www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:15

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
PostPostano: 29 svi 2018 13:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Ave Maria napisao:
Zar ne mislis da je korisnije na ovoj temi imati nekoga nepristranog I objektivnog, a sa znanjem materije? U mom prvom postu sam se predstavila na nacin na koji zelim da me se promatra u svjetlu ove teme. Pri tom je moj osobni stav irelevantan.


Tvoj stav je relevantan,barem indirektno...nominiraš se kao katolkinja, a onda tako pišeš da mi mirišeš na tešku liberalku?
Nije tebe nitko pozvao specijalno na forum da budeš nešto posebno objektivna...samim tim što si pravnica ne znači da si objektivna
Po čemu ja ne bih bio objektivan, time što sam katolik?bio pravnik ili ne...nevažno

Osim toga , kakvo ti "nepogrešivo znanje materije" imaš , kao?
Trebalo ti je 4-5 postova da prvi put spomeneš ( tek kad sam to ja spomenuo) 28. tjedan trudnoće????
Ti si samo mantrala o trudovima...tebe ako neuk čita ispadalo bi da se abortus može raditi sve dok žena neće imati trudove???!...a trudove će imati daleko iza 28. tjedna!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 svi 2018 19:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 19 lis 2013 16:08
Postovi: 232
Lokacija: split
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Htio bih resetirati raspravu. Postavio bih jedno ključno pitanje pravnici Ave Marija.
Katolička kritika svodi abortus na pitanje čedomorstva te ga zato potpuno isključuje (osim u kritičnim zdravstvenim situacijama). Da li po shvaćanju pravne struke abortus koji se provodi unutar zakonodavnog okvira a time i unutar medicinske etike, da li takav može biti okarakteriziran kao čedomorstvo? Ili je u tim okolnostima zahvat oslobođen take kvalifikacije u pravnom i u medicinsko-etičkom sadržaju?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 26 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr