www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:31

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
PostPostano: 01 sij 2014 11:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Gospodine Isuse, u rane Tvoga Presvetoga Srca, stavljam sebe i sve članove moje obitelji (nabroj članove......).Ponizno te molim, oprosti nam sve naše grijehe i učini naša srca po Svojem Srcu, blagom i poniznom.Molim te da svojom predragocijenom Krvlju prekriješ, ispuniš i zaštitiš mene i sve članove moje obitelji.Isuse Kriste, Ti si jedini Gospodin i naš Gospodar, samo Ti imaš svu vlast nad svima nama.Gospodine Isuse, opečati svojom presvetom Krvlju i sve članove moje obitelji, prostore u kojima živimo i radimo, sve ljude sa kojima se susrećemo i surađujemo, sva prijevozna sredstva kojima se služimo, sve izvore dohotka i sva materijalna sredstva koja su nam od Boga namijenjena i koja već posjedujemo.Molim te Isuse opečati svojom svetom Krvlju hranu koju jedemo, vodu, zrak i lijekove koje uzimamo.Isuse , otkupi mene i sve članove moje obitelji od optužbi kojima nas Zli optužuje pred Ocem.Otkupi nas od ljudi koje smo na bilo koji način povrijedili.Molim te da u njih uđe Tvoja ljubav, praštanje i zdravlje duše i tijela.Isuse, ulij nam svoju ljubav za sve ljude, osobito za one koje teško prihvaćamo i koji ne vole nas.Neka Tvoja sveta Krv, Isuse, slomi snagu svake loše navike među nama, svih negativnih riječi, misli, želja i osjećaja i postupaka.Otkloni od nas posljedice negativnosti iz prošlosti.Po svojoj muci i Uskrsnuću učini nas otvorenim za sve što nam želiš dati.Neka nas Tvoja Krv, opere i iscijeli sve naše rane.Neka snaga Tvoje Krvi slomi U NAMA I MEĐU NAMA sva negativna naslijeđa duha i duše koja se žele prenijeti na nas od pokojnih članova naših obitelji (zastati i nabrojati......)
Isuse, svojom Svetom Krvlju operi ih i otkupi kod nebeskog Oca i uvedi ih u Svoju Slavu.Hvala Ti za Tvoju i našu Majku, za krsne zaštitnike članova moje obitelji, za anđele čuvare svakog od nas, za njihovu neprestanu pomoć i zaštitu.
SLAVA TEBI GOSPODINE ISUSE!
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr