www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 06:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 109  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 02 ožu 2015 22:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Dobrodošao Zoky i svi novi forumaši :D .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2015 12:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Zoky napisao:
naggar napisao:
.dosta si koristan za jednog 17.g.. :D


Hvala :) zanima me to, pa radim to, a i mogu se dobre pare izvući za to, ako se znaš snaći. Ali zasada radim većinom volonterski... Nemam paypal i nisam baš profesionalac, makar nisam ni daleko. :) I to mi je jako važno, ali ipak mi je Bog na prvom mjestu i ostavio bi čak i to radi Njega.


Ako vjeruješ da ćeš moći kontrolirati svoje tijelo i svoju seksualnost, 8)
da nećeš..pasti pred pohlepom.. 8)
ako vjeruješ da ćeš to moći..

Kreni

Dobrih svećenika uvijek nedostaje... :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2015 12:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 vel 2015 07:45
Postovi: 27
Lokacija: Požega
Podijelio: 4 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
Zoky napisao:
naggar napisao:
.dosta si koristan za jednog 17.g.. :D


Hvala :) zanima me to, pa radim to, a i mogu se dobre pare izvući za to, ako se znaš snaći. Ali zasada radim većinom volonterski... Nemam paypal i nisam baš profesionalac, makar nisam ni daleko. :) I to mi je jako važno, ali ipak mi je Bog na prvom mjestu i ostavio bi čak i to radi Njega.


Ako vjeruješ da ćeš moći kontrolirati svoje tijelo i svoju seksualnost, 8)
da nećeš..pasti pred pohlepom.. 8)
ako vjeruješ da ćeš to moći..

Kreni

Dobrih svećenika uvijek nedostaje... :D

Vjerujem da hoću. Samo, trebam se moliti za to, jer sam to vjerojatno ne mogu, ali uz Božju pomoć... :a1250: :)

@fiduciia, Hvala :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2015 13:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Zoky napisao:
Vjerujem da hoću. Samo, trebam se moliti za to, jer sam to vjerojatno ne mogu, ali uz Božju pomoć... :a1250: :)


Tako mlad, a tako pametan :wink: , divno, svaka čast :b112: .

Bog te blagoslovio i čuvao :grlim te: .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2015 13:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 vel 2015 07:45
Postovi: 27
Lokacija: Požega
Podijelio: 4 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2015 21:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
Zoky napisao:
Ja sam Ivan, iz Požege... 17 godina...

Tražio sam neki Kršćanski forum za par pitanja o KBF -u, svećeničkom zvanju i druženje i upoznavanje s Kršćanima tu.

Ovaj je bio aktivan pa sam se tu registrirao.

Inače se onako malo u slobodno vrijeme bavim web dizajnom, grafičkim dizajnom, pomažem na nekim forumima podrške (s html-om i css-om)... Izrađujem dizajne za MyBB i forumotion, pišem Hrvatski prijevod za Mybb... Idem za Tehničara za mehatroniku - 3. Razred... Ako koga što zanima, nek slobodno pita :)


Dobrodosao Ivane :b112:
Bravo i svaka cast :b112: ,
tako mlad a toliko vridan,jos kad kazu da su mladi razmazeni i neradnici :? ....mi smo kao Bozja djeca stvoreni dobri i radisni ali cesto nam se u odgoju probudi ona klica sebicnosti,nerada i egoizma,nazalost.Takvim mladima se samo predbacuje i onda oni postanu jos gori,svadljivi i egoisticni,bez radnih navika.A kljuc svega je otkriti mladima koliko su dragocijeni i koliko vrijede,da imaju talente i da ih trebaju maksimalno iskoristiti.Pribliziti se mladom covjeku sa ljubavlju,to nam fali,ali kako im se uopce pribliziti sa ljubavlju ako sami ne suradjujemo sa Ljubavlju,samim nasim Ocem?

Samo naprid Ivane,svaki dan zivi sa Bogom i neboj se nicega! :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2015 22:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Lijepo si to rekao Novi1, lijepo da je mlad i vrijedan :) , al još ljepše je kad je ovo rekao:

Zoky napisao:
Vjerujem da hoću. Samo, trebam se moliti za to, jer sam to vjerojatno ne mogu, ali uz Božju pomoć...


S 17 godina spoznati da samo uz Božju pomoć možeš "nebo dotaći" (kako ide ona pjesma) :wink: , da sam ne možeš ništa, da samo s Isusom napreduješ u krepostima - e to mi je divno i za svaku pohvalu :b112: .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ožu 2015 22:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 vel 2015 07:45
Postovi: 27
Lokacija: Požega
Podijelio: 4 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Fiduciia mi napiše poruku dok ja pišem ovu pa...

Bog nas je sve stvorio, zna nas prije nego smo stvoreni. On je već odredio put za sve nas. Ako je za mene odredio svećeništvo, nije to odredio bez veze. Sve se događa s razlogom, a ja sam siguran da mi Bog neće dati križ koji ja neću moći nositi. :)

novi1 napisao:
Zoky napisao:
Ja sam Ivan, iz Požege... 17 godina...

Tražio sam neki Kršćanski forum za par pitanja o KBF -u, svećeničkom zvanju i druženje i upoznavanje s Kršćanima tu.

Ovaj je bio aktivan pa sam se tu registrirao.

Inače se onako malo u slobodno vrijeme bavim web dizajnom, grafičkim dizajnom, pomažem na nekim forumima podrške (s html-om i css-om)... Izrađujem dizajne za MyBB i forumotion, pišem Hrvatski prijevod za Mybb... Idem za Tehničara za mehatroniku - 3. Razred... Ako koga što zanima, nek slobodno pita :)


Dobrodosao Ivane :b112:
Bravo i svaka cast :b112: ,
tako mlad a toliko vridan,jos kad kazu da su mladi razmazeni i neradnici :? ....mi smo kao Bozja djeca stvoreni dobri i radisni ali cesto nam se u odgoju probudi ona klica sebicnosti,nerada i egoizma,nazalost.Takvim mladima se samo predbacuje i onda oni postanu jos gori,svadljivi i egoisticni,bez radnih navika.A kljuc svega je otkriti mladima koliko su dragocijeni i koliko vrijede,da imaju talente i da ih trebaju maksimalno iskoristiti.Pribliziti se mladom covjeku sa ljubavlju,to nam fali,ali kako im se uopce pribliziti sa ljubavlju ako sami ne suradjujemo sa Ljubavlju,samim nasim Ocem?

Samo naprid Ivane,svaki dan zivi sa Bogom i neboj se nicega! :b112:

Joj, sada bih ti napisao odgovor o tome, ali predug bi bio.

Ja znam svega par mladih ljudi koji se trude... Nažalost. Svi se nadaju brzoj i lakoj zaradi... Znam nekoliko dečkiju, mojih godina koji tako prodaju drogu itd... Od kanabisa pa preko eksera, koke, čak i hors...

Ja sam se uvijek htio istaći i odmalena sam pokušavao razne stvari... U osnovnoj sam skoro ukor dobio jer sam napravio kratki spoj dok sam spajao vlastiti mini elektromotor na 220 V... Haha

A onda sam malo počeo čeprkati po kompu, internetu, naišao na neki forum i zainteresirao se za dizajniranje (html, css, jquery, javascript i php)... I apsolutno nemam vremena... Ni za što a toliko me stvari zanima ali eto... Prije par dana sam krenuo raditi i u photoshopu malo... Želim napraviti nešto, ili biti sudionik u tome :) iako kada kažem nekome da u slobodno vrijeme ili na kompu pišem kodove, a ne igram igre, svi me čudno gledaju... Samo me boli što mi je Bog dao TOLIKO talenta, a ja jednostavno ne stignem sve iskoristiti, no valjda što sada naučim kasnije mogu prenijeti drugima. U našoj župi smo imali kapelana koji je davao besplatne sate Talijanskog, ako budem imao vremena i doživio do tada (kada postanem svećenik, ili kao običan laik ako je nešto u Božjim planovima drugačije nego u mojom), i ja bih mogao podučavati ovo. To mlade sigurno interesira ;)

No eto... Ukratko o meni tako... :) Nikada mi se još nije dogodilo da me netko tako pohvalio, osim ako napravim nešto besplatno za nekoga pa se zahvali, te mi ovo punooo znači :)

PS. Ovaj avatar je moj zadnji rad, jednostavni samo... Iako mislim da ću ga još malo trebati promijeniti, a slika u kugli je dio grba Križarskog društva, čiji sam član.

Ako netko treba neki grafički rad, neka me slobodno pita, novi sam i ne garantiram da će biti perfektno, ali puno se dobrih ideja i stvari kojih se nebih sjetio dođe baš od drugih ljudi. To je + kod pomaganja na internetu :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 ožu 2015 20:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
Zoky napisao:
Fiduciia mi napiše poruku dok ja pišem ovu pa...

Bog nas je sve stvorio, zna nas prije nego smo stvoreni. On je već odredio put za sve nas. Ako je za mene odredio svećeništvo, nije to odredio bez veze. Sve se događa s razlogom, a ja sam siguran da mi Bog neće dati križ koji ja neću moći nositi. :)

novi1 napisao:
Zoky napisao:
Ja sam Ivan, iz Požege... 17 godina...

Tražio sam neki Kršćanski forum za par pitanja o KBF -u, svećeničkom zvanju i druženje i upoznavanje s Kršćanima tu.

Ovaj je bio aktivan pa sam se tu registrirao.

Inače se onako malo u slobodno vrijeme bavim web dizajnom, grafičkim dizajnom, pomažem na nekim forumima podrške (s html-om i css-om)... Izrađujem dizajne za MyBB i forumotion, pišem Hrvatski prijevod za Mybb... Idem za Tehničara za mehatroniku - 3. Razred... Ako koga što zanima, nek slobodno pita :)


Dobrodosao Ivane :b112:
Bravo i svaka cast :b112: ,
tako mlad a toliko vridan,jos kad kazu da su mladi razmazeni i neradnici :? ....mi smo kao Bozja djeca stvoreni dobri i radisni ali cesto nam se u odgoju probudi ona klica sebicnosti,nerada i egoizma,nazalost.Takvim mladima se samo predbacuje i onda oni postanu jos gori,svadljivi i egoisticni,bez radnih navika.A kljuc svega je otkriti mladima koliko su dragocijeni i koliko vrijede,da imaju talente i da ih trebaju maksimalno iskoristiti.Pribliziti se mladom covjeku sa ljubavlju,to nam fali,ali kako im se uopce pribliziti sa ljubavlju ako sami ne suradjujemo sa Ljubavlju,samim nasim Ocem?

Samo naprid Ivane,svaki dan zivi sa Bogom i neboj se nicega! :b112:

Joj, sada bih ti napisao odgovor o tome, ali predug bi bio.

Ja znam svega par mladih ljudi koji se trude... Nažalost. Svi se nadaju brzoj i lakoj zaradi... Znam nekoliko dečkiju, mojih godina koji tako prodaju drogu itd... Od kanabisa pa preko eksera, koke, čak i hors...

Ja sam se uvijek htio istaći i odmalena sam pokušavao razne stvari... U osnovnoj sam skoro ukor dobio jer sam napravio kratki spoj dok sam spajao vlastiti mini elektromotor na 220 V... Haha

A onda sam malo počeo čeprkati po kompu, internetu, naišao na neki forum i zainteresirao se za dizajniranje (html, css, jquery, javascript i php)... I apsolutno nemam vremena... Ni za što a toliko me stvari zanima ali eto... Prije par dana sam krenuo raditi i u photoshopu malo... Želim napraviti nešto, ili biti sudionik u tome :) iako kada kažem nekome da u slobodno vrijeme ili na kompu pišem kodove, a ne igram igre, svi me čudno gledaju... Samo me boli što mi je Bog dao TOLIKO talenta, a ja jednostavno ne stignem sve iskoristiti, no valjda što sada naučim kasnije mogu prenijeti drugima. U našoj župi smo imali kapelana koji je davao besplatne sate Talijanskog, ako budem imao vremena i doživio do tada (kada postanem svećenik, ili kao običan laik ako je nešto u Božjim planovima drugačije nego u mojom), i ja bih mogao podučavati ovo. To mlade sigurno interesira ;)

No eto... Ukratko o meni tako... :) Nikada mi se još nije dogodilo da me netko tako pohvalio, osim ako napravim nešto besplatno za nekoga pa se zahvali, te mi ovo punooo znači :)

PS. Ovaj avatar je moj zadnji rad, jednostavni samo... Iako mislim da ću ga još malo trebati promijeniti, a slika u kugli je dio grba Križarskog društva, čiji sam član.

Ako netko treba neki grafički rad, neka me slobodno pita, novi sam i ne garantiram da će biti perfektno, ali puno se dobrih ideja i stvari kojih se nebih sjetio dođe baš od drugih ljudi. To je + kod pomaganja na internetu :)




Ma Fiduciia ti dobro kaze,
svaka ti cast,naravno sve pohvale i samo se drzi vjere u Boga,to je najvaznije.Pomalo,neboj se,uz Boga ces uspit razvit sve talente koje ti je On dao,
ne sikiraj se,samo naprid brate :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2015 21:38 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 12 ožu 2015 22:40
Postovi: 2
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima na ovom forumu.Iz Zagreba sam,imam 37g. i veći dio života sam proveo kroz vjeru.Prijavio sam se na ovaj forum isključivo radi svjedočanstava.Zadnjih par dana sam pod tom temom pročitao niz Vaših svjedočenja vjere i drago mi je što Vam je to promjenilo život na bolje,ako je.Želim također podjeliti niz svojih događaja te tematike,kao i Vašu interpretaciju istih.No moram naglasiti da racionalno sagledavam sve te svoje događaje i ne volim zaključivati na brzaka zašto je nešto ovako ili onako.Osobno,zadnjih par godina sam se odvojio od Crkve,misa,ispovijedi i sl.
Zanima me iskreno,prokomentirati sa Vama te svoje događaje,pa tako i Vaše uz Vaše dopuštenje.S druge strane zanima me sam odnos sa Vama jer nisam ovdje zato što sam pronašao,već zato što i dalje tražim.

Nadam se ugodnom druženju!

Lijep pozdrav!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 109  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr