www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 17:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 ruj 2015 10:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
Lalelu,sestro draga;
tvoj problem nije samoca,ti imas vjerovatno teskih rana od prije a ne rijesavas ih...u resu je da ceznes za zivotnim suputnikom isto ko ja al ja nisam nesretan,dapace....
Da sada nadjes dobrog decka,on sigurno nebi ispunija toliku tvoju frustraciju,nemoze on to.Zato se fokusiraj na rijesavanje svog stanja,trazi pomoc i vidit ces rezultate :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 12:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Pa da trazim pomoc, zbog toga sam na forumu, zbog toga idem u crkvu, zbog toga jurim u Medjugorje, zbog toga sam se prijavila na DV :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 12:31 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
@lalelu već te netko pitao,al sad ću i ja.
Jel ti pročitaš sve ono što ti se napiše?Nadam se da pročitaš.
Mislim,puno toga dobrog ti je rečeno iz svih mogućih kutova,
pa bi nekako trebalo bit bar malo pomaka u tvom razmišljanju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 12:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
lalelu napisao:
Pa da trazim pomoc, zbog toga sam na forumu, zbog toga idem u crkvu, zbog toga jurim u Medjugorje, zbog toga sam se prijavila na DV :)


Pitam te za strucnu pomoc,psiholosku i duhovnu terapiju,jesi to pokusala?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 14:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
lalelu napisao:
Ako Bog nekima daje tu srecu samo na onom svijetu, onda je najbolje da se svi nesterni sto prije tamo prsele? Cemu na ovom svijetu patiti ako je na onomu zagrantirana sreca?


Curo - ti si ovdje dosta stvari krivo prespojila. Nije zagarantirana sreća na onom svijetu. :roll:
Na onom svijetu prijeti Pakao - a to je tek banana. :roll:
Nepomućene sreće nema na ovome svijetu, na onom ima - ako se za nju kvalificiraš. Iako to nije najsretniji izraz.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 16:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
ita napisao:
@lalelu već te netko pitao,al sad ću i ja.
Jel ti pročitaš sve ono što ti se napiše?Nadam se da pročitaš.
Mislim,puno toga dobrog ti je rečeno iz svih mogućih kutova,
pa bi nekako trebalo bit bar malo pomaka u tvom razmišljanju.



D, procitam sve. Ali to je toliko kontradiktorno sto se napise. Isto kao kad vam svecenik kaze: Istite i dat ce vam se. Onda kazes da istes i da vams e ne da, onda on kaze: A zato sto ti ne treba, Da ti treba dalo biti se.
A onda ti kazes: A kako to da meni samoca treba kad sam ja sama nesretna. A on onda kaze: Ima Bog plan za tebe ne boj se. On zna sto je najbolje za tebe.Onda ti pitas kako je smoca najbolja za mene kad ja ne zelim biti sama i kad sam tako nesretna. Onda svecenik kaze: Samo trebas vjerovati i moliti. Onda ti kazes: Pa to radim, vjerujem i molim, ali nikakve koristi od toga. Onda svecenk kaze nije Bog automat za zelje. Onda ti pitas: Pa cemu se moliti. Onda svecenikkaze: Da prihvatis svoj kriz. Svi mi imamo svoj kriz i trebamo ga nositi (ni a vise o istite i dat ce vam se)

To je za mene sve kontradiktorno i vrcenje u krug koje se svodi na: Ako ce ti Bog dati, dat ce ti, molila se ti ili ne molila.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 16:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
http://www.bitno.net/obitelj/mladi-veze ... gospodine/

Gdje je moj par, Gospodine? Svatko čezne za tim da se u potpunosti nekome preda, da ima duboku duhovnu vezu s drugim, da bude ljubljen potpuno i ekskluzivno. Ali Bog kaže kršćanima: “Ne, dok nisi zadovoljan, ispunjen i sretan s tim da te Ja ljubim, da predaš sebe potpuno i bez rezerve meni, da imaš intenzivan i poseban odnos samo sa mnom, otkrivajući da samo u meni možeš naći svoje zadovoljstvo; tek tada ćeš biti sposoban za savršeni ljudski odnos koji sam za tebe isplanirao. Nikada nećeš biti sjedinjen s drugim dok se ne sjediniš sa mnom, zasebno od svega i svakoga, zasebno od svake želje i čežnje. Ja želim da prestaneš planirati, prestaneš željeti, i dozvoliš mi da ti predam najuzbudljiviji plan koji postoji, onaj koji ti ne možeš niti zamisliti. Ja želim da ti imaš najbolje. Molim te dopusti mi da ti to dam. Samo nastaviti mene gledati i očekuj najveće stvari. Nastavi doživljavati i učiti stvari koje ti Ja govorim… Samo moraš čekati. To je sve. Nepoznati autor


Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 17:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 ruj 2013 17:29
Postovi: 433
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Fran26 napisao:
http://www.bitno.net/obitelj/mladi-veze-samci/gdje-je-moj-par-gospodine/

Gdje je moj par, Gospodine? Svatko čezne za tim da se u potpunosti nekome preda, da ima duboku duhovnu vezu s drugim, da bude ljubljen potpuno i ekskluzivno. Ali Bog kaže kršćanima: “Ne, dok nisi zadovoljan, ispunjen i sretan s tim da te Ja ljubim, da predaš sebe potpuno i bez rezerve meni, da imaš intenzivan i poseban odnos samo sa mnom, otkrivajući da samo u meni možeš naći svoje zadovoljstvo; tek tada ćeš biti sposoban za savršeni ljudski odnos koji sam za tebe isplanirao. Nikada nećeš biti sjedinjen s drugim dok se ne sjediniš sa mnom, zasebno od svega i svakoga, zasebno od svake želje i čežnje. Ja želim da prestaneš planirati, prestaneš željeti, i dozvoliš mi da ti predam najuzbudljiviji plan koji postoji, onaj koji ti ne možeš niti zamisliti. Ja želim da ti imaš najbolje. Molim te dopusti mi da ti to dam. Samo nastaviti mene gledati i očekuj najveće stvari. Nastavi doživljavati i učiti stvari koje ti Ja govorim… Samo moraš čekati. To je sve. Nepoznati autor


Slika


Slika

@Fran Kljusino jedna, netko će te ozbiljno shvatiti, ovo možda i djeca čitaju.

Slika

@Lalelu - evo vidiš Lalelu - ovo je eklatantan primjer - da prostiš kretenskog teksta - kojeg objavljuju kršćanski portali koji veze s kršćanstvom nema.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 18:02 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
lalelu napisao:
ita napisao:
@lalelu već te netko pitao,al sad ću i ja.
Jel ti pročitaš sve ono što ti se napiše?Nadam se da pročitaš.
Mislim,puno toga dobrog ti je rečeno iz svih mogućih kutova,
pa bi nekako trebalo bit bar malo pomaka u tvom razmišljanju.



D, procitam sve. Ali to je toliko kontradiktorno sto se napise. Isto kao kad vam svecenik kaze: Istite i dat ce vam se. Onda kazes da istes i da vams e ne da, onda on kaze: A zato sto ti ne treba, Da ti treba dalo biti se.
A onda ti kazes: A kako to da meni samoca treba kad sam ja sama nesretna. A on onda kaze: Ima Bog plan za tebe ne boj se. On zna sto je najbolje za tebe.Onda ti pitas kako je smoca najbolja za mene kad ja ne zelim biti sama i kad sam tako nesretna. Onda svecenik kaze: Samo trebas vjerovati i moliti. Onda ti kazes: Pa to radim, vjerujem i molim, ali nikakve koristi od toga. Onda svecenk kaze nije Bog automat za zelje. Onda ti pitas: Pa cemu se moliti. Onda svecenikkaze: Da prihvatis svoj kriz. Svi mi imamo svoj kriz i trebamo ga nositi (ni a vise o istite i dat ce vam se)

To je za mene sve kontradiktorno i vrcenje u krug koje se svodi na: Ako ce ti Bog dati, dat ce ti, molila se ti ili ne molila.


Zavrti mi se u glavi od ovog šta si napisala :) .
Al da,kad to ovak napišeš,je, izgleda sve kontradiktorno.
Tam sam ti na onoj drugoj temi napisala kak sam ja to shvatila
s tim molitvama,al nitko od nas nije isti ,tak da,nekom je nešt dobro,drugom nije.
Nekad će ti nešt pomoć,šta ti više ljudi kaže,a nekad će te zbunit još više.
Šta napravit onda,kak pomoći?
Mislim,svi ti kažu nešto,svatko iz nekog svog iskustva,al opet ti imaš
svoj način razmišljanja i teško je tu zapravo ikako utjecati,ne samo na tebe,nego i na druge.
Al s druge strane ,nije loše da o tom govoriš,ak ti je tak lakše,a i možda ti negdje nešto
od svega toga ipak nešto,bar malo razjasni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2015 18:13 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
Fran26 napisao:
http://www.bitno.net/obitelj/mladi-veze-samci/gdje-je-moj-par-gospodine/

Gdje je moj par, Gospodine? Svatko čezne za tim da se u potpunosti nekome preda, da ima duboku duhovnu vezu s drugim, da bude ljubljen potpuno i ekskluzivno. Ali Bog kaže kršćanima: “Ne, dok nisi zadovoljan, ispunjen i sretan s tim da te Ja ljubim, da predaš sebe potpuno i bez rezerve meni, da imaš intenzivan i poseban odnos samo sa mnom, otkrivajući da samo u meni možeš naći svoje zadovoljstvo; tek tada ćeš biti sposoban za savršeni ljudski odnos koji sam za tebe isplanirao. Nikada nećeš biti sjedinjen s drugim dok se ne sjediniš sa mnom, zasebno od svega i svakoga, zasebno od svake želje i čežnje. Ja želim da prestaneš planirati, prestaneš željeti, i dozvoliš mi da ti predam najuzbudljiviji plan koji postoji, onaj koji ti ne možeš niti zamisliti. Ja želim da ti imaš najbolje. Molim te dopusti mi da ti to dam. Samo nastaviti mene gledati i očekuj najveće stvari. Nastavi doživljavati i učiti stvari koje ti Ja govorim… Samo moraš čekati. To je sve. Nepoznati autor


Slika


Ovo ide i mene :) znam.I ja sam stavila link za taj tekst i pokušala ga branit.
Priznajem grešku šta se tog tiče,tekst je limunada,istina je.
Treba izbjegavat takve pričice,mogu napravit još veću pomutnju,vidim.Mea culpa.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 28 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr