www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 19:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 172 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2010 22:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi naš sv.Ante, moli za nas :a1250: :a1250: :a1250:


BVB smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 tra 2010 06:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
2O.04.
SESTI UTORAK: NADA

Iz Poslanice Rimljanima sv. Pavla, apostola (5, 1-5; 15, 13)

Opravdani vjerom, u miru smo s Bogom po nasemu Gospodinu Isusu kristu, po komu smo i pristupili vjerom k ovoj milosti u kojoj se nalazimo i kojom se ponosimo, oslonjeni na nadu u slavu Bozju. Ali ne samo to, nego se ponosimo i nevoljama, svjesni da nevolja rada strpljivost, strpljivost prokusanost, a prokusanost nadu. A nada ne razocarava, jer je ljubav Bozja izlivena u nasim srcima po Duhu Svetomu koji nam je dan.

A Bog, izvor nade, neka vam dadne potpunu radost i mir u vjeri da napredujete u nadi snagom Suha Svetaga.

Iz djela sv. Ante

Nada je ocekivanje buducih dobara... Beznadu nedostaje snage napretka, jer tko ljubi grijeh, ne moze teziti za buducom slavom.
Potrebno je, medutim, da se nada ne pretvori u preuzetnost, vec treba biti popracena strahom koji je pocetak mudrosti. Nitko, stvarno, ne moze osjetiti milinu mudrosti ako prije ne okusi gorcinu svetoga straha.
Dok se covjek nada, Bog mu podjeljuje milost oprostenja; ako se kaje za svoje grijehe, moze se nadati da ce zadobiti utjehu pomirenja.

Pomolimo se!

Molimo te, Gospodine, da nas jacas kreposcu nade i da svoje oci upravimo tamo gdje su nase prave i vjecne radosti. Po Kristu Gospodinu nasem. Amen


Ak’ čudesa tražiš, gle!
Smrt i bludnja, nevolje,
Vrag i guba nestaju.
Zdrave bolesnici.

More, lanci padaju,
Uda, stvari propale
Mole i dobivaju
Mladi pa i starci.

Iščezava pogibelj,
Prestaju i potrebe.
Neka kaže tko to zna,
Pa i Padovanci!

More, lanci...

Slava Ocu.

More, lanci...


Moli za nas sveti Ante, da dostojni postanemo obećanja Kristovih.
Crkvu tvoju, Bože, neka razveseli zavjetni spomen svetog Antuna, priznavaoca tvojeg i naučitelja da se uvijek utvrđuje duhovnom pomoći i bude dostojna uživati radost vječnu. Po Kristu Gospodinu našem. Amen.

Slavni sveti Ante, svetim i moćnim zagovorom kod Boga mnoge si sačuvao od zla i izbavio iz same smrtne opasnosti. Molimo te, čuvaj i nas od najvećeg zla grijeha i izbavi nas iz najstrašnije opasnosti – smrti vječne.
Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 tra 2010 07:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Divni sveti Antune,toliko proslavljeni svojim bezbrojnim čudesima,ti si bio tako sretan da na svoje ruke primiš Gospodina u liku djeteta. Isprosi mi od njegove dobrote milost koju u dubini svojega srca vruće želim za svoju djecu...i nakane svih dobrih ljudi na ovom forumu.
Ti si bio tako milosrdan prema bijednim grešnicima. Stoga nemoj gledati na krivice onoga koji te moli, nego na slavu Božiju,koju ćeš još jedanput uzveličati, i na spasenje moje duše, s kojim je povezana i ova prošnja što ti je sada tako žarko upravljam.
U znak moje zahvalnosti obećajem da ću unaprijed više nastojati oko toga da provodim život prema evanđeoskome nauku, da ću pomagati siromahe koje si ti toliko ljubio i ljubiš. Blagoslovi to moje obećanje i isprosi mi da mu ostanem vjeran sve do smrti.
Tako budi Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 tra 2010 23:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
27.04.2010.
SEDMI UTORAK: LJUBAV
Uvodna molitva

O Boze, dobri i milosrdni Oce, zahvaljujemo ti se sto neprestano obnavljas i ozivljavas svoju Crkvu po njezinim svecima i sveticama. Oni su savrseno nasljedovali Krista, ostvarili u sebi uskrsnu tajnu tvoga Sina i sada su, u nebeskoj slavi, nasi uzori i nasi zagovornici. Tvoji sveti ocituju koliko su razliciti i bogati darovi tvog duha ljubavi.

Posebno ti zahvaljujemo sto si nam u sv. Anti Padovanskom dao izvanrednog ucitelja evandeoske istine i trajnog posrednika svojih milosti.

Jacaj nas da mozemo nasljedovati primjer sv. Ante i svih tvojih svetih kako bismo nakon zemaljskog zivota zajedno s njima postali dionici tvoje vjecne slave. Amen. “
Iz svetoga Evandelja po Ivanu 915, 9-13)

Isus rece: “Kao sto je Otac mene ljubio, tako sam i ja vas ljubio. Ostanite u mojoj ljubavi! Ostat cete u mojoj ljubavi ako budete vrsili moje zapovjedi, kao sto sam i ja vrsio zapovijedi Oca svog te ostajem u njegovoj ljubavi.”

“Ovo vam rekoh, da radost moja bude u vam te da radost vasa bude potpuna!”

“Ovo je zapovijed moja: ljubite jedan drugoga kao sto sam ja ljubio vas! Nitko nema vece ljubavi od ove: poloziti vlastiti zivot za svoje prijatelje.”

Iz djela sv. Ante

Ima samo jedna ljubav prema Bogu i bliznjemu: Duh Sveti. Jer Bog je Ljubav.

Bog je dao ljubavi, kaze sv. Augustin, ovo pravilo: da njega ljubimo radi njega samoga, svim svojim srcem a bliznjega kao sebe, tj. s istoga razloga i cilja zbog kojih ljubimo sebe, u dobru.

Kako je velika Bozja ljubav prema nama! Salje nam svoga jedinorodenoga Sina da bismo mogli ljubiti njega, bez kojega zivjeti znaci smrt – tko ne ljubi, ostaje u smrti.

Ako je Bog ljubio nas toliko da nam je dao svoga preljubljenoga Sina, na ciju je slavu sve stvoreno, onda i mi moramo ljubiti jedni druge!

Pomolimo se!

Ispuni nase srce, Gospodine, zarom svoje ljubavi! Daj nam milost da istrosimo svoj zivot u ljubavi prem tebi, vrhovnom Dobru, i prema bliznjima, nasoj braci. Po Kristu Gospodinu nasem. Amen.

Ak’ čudesa tražiš”

Ak’ čudesa tražiš, gle!
Smrt i bludnja, nevolje,
Vrag i guba nestaju.
Zdrave bolesnici.

More, lanci padaju,
Uda, stvari propale
Mole i dobivaju
Mladi pa i starci.

Iščezava pogibelj,
Prestaju i potrebe.
Neka kaže tko to zna,
Pa i Padovanci!

More, lanci...

Slava Ocu.

More, lanci...

Moli za nas sveti Ante, da dostojni postanemo obećanja Kristovih.
Crkvu tvoju, Bože, neka razveseli zavjetni spomen svetog Antuna, priznavaoca tvojeg i naučitelja da se uvijek utvrđuje duhovnom pomoći i bude dostojna uživati radost vječnu. Po Kristu Gospodinu našem. Amen.

Slavni sveti Ante, svetim i moćnim zagovorom kod Boga mnoge si sačuvao od zla i izbavio iz same smrtne opasnosti. Molimo te, čuvaj i nas od najvećeg zla grijeha i izbavi nas iz najstrašnije opasnosti – smrti vječne.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2010 15:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
iz zemaljske suzne doli
uzdizemo tebi glas :Sveti Ante moli za nas sada i na smrtni cas!
Nevolja nas teska tisti utjehe nam s neba daj.
Oprostenje svim nam isti i nebeski sjajni raj.
Sv.Antune hvala ti! :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 svi 2010 07:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
04.05.2010.
OSMI UTORAK: EUHARISTIJA
Uvodna molitva

O Boze, dobri i milosrdni Oce, zahvaljujemo ti se sto neprestano obnavljas i ozivljavas svoju Crkvu po njezinim svecima i sveticama. Oni su savrseno nasljedovali Krista, ostvarili u sebi uskrsnu tajnu tvoga Sina i sada su, u nebeskoj slavi, nasi uzori i nasi zagovornici. Tvoji sveti ocituju koliko su razliciti i bogati darovi tvog duha ljubavi.

Posebno ti zahvaljujemo sto si nam u sv. Anti Padovanskom dao izvanrednog ucitelja evandeoske istine i trajnog posrednika svojih milosti.

Jacaj nas da mozemo nasljedovati primjer sv. Ante i svih tvojih svetih kako bismo nakon zemaljskog zivota zajedno s njima postali dionici tvoje vjecne slave. Amen. “

Iz svetog Evandelja po Ivanu (6, 48-51; 55-57)

Isus rece: “Ja sam kruh zivota. Ocevi vasi jedose manu u pustinji i pomrijese. Ovo je onaj kruh sto s neba silazi da onaj tko od njega jede ne umre. Ja sam zivi kruh koji je sisao s neba. Ako tko jede od ovoga kruha, zivjet ce zauvijek. Kruh koji cu ja dati jest moje tijelo – za zivot svijeta.”
“Tijelo je moje pravo jelo i krv je moja pravo pice. Tko jede tijelo moje i pije krv moju, ostaje u meni i ja u njemu. Kao sto je mene poslao zivi Otac, i kao sto ja zivim zbog Oca, tako ce i onaj koji mene jede zivjeti zbog mene.”

Iz djela sv. Ante

Cvrsto moramo vjerovati i otvoreno priznavati da je Isus zaista dao apostolima, i da Crkva doista posvecuje svaki dan, i dijeli vjernicima ono isto tijelo stoga poradi presveta Djevica, sto je bilo objeseno na kriz, polozeno u grob, uskrslo treci dan i uzaslo na nebo.

Na oltaru, pod prilikama kruha i vina, prisutan je sam Isus u svom ljudskom tijelu u kojemu se prikazao i jose se svakog dana prikazuje Bogu Ocu.

Tko ga prima, ispunjava se svakim danom dobrom: napasti se gase, zalosti se mijenjaju u radosti, a poboznost nalazi svoju hranu.

Pomolimo se!

Gospodine Isuse Kriste, koji si nam u Euharistiji ostavio spomen svoga uskrsnuca, podaj nam milost da tajna tvog aTijela i tvoje Krvi ostvari nase otkupljenje i preobrazi nas zivot u punije zajednistvo s tobom i bracom. Koji zivis i kraljujes u sve vijeke i vijekova. Amen.

Ak’ čudesa tražiš”

Ak’ čudesa tražiš, gle!
Smrt i bludnja, nevolje,
Vrag i guba nestaju.
Zdrave bolesnici.

More, lanci padaju,
Uda, stvari propale
Mole i dobivaju
Mladi pa i starci.

Iščezava pogibelj,
Prestaju i potrebe.
Neka kaže tko to zna,
Pa i Padovanci!

More, lanci...

Slava Ocu.

More, lanci...

Moli za nas sveti Ante, da dostojni postanemo obećanja Kristovih.
Crkvu tvoju, Bože, neka razveseli zavjetni spomen svetog Antuna, priznavaoca tvojeg i naučitelja da se uvijek utvrđuje duhovnom pomoći i bude dostojna uživati radost vječnu. Po Kristu Gospodinu našem. Amen.

Slavni sveti Ante, svetim i moćnim zagovorom kod Boga mnoge si sačuvao od zla i izbavio iz same smrtne opasnosti. Molimo te, čuvaj i nas od najvećeg zla grijeha i izbavi nas iz najstrašnije opasnosti – smrti vječne.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 svi 2010 10:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Milostivo primi, o Bože moju prošnju i okruni moje smjerno pouzdanje koje stavljam u zasluge Isusove i zagovor svetog Ante;utješi moje ražalošćeno srce i milošću mi svojom pomozi u ovoj nevolji. Pokaži se na meni pravim pomoćnikom i spasiteljem, kao što te veličaju i slave bezbrojni koje si tako milostivo uslišao i iz njihove ih nevolje oslobodio.
I tebe veliki prijatelju Božiji, sveti Anto, ponovo molimo za tvoje vanredne milosti kojima si na zemlji svijetlio i kojima si nedokučivo blaženstvo u nebu postigao, te za onu svetu ljubav kojom si pobožno svoje srce često Bogu i Spasitelju predavao, da me svojim zagovorom u mojoj nevolji podupireš svojom moću koju ti je Bog dao, te mi od njega potrebitu milost isprosiš.
HVALA TI MOJ DIVNI SVETI ANTUNE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 svi 2010 03:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
11.05.2010.
DEVETI UTORAK : KRIZ KRISTOV

Uvodna molitva

O Boze, dobri i milosrdni Oce, zahvaljujemo ti se sto neprestano obnavljas i ozivljavas svoju Crkvu po njezinim svecima i sveticama. Oni su savrseno nasljedovali Krista, ostvarili u sebi uskrsnu tajnu tvoga Sina i sada su, u nebeskoj slavi, nasi uzori i nasi zagovornici. Tvoji sveti ocituju koliko su razliciti i bogati darovi tvog duha ljubavi.

Posebno ti zahvaljujemo sto si nam u sv. Anti Padovanskom dao izvanrednog ucitelja evandeoske istine i trajnog posrednika svojih milosti.

Jacaj nas da mozemo nasljedovati primjer sv. Ante i svih tvojih svetih kako bismo nakon zemaljskog zivota zajedno s njima postali dionici tvoje vjecne slave. Amen. “

Iz Poslanice Galacanima sv. Pavla, apostola (1, 3-5; 6, 14-17)

Milost vam i mir od Boga, Oca nasega i Gospodina nasega Isusa Krista, koji je sam sebe predao za nase grijehe da nas izbavi od sadasnjega pokvarenoga svijeta, u skladu s voljom Boga, Oca nasega! Njemu slava u vijeke vjekova!

Ja sam daleko od toga da se icim ponosim, osim krizem Gospodina nasega Isusa Krista, po kome je meni razapet svijet i ja svijetu! Uistinu, ne vrijedi ni obrezanje ni neobrezanje, vec novi stvor. Svim koji budu zivjeli po ovom mjerilu – Bozjem Izraelu – mir i milosrde! Ubuduce neka mi nitko vise ne dosaduje, jer ja na svom tijelu nosim biljege Isusove!

Iz djela sv. Ante

Krscanin se mora osloniti na Kristov kriz, kao sto se putnik naslanja na svoj stap na svome dugu putu. Duboko mora usaditi u svoju pamet i u svoje srce Kristovu muku, jer samo na tom izvoru moze naci Rijec zivota i mira, milosti i istine.

Upravimo svoje oci Isusu, nasemu Gospodinu, raspetom na kruzu spasenja! Raspnimo svoje tijelo na tom Krizu mrtvenjem svojih sjetila i oplakujemo zla sto ih pocinismo mi i nasi bliznji!

Pomolimo se!

Gospodine Isuse, utisni u nase srce spomen na svoju muku; pomozi nam da te slijedimo noseci svaki dan s tobom svoj kriz kako bismo mogli takoder sudjelovati i u tvom uskrsnucu. Koji zivis i kraljujes u sve vijeke vijekova.Amen.

Ak’ čudesa tražiš”

Ak’ čudesa tražiš, gle!
Smrt i bludnja, nevolje,
Vrag i guba nestaju.
Zdrave bolesnici.

More, lanci padaju,
Uda, stvari propale
Mole i dobivaju
Mladi pa i starci.

Iščezava pogibelj,
Prestaju i potrebe.
Neka kaže tko to zna,
Pa i Padovanci!

More, lanci...

Slava Ocu.

More, lanci...

Moli za nas sveti Ante, da dostojni postanemo obećanja Kristovih.
Crkvu tvoju, Bože, neka razveseli zavjetni spomen svetog Antuna, priznavaoca tvojeg i naučitelja da se uvijek utvrđuje duhovnom pomoći i bude dostojna uživati radost vječnu. Po Kristu Gospodinu našem. Amen.

Slavni sveti Ante, svetim i moćnim zagovorom kod Boga mnoge si sačuvao od zla i izbavio iz same smrtne opasnosti. Molimo te, čuvaj i nas od najvećeg zla grijeha i izbavi nas iz najstrašnije opasnosti – smrti vječne.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 svi 2010 07:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ZA DJECU
O Bože, stvoritelju i uzdržavatelju svih ljudi, ti koji ljubiš nevinost i dobrotu, blagoslovi našu djecu, čiju ti čistoću, jednostavnost i dražest prikazujemo i preporučamo.Uščuvaj u njima dobrotu, podaj im sreću brižljive roditeljske skrbi i požrtovnosti. Pomozi im da rastu u vjeri i razboritosti, brani ih od svakoga zla duše i tijela.
Dragi sv.Ante. potkrijepi svojim zagovorom naše molitve,budi blizu nama i svoj dijeci i jačaj nas svojom zaštitom.Amen.

ZA dobročinitelje

Slavni Sveče, koji si toliko blizu Gospodinu, molim te da se kod njega zauzmeš za one koji me vole i koji mi čine dobro. Spomeni se i svih koji su mi u prošlosti iskazali svoju pažnju i ljubav svojom dobrotom,pomoći i utjehom.
Neka Gospodin usliši njihove molbe i želje i neka njihovu velikodušnost posebno naplati u vremenu i vječnosti.Amen.

Za one koji su u trženju životnog puta

Dobri sv.Ante! Ti si uvjek uslišavao one koji su se s pouzdanjem k tebi utjecali.
Žarko te molim za bolesnu osobu...Isprosi joj zdravlje za kojim toliko žudi
i koje joj je toliko potrebno!
Ako to ipak nije Božija volja, onda joj izmoli olakšanje trpljenja i snagu da kršćanski to podnese.Amen.



Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 svi 2010 22:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
18.05.2010.
DESETI UTORAK: DUH SVETI

Uvodna molitva

O Boze, dobri i milosrdni Oce, zahvaljujemo ti se sto neprestano obnavljas i ozivljavas svoju Crkvu po njezinim svecima i sveticama. Oni su savrseno nasljedovali Krista, ostvarili u sebi uskrsnu tajnu tvoga Sina i sada su, u nebeskoj slavi, nasi uzori i nasi zagovornici. Tvoji sveti ocituju koliko su razliciti i bogati darovi tvog duha ljubavi.

Posebno ti zahvaljujemo sto si nam u sv. Anti Padovanskom dao izvanrednog ucitelja evandeoske istine i trajnog posrednika svojih milosti.

Jacaj nas da mozemo nasljedovati primjer sv. Ante i svih tvojih svetih kako bismo nakon zemaljskog zivota zajedno s njima postali dionici tvoje vjecne slave. Amen. “

Iz svetoga Evandelja po Ivanu (14,16-21)

Isus rece: “Ja cu moliti Oca, i dat ce vam drugoga Branitelja koji ce ostati s vama zauvijek: Duha istine, kojega svijet ne moze primiti, jer niti ga vidi niti ga poznaje. Vi ga poznajete, jer boravi s vama i jer ce biti u vama.”

“Necu vas ostaviti sirocad. Vratit cu se k vama. Jos malo, i svijet me nece vise vidjeti, a vi cete me ponovno vidjeti, jer ja zivim i jer cete i vi zivjeti. U taj dan spoznat cete da sam ja u svom Ocu, vi u meni i ja u vama. Tko pozna moje zapovjedi i vrsi ih, taj me ljubi. A tko mene ljubi, njega ce ljubiti Otac moj, i ja cu ga ljubiti i objaviti mu samoga sebe.”

Iz djela sv. Ante

U dodiru s Duhom Svetim dusa se cisti od svojih mrlja, hladnoce i neosjetljivosti i pretvara u zar kojim izgara. Stvarno, Duh Sveti je dan covjeku da ga, koliko je moguce, ucini slicnim sebi. Pod njegovim djelovanjem vjernici se ciste, rasplamsavaju i ostvaruju Bozju ljubav – kako kaze Apostol: “Bozanska ljubav razlila se nasim srcima po Duhu Svetom koji nam je darovan.”

Da pravednicka dusa, u kojoj Duh Sveti stanuje sa svojim neizrecivim darovima, odise bozanstvom kao prostorija u kojoj se cuvaju mirisne pomasti!

Pomolimo se!

Dodi Duse Sveti, ispuni srca svojih vjernika i rasplamsaj u njima zar svoje ljubavi! Koji s Ocem i Sinom zivis i kraljujes u vijeke vjekova!

Ak’ čudesa tražiš”

Ak’ čudesa tražiš, gle!
Smrt i bludnja, nevolje,
Vrag i guba nestaju.
Zdrave bolesnici.

More, lanci padaju,
Uda, stvari propale
Mole i dobivaju
Mladi pa i starci.

Iščezava pogibelj,
Prestaju i potrebe.
Neka kaže tko to zna,
Pa i Padovanci!

More, lanci...

Slava Ocu.

More, lanci...

Moli za nas sveti Ante, da dostojni postanemo obećanja Kristovih.
Crkvu tvoju, Bože, neka razveseli zavjetni spomen svetog Antuna, priznavaoca tvojeg i naučitelja da se uvijek utvrđuje duhovnom pomoći i bude dostojna uživati radost vječnu. Po Kristu Gospodinu našem. Amen.

Slavni sveti Ante, svetim i moćnim zagovorom kod Boga mnoge si sačuvao od zla i izbavio iz same smrtne opasnosti. Molimo te, čuvaj i nas od najvećeg zla grijeha i izbavi nas iz najstrašnije opasnosti – smrti vječne.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 172 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr