www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 lis 2020 09:51

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: tražim....
PostPostano: 27 vel 2012 17:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tražim suradnike i distributere za prodaju FM parfema,može se lijepo zaraditi, pogotovo ako ste na faksu ili doma pa ne možete raditi (a i svi ostali naravno). Mogu svi iz bilo koje zemlje koja ima predstavništvo, pogotovo BiH.
Ja sam kod kuće s djecom pa mi ovaj vid posla odgovara, a moje je 30-50 % zarade s mogućnosti napredovanja. Sav posao se može odraditi i s prijateljicama uz kavu, a veličina primanja ovisi samo o vama :P
Detalji zainteresiranima u pp,šaljem materijale mailom pa razmislite.
A ako netko želi samo za svoju upotrebu (ja sam tako i krenula),može i tako,naručujući za sebe i svoje barem ćete uštedjeti puno na kozmetici :b112:
Hvala

Bez Duha Svetoga, Bog je daleko, Krist ostaje u prošlosti, Evanđelje je mrtvo slovo, Crkva je samo organizacija, autoritet se stječe nadmoću, misije su stvar propagande, liturgija ništa doli prisjećanje prošlosti, kršćansko življenje ropski mentalitet.
(Ignacije od Latikona)

Vrh
Citiraj  
 Naslov: Re: tražim....
PostPostano: 09 ožu 2012 12:49 
Odsutan

Zahvaljujem na interesu i čestitam curama koje su se uključile :-)
Ako još netko želi neka mi se javi kroz tekući mjesec u inbox..

Bez Duha Svetoga, Bog je daleko, Krist ostaje u prošlosti, Evanđelje je mrtvo slovo, Crkva je samo organizacija, autoritet se stječe nadmoću, misije su stvar propagande, liturgija ništa doli prisjećanje prošlosti, kršćansko življenje ropski mentalitet.
(Ignacije od Latikona)

Vrh
Citiraj  
 Naslov: Re: tražim....
PostPostano: 09 ožu 2012 18:52 
Odsutan

anapaula napisao:
Tražim suradnike i distributere za prodaju FM parfema,može se lijepo zaraditi, pogotovo ako ste na faksu ili doma pa ne možete raditi (a i svi ostali naravno). Mogu svi iz bilo koje zemlje koja ima predstavništvo, pogotovo BiH.
Ja sam kod kuće s djecom pa mi ovaj vid posla odgovara, a moje je 30-50 % zarade s mogućnosti napredovanja. Sav posao se može odraditi i s prijateljicama uz kavu, a veličina primanja ovisi samo o vama :P
Detalji zainteresiranima u pp,šaljem materijale mailom pa razmislite.
A ako netko želi samo za svoju upotrebu (ja sam tako i krenula),može i tako,naručujući za sebe i svoje barem ćete uštedjeti puno na kozmetici :b112:
Hvala

Evo moram nažalost javiti da se predstavništvo u BiH ugasilo te da su oni koji mogu prešli u grupu Hrvatska.

(Ignacije od Latikona)

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]