www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 16:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 lis 2015 08:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
fiduciia napisao:
Evo iskreno ja sam preskočila nekoliko puta :cry: , misla sam prestat jer sam u nekom teškom periodu, jedva mi se da Oče Naš izmolit. Nekad bi prikazala na Misi nakanu i članove, a nekad ništa :( .
Znam da je ovo licemjerno i nije fer prema svim članovima lanca,ali misla sam još malo vidit pa ako ne ide odustat. Ako to ne može tako neka netko drugi se prijavi umjesto mene a ja ću svejdno molit kad budem mogla.



Draga fiduciia to nije nimalo licemjerno već to što si navela je odlika jedne ponizne i dobre duše koja se ne srami javno reći svoje duhovne probleme.
Svi mi to prolazimo i to je svakodnevna borba s napastima kojih nismo ponekad svijesni.
Meni isto dođe ponekad period kada se vrlo teško molim, kada mi se ništa ne da i kad mi misli lete na sve strane. Ali ne treba odustajati, već boriti se iz dana u dan.

Prijatelji dragi nemojte odustajati od molitve, čak i kada ne molite ništa par dana jer doći će period kada ćete opet početi moliti.
Imajte na umu da dok vi ne molite ona druga 4 člana molitvenog lanca mole za vas svaki dan i na taj način ćete puno lakše i puno brže izaći iz trenutne faze u kojoj se nalazite kakva god ona bila.

Bog vas dragi sve blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lis 2015 18:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Luki napisao:
fiduciia napisao:
Evo iskreno ja sam preskočila nekoliko puta :cry: , misla sam prestat jer sam u nekom teškom periodu, jedva mi se da Oče Naš izmolit. Nekad bi prikazala na Misi nakanu i članove, a nekad ništa :( .
Znam da je ovo licemjerno i nije fer prema svim članovima lanca,ali misla sam još malo vidit pa ako ne ide odustat. Ako to ne može tako neka netko drugi se prijavi umjesto mene a ja ću svejdno molit kad budem mogla.



Draga fiduciia to nije nimalo licemjerno već to što si navela je odlika jedne ponizne i dobre duše koja se ne srami javno reći svoje duhovne probleme.
Svi mi to prolazimo i to je svakodnevna borba s napastima kojih nismo ponekad svijesni.
Meni isto dođe ponekad period kada se vrlo teško molim, kada mi se ništa ne da i kad mi misli lete na sve strane. Ali ne treba odustajati, već boriti se iz dana u dan.

Prijatelji dragi nemojte odustajati od molitve, čak i kada ne molite ništa par dana jer doći će period kada ćete opet početi moliti.
Imajte na umu da dok vi ne molite ona druga 4 člana molitvenog lanca mole za vas svaki dan i na taj način ćete puno lakše i puno brže izaći iz trenutne faze u kojoj se nalazite kakva god ona bila.

Bog vas dragi sve blagoslovio!



Hvala, ali daleko je to od poniznosti. Nemam namjeru odustati :) .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 stu 2016 20:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2016 20:24
Postovi: 111
Podijelio: 19 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Eto budući da je i meni samoj potrebna molitva, molim i ja za vas, prikazujem vas pred Presvetim, palim svijećice. Bog zna da to radim da se Njemu svidim, a iskreno želim da se i netko pomoli za mene jer nosim križ i teško mi je. Nadam se da ne vrijeđam Boga na taj način. Iskreno iz srca mislim da su tu svi jer trebaju molitvu jedno za drugog, pa eto neka bude volja Božja. Molitva je sigurno volja Božja, a On će dati svakome prema svojoj pravednosti, milosrđu i ljubavi. tražim Božju volju za svakoga od vas, u poniznosti, moj život ionako je u Božjim rukama, a Njemu je sve moguće :a1250: :a1250: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Božji mir i blagoslov svima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 stu 2016 20:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2016 20:24
Postovi: 111
Podijelio: 19 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
fiduciia napisao:
Luki napisao:
fiduciia napisao:
Evo iskreno ja sam preskočila nekoliko puta :cry: , misla sam prestat jer sam u nekom teškom periodu, jedva mi se da Oče Naš izmolit. Nekad bi prikazala na Misi nakanu i članove, a nekad ništa :( .
Znam da je ovo licemjerno i nije fer prema svim članovima lanca,ali misla sam još malo vidit pa ako ne ide odustat. Ako to ne može tako neka netko drugi se prijavi umjesto mene a ja ću svejdno molit kad budem mogla.



Draga fiduciia to nije nimalo licemjerno već to što si navela je odlika jedne ponizne i dobre duše koja se ne srami javno reći svoje duhovne probleme.
Svi mi to prolazimo i to je svakodnevna borba s napastima kojih nismo ponekad svijesni.
Meni isto dođe ponekad period kada se vrlo teško molim, kada mi se ništa ne da i kad mi misli lete na sve strane. Ali ne treba odustajati, već boriti se iz dana u dan.

Prijatelji dragi nemojte odustajati od molitve, čak i kada ne molite ništa par dana jer doći će period kada ćete opet početi moliti.
Imajte na umu da dok vi ne molite ona druga 4 člana molitvenog lanca mole za vas svaki dan i na taj način ćete puno lakše i puno brže izaći iz trenutne faze u kojoj se nalazite kakva god ona bila.

Bog vas dragi sve blagoslovio!



Hvala, ali daleko je to od poniznosti. Nemam namjeru odustati :) .
Eto budući da je i meni samoj potrebna molitva, molim i ja za vas, prikazujem vas pred Presvetim, palim svijećice. Bog zna da to radim da se Njemu svidim, a iskreno želim da se i netko pomoli za mene jer nosim križ i teško mi je. Nadam se da ne vrijeđam Boga na taj način. Iskreno iz srca mislim da su tu svi jer trebaju molitvu jedno za drugog, pa eto neka bude volja Božja. Molitva je sigurno volja Božja, a On će dati svakome prema svojoj pravednosti, milosrđu i ljubavi. tražim Božju volju za svakoga od vas, u poniznosti, moj život ionako je u Božjim rukama, a Njemu je sve moguće :a1250: :a1250: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Božji mir i blagoslov svima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 stu 2016 21:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Dragi moji, ne znam više kakva je situacija u molitvenim grupama...više ni ne znam jesam li voditeljica jedne grupe.....Nažalost, slabo sam molila u zadnje vrijeme i molim da mi se nađe zamjena.... :( :( :(
Pokušat ću moliti što više za naše nakane i za nas, ali nisam zaista dostojna biti voditeljica molitvene grupe jer nisam dovoljno dosljedna i redovita u molitvi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 vel 2017 19:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Neću nikoga micati iz molitvenog lanca, onaj tko ne može moliti baš zato ga ne treba micati iz lanca.
Doći će ponovno vrijeme kad će moliti, a do tada će moliti ostali iz lanca.

Braćo i sestre nemojte se opterećivati tko iz vašeg lanca moli a tko ne, pa čak i da sva 4 ostala člana ne mole, ti kao peti član moli, pojačaj molitve i bit će sve dobro.
Nema predaje, bez molitve smo duhovno mrtvi i mlaki.

Svi smo mi slabi grešnici, zato jedni druge trebamo pomagati molitvom, toplom riječju, savjetom i sl.
Svatko od nas ima razdoblja kad slabije moli ili možda ne moli uopće.

Znamo svi dobro da nema sredine kod Gospodina, nemojmo birati srednji put jer je takav najgori;

U Otkrivenju, Gospodin svim kršćanima kaže: 'Ne, ti nisi ni vruć ni studen. Da si barem vruć ili studen. No zato što si mlak – ispljunuti ću ti iz svojih usta' (Otk 3,15-16).


BVB :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2018 07:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
Da li se itko moli u ovim molitvenim grupama? Mislim da zaista ovo nema više smisla... :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2018 09:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Rora napisao:
Da li se itko moli u ovim molitvenim grupama? Mislim da zaista ovo nema više smisla... :roll:


Molim redovito.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2018 14:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
A ostali??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2018 19:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
I ja takodjer molim redovito. Dodam jednu deseticu moleci krunicu. Ne mislim da drugi ne mole dok ne pisu ovdje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr