www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 13:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 03 lip 2007 12:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Krećemo :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 lip 2007 20:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 sij 2007 15:19
Postovi: 210
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
Samo jel mi može netko na pp objasnit kak se moli? Ja baš i ne kužim, jel molimo sve svaki dan ili kako

ja bih rekla ovako, posto nije po danima tj nema 9 tocaka , da se svaki dan moli sve quotano + iza svake tocke oce nas.... kako pise :)

jer ovako i pise :
Citat:
Slijedeće se molitve mole svaku večer devetnice:

pa su ispod sve :D
Bog Vas sve blagoslovio !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 lip 2007 20:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Ja se molim Sv.Anti za svaku izgubljenu stvar,na stotine puta mi je pomoga,bio bi red da mu se malo oduzim,ali cesto dajem za
Kruh Sv.Ante...i pridruzujem se..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 lip 2007 20:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Zahvala na primljenim milostima po zagovoru Sv.Ante.

Svemoguci i dobri Boze!Iako nevrijedan,s pouzdanjem sam se utjecao tvojem milosrdju po zagovoru tvoga milog sv.Ante.
Ti si me milostivo uslisao,zapravo uslisao si molbe sv.Ante koji je se za
mene dobrostivo zauzeo.Hvala i mom dragom posredniku pred tobom.sv.Anti koga si divno proslavio medju svojim svetima!
Sada spoznajem da uzalud ne moli tko ti se preko Ante obraca.
Moj sv.zastitnice i zagovornice preko tebe zahvaljujem Gospodinu Bogu.
Tebi unaprijed preporucujem svoje vremenito dobro i vjecno spasenje,
tebi povjeravam dragocjenom krvlju Isusovom svoju otkupljenu dusu.
Bdij nada mnom,stiti me,zagovaraj me i jacaj svojim primjerom,kako bi mogao zivjeti i umrijeti u Bozjem prijateljstvu..Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 lip 2007 20:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
rebeka napisao:
Ja se molim Sv.Anti za svaku izgubljenu stvar,na stotine puta mi je pomoga,bio bi red da mu se malo oduzim,ali cesto dajem za
Kruh Sv.Ante...i pridruzujem se..



Neki dan dok sam čitala ovaj post kroz glavu mi je pomisao bila ovako:
Bože dragi nisam znala da se sv. Anti moli za izgubljenu stvar ,
onako kroz moju glavu ta pomisao prođe.
Jučer moj je muž izgubio ključeve od auta i cijeli dan ih je tražio i ljut bio...bla bla...
I naravno cjeli dan nervoza u kući a ja radila još onako umorna s posla nidočega mi nije a on bla,bla...
Kroz glavu mi onako djetinjasto al bezazleno prođe :E kako je se Rebeka molila sv. Anti za izgubljenu stvar ,pa sv. Ante daj da i ja nađem te ključeve i odem u dječiju sobu i ključevi ma niti 5 sekundi ha ha ha a zamislite od jutra do mraka sve i svaki kutak su muž i djeca pretražili ....
Čudotvoran je SVETI ANTE!
HVALA TI ISUSE,HVALA TI SVETI ANTE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 lip 2007 20:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Kupila sam jednom mali kipic Sv.Ante u Maria svetistu,i dala ga blagosloviti,i jednog dana sretnem susjedu svu uplakanu,kaze unuk 3god.
u bolnici "menigitis",ona djecja bolest s mozgom...i ja joj poklonim tog sv.Antu,jer mali je osljepio..."da mu vrati vid",a i ja sam molila,i nakon
2-3 tjedna mali progledao,a u ruci se uvjek igrao s kipicem..
I kupim drugog sv.Antu i ponovno blagoslovim,i moj posljednji brat,
razboli se u roku tri tjedna,nikada prije bolestan,i ja ponovno dadnem
sv.Antu..jer i on je bio osljepio,a metastaze su vec zahvatile cijelo tijelo,
moj brat je umro,s posljedicama ne znam kako bi zivio,ali je brzo umro
bez velikih bolova i muka..
trecega nisam kupila jos... :?: :?:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 lip 2007 20:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
O SVETI ANTE VELIK SI U ISUSOVIM OČIMA ,
HVALA TI NA SVEMU ,
HVALA......................................!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 lip 2007 21:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 sij 2007 15:19
Postovi: 210
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:D :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 lip 2007 11:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 svi 2007 21:31
Postovi: 87
Lokacija: Jastrebarsko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dok još nisam bio niti rođen, Majka mi dobila problem pred porođaj i onda su tadašnji doktori razmatrali i smatrali da ću se možda roditi sa manom ili psihičkom ili Tjelesnom. Majka je zavjetovala Svetom Anti prekriti Oltar i Hvala mu Velika, rodio sam se živ i zdrav ! :a1250: :lol:


"Svemogući i dobri Bože! Iako nevrijedan, s pouzdanjem sam se utjecao tvojem milosrđu po zagovoru tvoga milog Sv. Antuna.
Ti si me milostivo uslišao, zapravo-uslišao si molbe Sv. Antuna koji se za mene dobrostivo zauzeo.
Hvala ti, hvala tvojoj vječnoj i neizrecivoj dobroti !
Hvala i mom dragom posredniku pred tobom, Sv. Antunu, kojega si divno proslavio među svojima svetima !
Obećavam da ću ti biti i unaprijed, uvijek, istinski zahvalan ne samo riječju nego i djelom, ne samo hvalospjevom nego i životom.
Daj mi milost da znam i uzmognem savjesno upotrebljavati sve tvoje darove i milost te tako postići vječno spasenje, blaženstvo na koje smo pozvani i kojim te želim hvaliti i slaviti sa svima svetima u sve vijeke vjekova.
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 lip 2007 23:33 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 svi 2007 21:31
Postovi: 87
Lokacija: Jastrebarsko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DEVETNICA NA ČAST SV. ANTUNU

Pripravna molitva
O slavni sveče sv. Antune, ti si osobit zaštitniče kršćanstva, ja želeći te iz sveg srca hvaliti i tvoj zagovor od Boga isprositi, kanim uz pomoć Božju na tvoju čast ovu devetodnevnu pobožnost obaviti, tvoj oltar pohađati i u svetoj misi na slavu Božju i tvoju čast sudjelovati. Odlučujem da ću se kroz ovu pobožnost ispovjediti i pričestiti. Samo te molim Sv. Antune, da se dostojiš primiti ovu moju pobožnost i isprositi mi za dušu i tijelo od dragoga Boga potrebne milosti.

PRVI DAN

O, slavni Sv. Antune, ti ljubitelju svih kreposti, čuj poniznu našu molbu i isprosi nam od Boga milost da postojano hodimo putem straha Gospodnjega.
To te molimo za tvoju naklonost prema pobožnosti i svetosti, kojom si od svoje mladosti blistao.
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu

DRUGI DAN

O, Sv. Antune, ti uzore svetosti, izmoli nam stalnu mržnju na grijeh i goruću ljubav za krepošću. Molimo te po tvojem čeznuću, kojim si se u redu Sv. Franje među braćom odlikovao.
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu

TREĆI DAN

O, veliki Antune, ti si svjetlo Crkve, isprosi nam od Boga milost da svom bližnjemu dobrim primjerom svijetlimo. To te molimo radi tvog kreposnog života, koji si ti u redu Sv. Franje sprovodio kao naj ljepši uzor sviju.
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu

ČETVRTI DAN

O, revni slugo Marijin, revni štovatelju Isusa Krista, Sv. Antune, užeži i u našem srcu ljubav prema Isusu i Mariji. Molimo te to radi onog neopisivog veselja, koje osjeti duša tvoja, dok je dijete Isus na tvojim rukama počivalo.
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu

PETI DAN

O, Sv. Antune , ti si svjetlo nevjernika, isprosi nam od Boga milost, da u svetoj vjeri ne kolebamo nego da sveto Evanđelje uvjek neustrašivo branimo i po njegovoj božanskoj nauci živimo. Molimo te za ono tvoje propovijedanje i čudo kojim si nevjernike na štovanje prevetog oltarskog Sakramenta priveo
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu

ŠESTI DAN

O,čudotvorni Sv. Antune, ti zaštitniče sirota i nevoljnika, tebi izručujemo sve bijede i nevolje , čuvaj nas od pogibelji duše i tijela. To te molimo radi moći čudesa, kojima te je Gospodin toliko proslavio.
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu

SEDMI DAN

O, Sv. Antune, hrabri pobjedniče svih napasti, izmoli nam jakost u napastima, da tako ne bude za nas izgubljena dragocijena krv božanskog Spasitelja. Isprosi nam na času smrti pomoć protiv navala zlobnog duha. Molimo te za onu pobjedu koju si često puta u životu, a osobito na času smrti, nad neprijateljem ostvario.
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu

OSMI DAN

Sv. Antune, mučeniče željom, učini da budemo spremni radije krv svoju proliti za Isusa, koji je radi nas umro, nego da zanemarimo njegovu božansku nauku. Izmoli nam tu milost radi one vruće težnje, koja te dan i noć vukla za mučeničkom smrću.
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu

DEVETI DAN

O, moćni zagovorniče kod Boga ,Sv. Antune, ti svjetlo i diko grada Padove, zauzmi se za nas, pomozi nam zapuštenima u svakoj bijedi i nevolji. Zato te molimo po onoj velikoj odluci, koju ti je Bog udijelio kao nagradu za tvoje zasluge i izvrsne kreposti.
3 Oče Naš... 3 Zdravo marijo… 3 Slava ocu… te litanije Sv. Antunu ili krunicu Sv. Antunu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr