www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 10:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 109  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 29 ožu 2015 17:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Hvala Angel,pozdrav i tebi i svim hercegovcima koliko nas god ovdje ima...malo nas je,al' nas ima! :D ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 18:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Dobro dosla...prelijepo..ako u svjedocanstvima mozes malo vise opisat sto za tebe uradi Isus.
Bog te blagoslovio.
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 19:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
Jairova kći napisao:
Poštovanje i božji blagoslov! Iz Mostara sam inače,ja sam "Jairova kći" koju je Isus uskrsnuo od "mrtvih" :D... u prevodu: Dao mi je "drugi život",jer sam bila "mrtva",ali sad sam živa samo zbog Isusa i s Isusom.Ja nisam vidjela smisao svom životu jer sam imala težak život i različite vrste progona...ali sad želim svjedočiti tu ljubav koja mi je otvorila oči da shvatim šta je u stvari i u samoj srži značenje i postojanje naše na zemlji , Isusova ljubav dala mi je život i shvaćanje da svi što trpe,trpe s njim i On s njima, ako treba zbog te ću ljubavi i umrijeti...slava i hvala Isusu!!!:D "I dođe u kuću nadstojnikovu.Ugleda buku i one koji plakahu i naricahu u sav glas.Uđe i reče im:"Ta zašto bučite i plačete?Djevojka nije umrla nego spava!A oni mu se podsmjehivahu.No on ih sve izbaci,uze sa sobom djetetova oca i majku i svoje pratioce pa uđe gdje bijaše dijete.Primi dijete za ruku,govoreći:"Talita kum!"Što znači:"Djevojko...zapovijedam ti,ustani!"I djevojka odmah usta i poče hodati.Bijaše joj 12 godina.I u tren ostadoše zapanjeni i u čudu velikom." Marko 5,38-42 :D



Hvala i slava Isusu na svemu,hvala i tebi na tvom svjedocanstvu,iako je sturo pa ako mozes prosiriti bilo bi lijepo :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 20:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
:D Divni ste,božji blagoslov i vama ! Ne bih sad ništa opširno pisala,ali uglavnom sa 12 god. za vrijeme rata sam bila svugdje po malo u izgnanstvu sa sestrom,otac mi je invalid 90 % od djetinjstva,majka umrla od raka,sestra preživjela pakao u braku,razvela se,a ja lutam...živjela kod rodbine ( a svakog gosta 3 dana dosta ) podstanar,bez posla,s poslom,potpuno sama,gurnuta u stranu i zaboravljena,ponekad je bilo trenutaka da sam se nalazila i u priči o Josipu koga su braća prodala,u Isusu koji je bio neshvaćen i izdan...sa sestrom i ocem nisam bila u dobrim odnosima,čak je bilo sporova o izbacivanju iz zajedničkog nam kućanstva ponekad dok bi bili zajedno,a ja mislim da sam davala sve od sebe da pomognem oko sestrine djece jer je sama ostala i da ocu pomognem jer je invalid a nitko drugi neće im pomoć.Ne znam ja ništa...Bog samo vidi i poznaje moje srce,a ja ne osjećam grižnju.Često se sjetim one Isusove rečenice:"Tko je majka moja,tko li braća moja??Zar ne znate da mi je biti u kući oca mojega???" Ja shvaćam šta je tada htio reći...da se ne oslanjamo na ljude,ljudi često iznevjere nego najviše u Boga se uzdati,a sve ostalo doći će .Živim kao podstanar,nemam svoj dom,ne znam šta je obiteljski blagoslov i sloga...ali dobro je,hvala Bogu na svemu i evo,vidim da ste vi jedna lijepa velika obitelj i drago mi je biti dio "kuće božje"...jer ona nam na kraju i u vječnosti ostaje :D...ja bih voljela čuti nešto i o vama,kakve su vaše životna pitanja i što vas je motiviralo na "potragu"?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 21:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Mislim da ne mogu odg.na privatne por. nešto ne štima...vidi me što se raspisah a rekoh:"da ne budem opširna"...i htjela sam ostati anonimna kao onaj iz nadrealista hahah ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 ožu 2015 21:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Jairova kći napisao:
Mislim da ne mogu odg.na privatne por. nešto ne štima...vidi me što se raspisah a rekoh:"da ne budem opširna"...i htjela sam ostati anonimna kao onaj iz nadrealista hahah ;)


Trebaš imat određen broj postova da bi mogla slat pp-e, mislim 5 ili 10.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 ožu 2015 23:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 ožu 2015 00:29
Postovi: 34
Podijelio: 42 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Pa eto San,ja tako ne mislim.Objasni mi molim te kakva je po tebi razlika između Kowalske kojoj se ukazao Isus i koja je također s njim komunicirala i unutarnjim glasom i ostalih proroka i i vidioca?Jesi to ti neki ekspert za nadnaravno?Imaš možda neke posebne sprave za mjerenje nadnaravnih ukazanja? :D Uostalom i Mariji božanskog milosrđa se slično počelo dešavati s Isusovom slikom i On joj se objavio,rekao joj da je izabrana i da niko ne sumnja u to jer će se sve obistiniti što joj poruči da kaže svijetu.Uostalom ne zaključuj na brzinu ako nisi provjerio Bibliju ili bar nešto malo o prorocima inače"Poslije ću izliti Duh svoj na svako tijelo...i proricat će vaše kćeri i sinovi,vaši će mladići imati viđenja,a vaši će starci sanjati sne.I na sluge i sluškinje svoje u one dane...izlit ću Duh svoj.I učinit ću čudesa na nebu i na zemlji...krv i oganj i stupove dima.Sunce će se pretvoriti u tamu, mjesec u krv,prije nego osvane Dan Gospodnji, Velik i Strašan!" (Prorok Joel 3,1-4) jer kad ne poznaješ materiju svakojake su zablude i greške sigurne...na našu štetu,to ti kažem u najboljoj namjeri.To bi bilo isto kao da ja zahtjevam od doktora kardiokirurga da ne operira neku gospođu iako će joj ta operacija spaiti život,jer se bojim da se recimo,neće probuditi iz kome,a nikad nikakvo štivo iz kirurgije pročitala nisam.Uostalom...uzalud je govoriti onome...koji ne želi čuti....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 tra 2015 23:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 tra 2014 00:02
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Jairova kći napisao:
Hvala Angel,pozdrav i tebi i svim hercegovcima koliko nas god ovdje ima...malo nas je,al' nas ima! :D ;)


Šta bi mi bez hercegovaca....
:lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lip 2015 09:11 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 28 lip 2015 12:49
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Pozdrav svima.Već dugi niz godina Vas čitam pa da se konačno i pridružim.Korisničko ime je Ritina mama jer sam nakon deset godina uz pomoć svete Rite postala mama i normalno je da moja djevojčica nosi njezino ime.Sveta Rita je uslišala moje molitve i spasila moj brak i obitelj.BVB sve :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lip 2015 11:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Dobro dosla sestrice u Kristu, Bog te blagoslovio....
Andeli cuvali...
Prelijepo svjedocansvo o pomoci svete Rite tebi....drago mi je da ti je razrjesila sve sto je tad bilo nemoguce u tvome zivotu.....
Zivjela nam ti.....
Zelim da ti bude fino na forumu.......
Pisi sto vise.....
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1081 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 109  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr