpa.


:oops: :oops: :oops:

Oprosti. Nisam te htjela uvrijediti.

Kako i sama kažeš - vidiš da je limunada.


Ma @perokvržica kakva uvreda :D .Nema toga.Baš je suprotno,
jer sam shvatila da sam fulala,šta se tiče takvih tekstova.
Viš da sam Frana citirala,jer on se uvijek naježi na te tekstove o ljubavi s bitno.neta,
pa zato rekoh da to ide i mene,jer sam i ja stavila link i branila tekst.
Realni sam optimist,al s ovim tekstovima sam malo bila preoptimistična :b101: ,al uvidjeh grešku.
Jasno je da ti tekstovi,nekom tko je očajan mogu ne pomoći,nego odmoći,
jer sve je zapravo napisano nejasno i bez nekog čvrstog temelja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2015 16:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
perokvrzica napisao:
Menščini da se nismo baš shvatile. I napisala sam da je sama - ne svojom voljom - to jest - mislila sam da je sama suprotno svojoj volji - kako je već i ona sama već sto puta napisala.


Ja sam samo htjela naglasiti da nitko nije sam svojom voljom, i po tome to ne treba posebno naglašavati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2015 16:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
lalelu napisao:
Ako Bog nekima daje tu srecu samo na onom svijetu, onda je najbolje da se svi nesterni sto prije tamo prsele? Cemu na ovom svijetu patiti ako je na onomu zagrantirana sreca?


Tko ti kaže da ti je zagarantirana sreća? Jesi li ti čula da postoji i Pakao?
Eh da, svi nesretni na ovom svijetu idu ravno u Raj, da baš ti je to ulaznica za Raj :shock: .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2015 17:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
IMHO, Mashna je tu sve super objasnila, nema se tu sto dodati, tko hoce vidjeti, moze (varijacija na temu haha - jao super sam ovo smislila). Koliko sam ja skuzila, ti godinama molis, trazis, prilazis momcima, radis sto-ti-ja-znam-sve, i ne ide pa ne ide.
E pa ne ide - deal with it! Sto sad hoces, jadikovat se ovdje u nadi da ce ti Bog reci: "uf, ne smijem si ovo dozvolit, narusava moju sliku kao cool frajera - ok, sad cu joj dat decka". Sorry ako ce ti ovo bit razocarenje, al Bog ne zivi u nekom reality show pa da si mora popravljat image... Stara moja, ak ne ide-ne ide. Koliko viidm, ti nikad nisi pokusala prihvatiti da ne ide. A da zahvalis Bogu sto ne ide, pomiris se s s tim, i nastavis zivjet?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2015 18:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Pia napisao:
Sto sad hoces, jadikovat se ovdje u nadi da ce ti Bog reci: "uf, ne smijem si ovo dozvolit, narusava moju sliku kao cool frajera - ok, sad cu joj dat decka". Sorry ako ce ti ovo bit razocarenje, al Bog ne zivi u nekom reality show pa da si mora popravljat image...


:a1490:

Pia napisao:
A da zahvalis Bogu sto ne ide, pomiris se s s tim, i nastavis zivjet?


Da dobar savjet :b112: , iz iskustva govorim :wink: .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2015 18:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Pia napisao:
IMHO, Mashna je tu sve super objasnila, nema se tu sto dodati, tko hoce vidjeti, moze (varijacija na temu haha - jao super sam ovo smislila). Koliko sam ja skuzila, ti godinama molis, trazis, prilazis momcima, radis sto-ti-ja-znam-sve, i ne ide pa ne ide.
E pa ne ide - deal with it! Sto sad hoces, jadikovat se ovdje u nadi da ce ti Bog reci: "uf, ne smijem si ovo dozvolit, narusava moju sliku kao cool frajera - ok, sad cu joj dat decka". Sorry ako ce ti ovo bit razocarenje, al Bog ne zivi u nekom reality show pa da si mora popravljat image... Stara moja, ak ne ide-ne ide. Koliko viidm, ti nikad nisi pokusala prihvatiti da ne ide. A da zahvalis Bogu sto ne ide, pomiris se s s tim, i nastavis zivjet?




Koliko oholosti, geldanja s visoka, pravo krscanski... Ali neka, i ti ces nekad biti u ocaju. Ako ti je sad sve ok, ne znai da ce tako i sutra biti... Pa te zelim onda vidjeti kako ces Bogu zahvaljvati sto ti je lose. Lako je drugima pricati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2015 18:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
lalelu napisao:
Pia napisao:
IMHO, Mashna je tu sve super objasnila, nema se tu sto dodati, tko hoce vidjeti, moze (varijacija na temu haha - jao super sam ovo smislila). Koliko sam ja skuzila, ti godinama molis, trazis, prilazis momcima, radis sto-ti-ja-znam-sve, i ne ide pa ne ide.
E pa ne ide - deal with it! Sto sad hoces, jadikovat se ovdje u nadi da ce ti Bog reci: "uf, ne smijem si ovo dozvolit, narusava moju sliku kao cool frajera - ok, sad cu joj dat decka". Sorry ako ce ti ovo bit razocarenje, al Bog ne zivi u nekom reality show pa da si mora popravljat image... Stara moja, ak ne ide-ne ide. Koliko viidm, ti nikad nisi pokusala prihvatiti da ne ide. A da zahvalis Bogu sto ne ide, pomiris se s s tim, i nastavis zivjet?




Koliko oholosti, geldanja s visoka, pravo krscanski... Ali neka, i ti ces nekad biti u ocaju. Ako ti je sad sve ok, ne znai da ce tako i sutra biti... Pa te zelim onda vidjeti kako ces Bogu zahvaljvati sto ti je lose. Lako je drugima pricati.


Koja oholost? Samo ti je realno, najrealnije rekla kako stvari stoje, mi smo svi malo pokušali to uvit u celofan hahaha. I kao što ti svi kažu ova osoba pod nickom Mashna ti je sve lijepo objasnila u par postova, aj plizz pročitaj još jednom njene postove.
Odakle tebi da je njoj sve ok, kako ti to možeš znat ??? "Ne sudi da ne budeš suđena".

Oprosti, ali meni se čini da ti praviš žrtvu od svog stanja i želiš da te svi sažaljevamo. Ne želim te uvrijediti ali barem pročitaj što ti ljudi pišu. Pa takvih osoba kao ti ima na svakom koraku, ako ti ne možeš prihvatit svoje stanje, zahvalit se Bogu na svemu i nastavit živjeti, e to je tvoj problem. Teško da će ti netko na ovom forumu moći pomoć.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2015 18:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
fiduciia napisao:
lalelu napisao:
Pia napisao:
IMHO, Mashna je tu sve super objasnila, nema se tu sto dodati, tko hoce vidjeti, moze (varijacija na temu haha - jao super sam ovo smislila). Koliko sam ja skuzila, ti godinama molis, trazis, prilazis momcima, radis sto-ti-ja-znam-sve, i ne ide pa ne ide.
E pa ne ide - deal with it! Sto sad hoces, jadikovat se ovdje u nadi da ce ti Bog reci: "uf, ne smijem si ovo dozvolit, narusava moju sliku kao cool frajera - ok, sad cu joj dat decka". Sorry ako ce ti ovo bit razocarenje, al Bog ne zivi u nekom reality show pa da si mora popravljat image... Stara moja, ak ne ide-ne ide. Koliko viidm, ti nikad nisi pokusala prihvatiti da ne ide. A da zahvalis Bogu sto ne ide, pomiris se s s tim, i nastavis zivjet?




Koliko oholosti, geldanja s visoka, pravo krscanski... Ali neka, i ti ces nekad biti u ocaju. Ako ti je sad sve ok, ne znai da ce tako i sutra biti... Pa te zelim onda vidjeti kako ces Bogu zahvaljvati sto ti je lose. Lako je drugima pricati.


Koja oholost? Samo ti je realno, najrealnije rekla kako stvari stoje, mi smo svi malo pokušali to uvit u celofan hahaha. I kao što ti svi kažu ova osoba pod nickom Mashna ti je sve lijepo objasnila u par postova, aj plizz pročitaj još jednom njene postove.
Odakle tebi da je njoj sve ok, kako ti to možeš znat ??? "Ne sudi da ne budeš suđena".

Oprosti, ali meni se čini da ti praviš žrtvu od svog stanja i želiš da te svi sažaljevamo. Ne želim te uvrijediti ali barem pročitaj što ti ljudi pišu. Pa takvih osoba kao ti ima na svakom koraku, ako ti ne možeš prihvatit svoje stanje, zahvalit se Bogu na svemu i nastavit živjeti, e to je tvoj problem. Teško da će ti netko na ovom forumu moći pomoć.



Pretezno ti koji drugima govore kako svoje stanje trebas prihvatiti i zahvalit se Bogu su oni koji cim nesto krene lose kukaju najglasnije. I na tom tragu je Pia. Da sam ja kao ona, rekla bih joj: Prozivi sto ja prozibvljavam pa se zahvakuj Bog na takvom stanju. Ali ja nisam tako zlobna i ne zelim nikomu nista lose.
Citam ja sto ljudi pisu. Ali svak pise iz svoje perspektive, te perspektive se razlikuju. jedni tvrde jedno, drugi drugo. A ja lutam, trazim, isprobavam. Gledam kako se izvuci iz pakla.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ruj 2015 19:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
lalelu napisao:
Koliko oholosti, geldanja s visoka, pravo krscanski... Ali neka, i ti ces nekad biti u ocaju. Ako ti je sad sve ok, ne znai da ce tako i sutra biti... Pa te zelim onda vidjeti kako ces Bogu zahvaljvati sto ti je lose. Lako je drugima pricati.


Ajme majko mila, sad si opet uvrijedjena...o Boze!! Ak ti covjek ne kaze sto hoces cuti, odmah je ohol, nekrscanin, gleda s visoka... Super ti je ova recenica "Ali neka, i ti ces bit u ocaju" - talk about Christianity :roll:

lalelu napisao:
Pretezno ti koji drugima govore kako svoje stanje trebas prihvatiti i zahvalit se Bogu su oni koji cim nesto krene lose kukaju najglasnije. I na tom tragu je Pia. Da sam ja kao ona, rekla bih joj: Prozivi sto ja prozibvljavam pa se zahvakuj Bog na takvom stanju. Ali ja nisam tako zlobna i ne zelim nikomu nista lose.


Dakle, da ne bih vis ebila ohola, evo okrecem plocu i posipam se pepelom po glavi. here it goes: Oooo, ti si divna...ti si olicenje savrsenstva, gotovo andjeo na zemlji u zenskom obliku... Mi ostali koji ti pisemo samo smo prah na tvojim savrsenim nogama... I kad bi Boga bilo briga da samo vidi koliko si ti dobra, divna, koliko ti zasluzujes... ali ne! Njega nije briga. Shvati Ga, oprosti Mu - nije dobar kao ti.. :roll:

lalelu napisao:
Citam ja sto ljudi pisu. Ali svak pise iz svoje perspektive, te perspektive se razlikuju. jedni tvrde jedno, drugi drugo. A ja lutam, trazim, isprobavam. Gledam kako se izvuci iz pakla.


Zeno, saberi se! Ja razumijem da je svakom svoja muka najgora, ali pogledaj malo oko sebe: ljudi kopaju po kontejnerima, ne rade, nemaju priliku raditi, obitelji se rastavljaju zato sto moraju ici raditi u inozemstvo, djeca su gladna oko tebe, a ti paklom zoves to sto nemas decka!! Stid te nije!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 75 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr