www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 05:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 109  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 ožu 2015 11:09 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 12 ožu 2015 22:40
Postovi: 2
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobar Vam dan želim!

Kao što i rekoh,bolje da sam obrisao sve napisano.Ispričavam se što sam htio reći da sam iskrena osoba(nikakvo nabijanje grižnje savjesti niti sarkazam),da ne podilazim nikome no isto tako da sam spreman na smijeh i normalnu komunikaciju jer ne čudi da nekome nakon jednog posta vjerujete.

Nadalje,saznali smo i tko je "policajac foruma".G.Dujam,to što mi je u Vašem postu ime malim slovom,govori više nego cijeli odlomak o kartonima.Ako Vi znate kakav sam ja tip osobe,onda ćemo kad tad postati best frendovi.Način odgovora da ponovite nekaj kaj sam ja napisao ali promjenite kontekst,tj.da se odnosi na mene - neću ni komentirati.Samo ću reći da tko god da Vam je usadio(ako je,nadam se da nije)u glavu ideju da je - citiram "jedna zdrava i dobra navika" šaliti se na tuđi račun a ne znati se šaliti na svoj,nije Vam prijatelj.

Još jednom hvala na dobrodošlici i kao što rekoh nadam se lijepom druženju.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2015 11:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Slavko napisao:
Dobar Vam dan želim!

Kao što i rekoh,bolje da sam obrisao sve napisano.Ispričavam se što sam htio reći da sam iskrena osoba(nikakvo nabijanje grižnje savjesti niti sarkazam),da ne podilazim nikome no isto tako da sam spreman na smijeh i normalnu komunikaciju jer ne čudi da nekome nakon jednog posta vjerujete.

Nadalje,saznali smo i tko je "policajac foruma".G.Dujam,to što mi je u Vašem postu ime malim slovom,govori više nego cijeli odlomak o kartonima.Ako Vi znate kakav sam ja tip osobe,onda ćemo kad tad postati best frendovi.Način odgovora da ponovite nekaj kaj sam ja napisao ali promjenite kontekst,tj.da se odnosi na mene - neću ni komentirati.Samo ću reći da tko god da Vam je usadio(ako je,nadam se da nije)u glavu ideju da je - citiram "jedna zdrava i dobra navika" šaliti se na tuđi račun a ne znati se šaliti na svoj,nije Vam prijatelj.

Još jednom hvala na dobrodošlici i kao što rekoh nadam se lijepom druženju.

kao prvo...ja nisan obični pandur(kao što su fran i naggar),ja sam specijalna policija...pod br2 kralju preozbiljno nekako svacas sve ovo..ja sam se zeza,ako nisi shvatia...nezanima me kakav ste tip osobe niti tražim best friendove na forumu,i izbjegavat cu ikakvu daljnu konverzaciju s vama jer jednostavno karakter mi je takav da ljudi koji preozbiljno shvacaju život smatraju me ludin jer nerazume kad ih zezam,a kad govorim ozbiljno(iako je preočito,ali jeli...)...kako god, poštovanje prema dr. sc. Slavku...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2015 12:22 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 12 ožu 2015 22:40
Postovi: 2
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ako odgovorim,ne znači da preozbiljno shvaćam! Žao mi je kaj ne kužiš da nemam namjeru nikog napadat,i pogotovo da ne želiš komunicirat sa mnom,no naravno tvoj odabir.I ne,ne moraš mi se obraćat sa dr.mr. i samo za tvoju obavijest,ne možeš me izbacit iz takta.Ali ovo sve ti pišem s osmijehom na licu,ne podrugljivo.To je problem tog virtualnog dopisivanja,kaj jednidruge teže razumiju nego uživo. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2015 12:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Dobro došao Slavko. Božji blagoslov neka te prati i opusti se malo. Uglavnom je dobra ekipa. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2015 13:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Slavko napisao:
Ako odgovorim,ne znači da preozbiljno shvaćam! Žao mi je kaj ne kužiš da nemam namjeru nikog napadat,i pogotovo da ne želiš komunicirat sa mnom,no naravno tvoj odabir.I ne,ne moraš mi se obraćat sa dr.mr. i samo za tvoju obavijest,ne možeš me izbacit iz takta.Ali ovo sve ti pišem s osmijehom na licu,ne podrugljivo.To je problem tog virtualnog dopisivanja,kaj jednidruge teže razumiju nego uživo. 8)

nepokušavam Vas izbacit iz takta niti mi je to cij...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2015 13:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
dujam napisao:
Slavko napisao:
Ako odgovorim,ne znači da preozbiljno shvaćam! Žao mi je kaj ne kužiš da nemam namjeru nikog napadat,i pogotovo da ne želiš komunicirat sa mnom,no naravno tvoj odabir.I ne,ne moraš mi se obraćat sa dr.mr. i samo za tvoju obavijest,ne možeš me izbacit iz takta.Ali ovo sve ti pišem s osmijehom na licu,ne podrugljivo.To je problem tog virtualnog dopisivanja,kaj jednidruge teže razumiju nego uživo. 8)

nepokušavam Vas izbacit iz takta niti mi je to cij...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2015 13:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
naggar napisao:
dujam napisao:
Slavko napisao:
Ako odgovorim,ne znači da preozbiljno shvaćam! Žao mi je kaj ne kužiš da nemam namjeru nikog napadat,i pogotovo da ne želiš komunicirat sa mnom,no naravno tvoj odabir.I ne,ne moraš mi se obraćat sa dr.mr. i samo za tvoju obavijest,ne možeš me izbacit iz takta.Ali ovo sve ti pišem s osmijehom na licu,ne podrugljivo.To je problem tog virtualnog dopisivanja,kaj jednidruge teže razumiju nego uživo. 8)

nepokušavam Vas izbacit iz takta niti mi je to cij...

:b101: :a1490: :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ožu 2015 23:37 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 ožu 2015 16:35
Postovi: 0
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i tek se preobratila?kako nemos,neman pojjjma[/quote]


Tek se preobratila? Oh, ne...
Vjera mi je dala snagu kad su me životne okolnosti pokušale dotući..
Javi se na prezzemolo@net.hr ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 14:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Poštovanje i božji blagoslov! Iz Mostara sam inače,ja sam "Jairova kći" koju je Isus uskrsnuo od "mrtvih" :D... u prevodu: Dao mi je "drugi život",jer sam bila "mrtva",ali sad sam živa samo zbog Isusa i s Isusom.Ja nisam vidjela smisao svom životu jer sam imala težak život i različite vrste progona...ali sad želim svjedočiti tu ljubav koja mi je otvorila oči da shvatim šta je u stvari i u samoj srži značenje i postojanje naše na zemlji , Isusova ljubav dala mi je život i shvaćanje da svi što trpe,trpe s njim i On s njima, ako treba zbog te ću ljubavi i umrijeti...slava i hvala Isusu!!!:D "I dođe u kuću nadstojnikovu.Ugleda buku i one koji plakahu i naricahu u sav glas.Uđe i reče im:"Ta zašto bučite i plačete?Djevojka nije umrla nego spava!A oni mu se podsmjehivahu.No on ih sve izbaci,uze sa sobom djetetova oca i majku i svoje pratioce pa uđe gdje bijaše dijete.Primi dijete za ruku,govoreći:"Talita kum!"Što znači:"Djevojko...zapovijedam ti,ustani!"I djevojka odmah usta i poče hodati.Bijaše joj 12 godina.I u tren ostadoše zapanjeni i u čudu velikom." Marko 5,38-42 :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 16:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 20 stu 2012 13:21
Postovi: 81
Lokacija: Hercegovina
Podijelio: 31 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Dobro došla Jairova kćerko !
Pozdrav iz susjednog Širokog! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 109  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr