www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 22 lis 2021 00:13

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Da li ste zaposleni?
Da 57%  57%  [ 76 ]
Ne 38%  38%  [ 51 ]
U mirovini sam 5%  5%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 134
Autor Poruka
PostPostano: 21 kol 2012 14:48 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nezaposlena i jako jako zalosna... placem gotovo svaki dan sama u sobi,roditeljima kao da smetam jer ne radim 3 mjeseca a trazim stalno nesto.. Nista mi ne polazi za rukom,svi obecaju pa nitko ne zove. tako ja iz dana u dan sve sam tuznija. ne mogu studirati jer oni nemaju da mi placaju,nasla sam posao i ostavila studij jer nisam imala vremena za oboje. bila sam na tom poslu godinu dana ali nisam mogla izdrzati konstantno psovanje Boga,tracarenja iza ledja,gazdu koji se lose ponasa. placa je bila dobra ali uvjeti losi i otisla sam. Baka koja me nikad nije voljela kad sam dala otkaz govorila je svasta o meni grozno,roditelji su bili ok ali kako je vrijeme odmicalo sve se pogorsavalo. sad majka ne prica sa mnom nikako. ne uzimam novac od njih skoro nikad jer ga ni oni nemaju ali da imaju ne bih. stid me izaci iz sobe,ne mogu trpjeti poglede njihove kao da sam bezvrijedna. jedino me decko razumije.. da nije njega ne znam sta bi bilo sa mnom. hodamo krscanski i on je moj andjeo..
Molim vas da mi kazete sta da radim,molila sam svetog josipa za posao i molim krunicu duhu svetom,citam sveto pismo i trudim se biti dobra. pomozite mi..
mislila sam da idem kod fra ive pavica na misu ozdravljenja,ne znam sta mi jos moze pomoci, ocajna sam :cry: :cry:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 22 ruj 2012 23:03 
To tracanje na poslu je posvud i psovanje , ak to nemres durat onda ce bit tesko jako tesko jer to je posvud i u porastu.

Vrh

Citiraj  
PostPostano: 10 pro 2012 13:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

i ja sam očajna nezaposlena mooooolim te Očeeeeee ja bih radila . Sveti Josipe pomozi mi ti znaš kako je skrbiti se za svoju obitelj, providi za moj posao. Hvala ti

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 10 pro 2012 13:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Bit ćete u mojim molitvama kao i svi nezaposleni.Nikad nemojte izgubiti nadu i vjeru u Boga..BVB

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 22 svi 2013 05:59 
Odsutan

ja trenutno radim mehaniku sa zetom al nama bas puno posla i nisam prijavljen i osiguran al kazem hvala Bogu imam makar nesto...

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 22 svi 2013 19:13 
Odsutan

Zahvaljeno je: 2 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
ne radim,al se nadam da će ubrzo nesto "uletit"

Uzmi ono što uzdiže tvoju dušu k Bogu''

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 07 lip 2013 18:58 
Odsutan

tri je godine kako sam ostao bez posla... i bas danas kada se u mojoj crkvi slavi SRCE ISUSOVO dosao sam sa mise i mene su pozvali na razgovor u jednu firmu i dobio sam posao...,hvala Bogu docekao sam da ponovo budem zaposlen :D :b112: :b112: :b112:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 09 lip 2013 10:11 
Odsutan

jedanjedini napisao:
tri je godine kako sam ostao bez posla... i bas danas kada se u mojoj crkvi slavi SRCE ISUSOVO dosao sam sa mise i mene su pozvali na razgovor u jednu firmu i dobio sam posao...,hvala Bogu docekao sam da ponovo budem zaposlen :D :b112: :b112: :b112:

Čestitke brate! dao Bog da tu i penziju dočekaš :b112:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 09 lip 2013 13:31 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Na žalost nezaposlena.Molbe šaljem svugdje što u struci što izvan struke i svugdje sam jednostavno odbijena.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 24 kol 2013 19:32 
Odsutan

Ja sam se zaposlila u ponedjeljak.Ali najbitnije je sto moram posvjedočiti da sam u subotu molila za posao,za obitelj našeg mučenika fra Nikolu Ivankovića iz moje obitelji....i onako mi u molitvi kroz glavu prošla misao da BAR SUTRA DOĐE PONUDA ZA POSAO... i ne znam ni sama šta sam još molila,i sutra dolazi žena koja se nedavno preselila blizu mene,i odlučila je s mužem otvoriti kafić,i došla je mene pitati da li bi radila??? Ja sam bez razmišljanja rekla da hoću. i poslijepodne odemo ja i mama kod njih da se dogovorimo za posao,kako i šta....moja mama njih zna od prije,uglavnom molitva mi je uslišana.....Zatim slijedi razočaranje u tome:slabo posla! nigdje nikoga.prije je to radilo samo što su cure taj prostot iznajmljivale,bilo ih je svakakvih,,skupljalo se sve i svašta,slušali se narodnjaci i koješta...pa je taj objekat da kažem tako,na zlu glasu! No gazda je odlučio sada ozbiljno raditi,ali evo mučimo se nekako,ipak mislim da mi molitva nije slučajno uslišana,smatram da je to sve u Božjim rukama da me vodi ka sebi.Malo sam ovih dana baš što se tiče toga nervozna,pa mi je postalo svejedno da li ću ostat radit ili ne,ako se nastavi ovakvo stanje bez gostiju.No opet znam da me Bog neće napustit i zaboravit,ja se izvinjavam ako se OVO ČINI DA RAZGLABAM SAMA SA SOBOM ali eto moram ove misli izbacit iz sebe.posao mi je jako potreban,jako me muči što čujem sve te psovke tamo,pa se nekako osjećam praznom kad dođem kući,ali opet žeđam za Isusom i molim da se nikad ne udaljim od njega.možda je ovo trebalo pisati u svjedočanstva ali eto nećete mi valjda zamjerit! :D

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]