www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 12:33

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 ruj 2015 17:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Rora napisao:
Pa evo dođe mi samo da kažem, kao žensko u obrani (recimo tako) muškaraca, da su oni hmm recimo vizualniji od nas. Naravno da bi voljeli barem lice žene vidjeti prije nego krenu u neko udvaranje, hodanje.
Možda je to nama ženama na prvu ono :"Ma da da zašto njima mora uvijek biti bitan fizički izgled....", ali to je jednostavno tako i nema ništa loše u tome ako su tu prisutne iskrene pobude šta ne?


da oni su vizualniniji od nas. I ako te je Bog kaznio s izgledom koji nije onakav kavog ga manekenka ima, onda si jos kaznjen samocom.

A svi se kao kunu u karakter.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 18:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
lalelu napisao:
da oni su vizualniniji od nas. I ako te je Bog kaznio s izgledom koji nije onakav kavog ga manekenka ima, onda si jos kaznjen samocom.

A svi se kao kunu u karakter.


Ti kao da ne vjeruješ u istog Boga u kojeg ja vjerujem :roll: . Unatoč svemu što sam prošla u ovom životu ja to nikako ne gledam kao kaznu.

A što se tiče izgleda pa nisu baš svi muškarci isti. Kad već gledaš parove oko sebe pogledaj malo kako izgledaju žene u tim parovima sigurno nisu sve manekenke 90-60-90.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 18:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Rora napisao:
lalelu napisao:
da oni su vizualniniji od nas. I ako te je Bog kaznio s izgledom koji nije onakav kavog ga manekenka ima, onda si jos kaznjen samocom.

A svi se kao kunu u karakter.


Ti kao da ne vjeruješ u istog Boga u kojeg ja vjerujem :roll: . Unatoč svemu što sam prošla u ovom životu ja to nikako ne gledam kao kaznu.

A što se tiče izgleda pa nisu baš svi muškarci isti. Kad već gledaš parove oko sebe pogledaj malo kako izgledaju žene u tim parovima sigurno nisu sve manekenke 90-60-90.


Ne zanm kako cu to na drugi nacin vidjeti. Mozda cu nekad nauciti vijeti to kao znak ljubavi, ali trenutno je to za mene kazna.

99% muskaraca je isto - stavi im Severinu i stavi im normalnu zenu na drugu stranu, odabrat ec Severinu. I onda jos lagati da je to zbog karaktera.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 19:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
lalelu napisao:
99% muskaraca je isto - stavi im Severinu i stavi im normalnu zenu na drugu stranu, odabrat ec Severinu. I onda jos lagati da je to zbog karaktera.


Ti bi definitivno trebala malo proraditi na sebi, na percepciji koju imaš o muškarcima, o drugima oko sebe, o parovima...
Ok možda čak i je istina da ako tim 99% muškarcima staviš razgolićenu Severinu skoče hormoni, ali tebi bi trebao biti bitan onaj 1% ili onaj muškarac koji će biti za tebe šta te briga za drugih 99%.
Ponavljam nisu svi muškarci isti drugačiji od nas jesu i to puno, ali stvarno nisu svi isti. Možda će čak i svih 100% pogledati tu nesretnu Severinu, ali neće se svima baš baš svidjeti...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 19:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
I trazim onaj 1% Ali ga ne nalazim - mislim da je to abrem jasno postalo ankon mog pisanja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 20:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
lalelu napisao:
I trazim onaj 1% Ali ga ne nalazim - mislim da je to abrem jasno postalo ankon mog pisanja.


Ono što je meni kristalno jasno iz tvog pisanja je to da si ogorčena. Pa daj si sad zamisli da naiđe taj muškarac od tih 1% koji bi mogao biti tvoj partner/muž a ti ovako ogorčena na cijeli svijet, muškarce... a po tvom pisanju proizlazi da bi se (nemoj se uvrijedit) samo zaljepila za njega i ne dala mu disat. I najsnažniji muškarac (ne mislim na fizičku snagu) bi tada pobjegao glavom bez obzira jer nitko takvu ženu/muža ne bi htio vjeruj mi.

p.s. i opet pitam samu sebe kao što sam već nekog tu na temu pitala ima li uopće smisla tebi išta pisat?
Odbacuješ bilo koji savjet, dobru namjeru, riječ, molitvu, štogod ti se kaže jer je bitno samo to koliko je tebi teško, a kao da ne želiš izaći iz ove situacije koja te muči već toliko godina. Koji puta se ljudi uljuljkaju u situacije koje mogu biti čak i teške i depresivne jer je tako lakše jer ti je poznata, a da se samo malo makneš sa mjesta ulaziš u nepoznato i onda te hvata panika i strah...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 20:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Pa ja trazim molitvu, a kazete da se molitvom ne moze izmoliti muza.

A ogorcena. Pa ne znam kakvi biste vi bili da vas ljudi odbacuju zbog toga kako izgledate, zbog toga sto ste kao zena studirale...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 20:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
lalelu napisao:
Pa ja trazim molitvu, a kazete da se molitvom ne moze izmoliti muza.

A ogorcena. Pa ne znam kakvi biste vi bili da vas ljudi odbacuju zbog toga kako izgledate, zbog toga sto ste kao zena studirale...


...odbacivali su me za druge stvari...i mogla sam biti ogorčena puno puno puta, a vjerovatno i jesam bila neko vrijeme, ali hvala Bogu pa sam izabrala da ne budem ogorčena nego da živim u slobodi djeteta Božjeg jer to je ona prava sloboda. Fućkaš ti ostalo kada u sebi nosiš kamen koji te guši i ne da mira.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 20:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Gospa u Medugoriju je rekla da se molitvom I ratovi mogu zaustaviti, znaci molitvom se moze isprositi I buduci suprug, ustraj I dalje lalelu sve dok nedobijes muza kojeg tako silno zelis, trazi muskarca koji je ce te voljet takvu kakva jesi I fizicki, trazi onog koji ce te prihvatit sa svim tvojim grijesima, a I ti njega sa njegovim...Cristiano Ronaldo mozda te mebi izabrao za djevojku I buducu zenu, al sigurno ima neko tko bi te izbrao, moras bit pozitivna, svakom covjeku nesto fali, moli cesto ovu recenicu Isuse blaga I ponizna srca ucini srce moje po srcu svome.....moli cesto litanije I poniznosti, mozda te sami sebicnost djeli od neuslisenje molitvi, sebicnost ces najbolje pobjediti litanijama poniznosti, pa se Bog onda i smiluje, pa mozda I dode buduci momak, suprug, neko I neki, mozda je Kinez, a rimokatolik po vjeri, tko zna, mozda netko iz sirije, tko je isto krscanin, dode gore kod tebe na sjever EU, I rodi se ljubav......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 ruj 2015 21:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Ovo postaje ko "Santa Barbara", sapunica bez kraja :) . Nakon što ti perokvrzica neki dan objasni evo ti danas SAN piše: "molitvom se moze isprositi I buduci suprug". Pa nije čudo da si zbunjena :?.

A da SAN otvori kakvu agenciju koja bi se bavila sklapanjem brakova :wink: ? Vidim da joj dobro ide :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 130 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr