www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 tra 2024 10:05

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 13 srp 2008 08:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Deveti dan

ISUS: »Danas mi prinesi mlake duše i uroni ih u more mojega milosrđa. Ove mi duše najbolnije ranjavaju srce. One su me najviše rastužile u Maslinskome vrtu i istrgnule iz mojega srca vapaj: »Oče, neka me mimoiđe ovaj kalež! Ali neka na bude moja, nego Tvoja volja!« Za njih je moje milosrđe jedini spas.« (Slijede molitve kao prvoga dana.)

Slika
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/61/Holy_Virgin_Gospa_from_Tihajlin_next_to_Međugorje.jpg/450px-Holy_Virgin_Gospa_from_Tihajlin_next_to_Međugorje.jpg[/img]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 srp 2008 09:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
"Zdravo Marijo, žalosti puna, Raspeti je s Tobom, najžalosnija Ti među ženama i žalostan je plod utrobe Tvoje, Isus. - Sveta Marijo, Majko Propetoga, izmoli nama koji smo raspeli Sina Tvojega, obilne suze pravog pokajanja sada i na času smrti naše. Amen;
Slika
RUZO OTAJSTVENA,KRALJICE SVIJETA...

Kraljice svega svijta,nasa draga Majko!U Tebi i po Tebi hvalimo i slavimo cudesnu Tajnu Krvi Isusove,veliku snagu izmirenja.
U blistavom sjaju Tvoga Bezgrijesnog Zaceca.Ti si suradjivala na velicanstvenoj pobjedi Krvi naseg Spasitelja,Ti si pored Isusa Spasitelja postala Suotkupiteljica i Majka svoh ljudi.U triumfu Tvog Bezgrijesnog Srca,Ti si od Boga odabrana za djeliteljicu svih milosti.
O Marijo,na Tvome mocnom i uzvisenom mjestu pozdravljamo Tebe,Gospodaricu i Kraljicu Predragocijene Krvi,poprskaj nase duse sa tom slavom i pitkom Krvi,kako bi mogli,sve zasjede zla izbjeci i usmjeravati se svetom zudnjom samo putem vrlina.
Napisi na tom Krvlju nasa imena u Knjigu Zivota,kako bi mi,kao njeni stovatelji,ovdje na zemlji,jednom s Tobom i svim odabranima,ovu Svetu Predragocijenu Krv smjeli slaviti,sada i u Vjecnosti...

MOLITVA ZA OSOBNU MILOST...

O Majko Isusova ,zbog Tvojih neizmjernih boli,gledajuci patnje Tvoga Sina i Njegovu smrt,zbog gorkih suza koji si proplakala,ja Te molim prikazi
Ti.sa Ranama i Krvlju prekriveno Tijelo naseg Bozanskog Otkupitelja zajedno sa Tvojima Bolima i Suzama,Nebeskom Ocu za spasenje svih dusa i za milost...Amen.

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 srp 2008 09:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 kol 2006 22:07
Postovi: 171
Lokacija: Požega
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala svima koji su se pridružili Devetnici Ruži otajstvenoj i već sam se uvjerila da je Svemogući ćuo naše vapaje i izlio svoje milosrđe na naše nakane.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2008 14:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:oops:


Zadnja izmjena: sunašce; 17 kol 2008 14:29; ukupno mijenjano 3 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2008 14:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te:


Zadnja izmjena: sunašce; 17 kol 2008 14:27; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2008 14:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
oprosite krivi post :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 36 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr