www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 16:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 109  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 24 stu 2014 22:53 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
bozjaprinceza7 napisao:
Pozdrav dragi članovi!Ovaj forum mi je doslovno promijenio život i pratio me u mojem obraćenju :D :D Kasnije ću napisati svoje svjedočanstvo.
Božji blagoslov! :) :) :)


Dobro nam došla. :D
I u mom obraćenju je veliku ulogu(između ostalog) imao i ovaj forum,
zapravo sva ta svjedočanstva i iskustva ljudi koji su tu pisali ili još uvijek pišu.
Hvala Bogu na svima njima i na ovom dobrom i korisnom forumu.
I jedva čekam svjedočanstvo. :)
Pozz :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 stu 2014 09:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 stu 2014 16:19
Postovi: 40
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Ali najveći razlog registracije je želja za upoznavanjem novih ljudi.Inače,ja sam 27 godišnja žena,majka dvoje male djece,u braku,klimavom,al stoji,bez ijednog jedinog prijatelja.Imala sam sve,novce,firmu,3 poslovnice,studirala sam faks,brinula se za djecu,trčala amo tamo i jedan dan je sve stalo.Imala sam hrpu prijatelja,pile su se kavice,vozila sam ih i na kraj svijeta.I ne daj,Bože da si mlad i uspješan,k tomu da imaš predivnu dječicu i više nego odličan brak,treba to sve uništiti.I skupe se ljubomorni,zavidni ljudi skupa sa mojom svekrvom i svekrom i sve unište.Do temelja.I naravno,pošto me bace doslovno na prosjački štap,više nikomu nisam dobra.I bolje.Barem sam upoznala Boga.I barem vidim da to NISU bili prijatelji.To je ukratko.Tako da se nadam da ću NAPOKON naći normalne ljude,koji vjeruju u BOga a ne da ti se čude ko pura dreku(pardon na izrazu al to je najslikovitija usporedba) kad spomeneš Boga. :b101: :b101: :b101: :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 stu 2014 12:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
bozjaprinceza7 napisao:
Ali najveći razlog registracije je želja za upoznavanjem novih ljudi.Inače,ja sam 27 godišnja žena,majka dvoje male djece,u braku,klimavom,al stoji,bez ijednog jedinog prijatelja.Imala sam sve,novce,firmu,3 poslovnice,studirala sam faks,brinula se za djecu,trčala amo tamo i jedan dan je sve stalo.Imala sam hrpu prijatelja,pile su se kavice,vozila sam ih i na kraj svijeta.I ne daj,Bože da si mlad i uspješan,k tomu da imaš predivnu dječicu i više nego odličan brak,treba to sve uništiti.I skupe se ljubomorni,zavidni ljudi skupa sa mojom svekrvom i svekrom i sve unište.Do temelja.I naravno,pošto me bace doslovno na prosjački štap,više nikomu nisam dobra.I bolje.Barem sam upoznala Boga.I barem vidim da to NISU bili prijatelji.To je ukratko.Tako da se nadam da ću NAPOKON naći normalne ljude,koji vjeruju u BOga a ne da ti se čude ko pura dreku(pardon na izrazu al to je najslikovitija usporedba) kad spomeneš Boga. :b101: :b101: :b101: :b101:



Dobro nam došla božja princezo. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 pro 2014 10:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
bozjaprinceza7 napisao:
Ali najveći razlog registracije je želja za upoznavanjem novih ljudi.Inače,ja sam 27 godišnja žena,majka dvoje male djece,u braku,klimavom,al stoji,bez ijednog jedinog prijatelja.Imala sam sve,novce,firmu,3 poslovnice,studirala sam faks,brinula se za djecu,trčala amo tamo i jedan dan je sve stalo.Imala sam hrpu prijatelja,pile su se kavice,vozila sam ih i na kraj svijeta.I ne daj,Bože da si mlad i uspješan,k tomu da imaš predivnu dječicu i više nego odličan brak,treba to sve uništiti.I skupe se ljubomorni,zavidni ljudi skupa sa mojom svekrvom i svekrom i sve unište.Do temelja.I naravno,pošto me bace doslovno na prosjački štap,više nikomu nisam dobra.I bolje.Barem sam upoznala Boga.I barem vidim da to NISU bili prijatelji.To je ukratko.Tako da se nadam da ću NAPOKON naći normalne ljude,koji vjeruju u BOga a ne da ti se čude ko pura dreku(pardon na izrazu al to je najslikovitija usporedba) kad spomeneš Boga. :b101: :b101: :b101: :b101:


BTB bozjaprincezo,
radi Boga se isplati sve izgubiti,jer s njime sve dobivamo kako kaze Sveto Pismo.Uistinu,da smo na samom dnu i da nemamo nikoga,kad nas najblizi ostave nije bitno aako imamo Boga,zna On ako dobro sto nam je potrebno i sve ce nam to dati,u najvecim kusnjama treba ustrajati,a Bog koji sve vidi ce dati najprije mir u srcu,a onda sve ostalo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 pro 2014 10:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
pozdrav svim novopridošlim , članovima TT, obitelji i neka Gospodin blagoslovi vaše prisustvo , učešće i molitve na ovom forumu.Amen.Halleluja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 pro 2014 22:28 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 09 pro 2014 20:08
Postovi: 0
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Poštovani prijatelji foruma Tebe tražim...prijavila sam se na ovaj forum jer on svojom tematikom širi ljubav...prijavila sam se i zbog osoba koje traže posao…htjela bih vam svima naglasiti da ovaj posao koji želim ponuditi radim sa puno ljubavi prema ljudima...da se ne zavaravamo naravno da ga radim i stoga što želim biti financijski neovisna ali zar je to nešto loše...voljela bih vam svima barem malo približiti način na koji uistinu možete zaraditi iz vlastitog doma…sjedeći ispred vašeg kompjutera…Jedini uvjet koji morate zadovoljavati da biste se bavili ovakvom vrstom posla je da volite ono što radite…ne morate poznavati strani jezik…ne morate biti preveliki poznavatelj rada na kompjuteru…ne morate nikuda hodati…ne morate poznavati marketing…za sve to imate podršku tvrtke preko koje stvarate vlastiti ured iz svog doma….ako ste ikada maštali o tome da ste sam svoj šef i da imate vlastiti bussines ovo je jedinstvena prilika za vas…uz minimalno gotovo nikakvo ulaganje…vaše najveće ulaganje je vaše vrijeme koje ionako provodite za kompjuterom..ovaj posao radi se sa puno srca…i sa samo jednom emocijom koja se zove ljubav…ljubav prema ljudima…Zašto vam to pišem na ovaj način…zato što ljudima treba pomoći…zato što mi ne možemo uspjeti jedni bez drugih…zato što ljudima trebamo uliti povjerenje…a povjerenje je osnova svega…Sve ono što bismo željeli za sebe…trebamo dati drugima i vratit će nam se višestruko….Zašto ljudi imaju nepovjerenje prema ovakvoj vrsti posla…prvenstveno zbog straha od neuspjeha…Oslobodite se straha…krenite punim srcem…ne možete ništa izgubiti…vjerujte mi…što možete izgubiti…Predstavljam vam tvrtku koja sve svoje članove redovito nagrađuje za njihovo zalaganje
http://www.talidari.net/sfi/mg/zaradjuj ... rneta.html

Želim vam puno uspjeha i budite sretni


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 pro 2014 13:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 stu 2014 04:32
Postovi: 23
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima. Ja sam fileo - adventist. Jedno pitanje - kako kao član ne mogu pregledati ostale profile a kamoli im slati pp.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 pro 2014 18:36 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 09 pro 2014 20:07
Postovi: 6
Lokacija: Varaždin
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima, ja sam Katarina i nova sam na forumu. Sretni i blagoslovljeni blagdani svim članovima!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 sij 2015 12:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 svi 2011 17:50
Postovi: 130
Lokacija: varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bog s tobom, božja ovčice..Nasreću tek kad sve izgubimo, tek tada sve dobivamo..Same sebe...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2015 12:18 
Hvaljen Isus i Marija svima na forumu. :grlim te: Želim vam sretan Božić i novu godinu.


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 109  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr