www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 15:26

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 95 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: Srce
PostPostano: 15 ruj 2008 09:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
danijela napisao:
Dragi moji ,na kratko sam doma pa da se javim.Što reći nego Gospodin se proslavlja u mom životu.Pred neki dan pisala sam o svom ocu koji je bolestan i umire a ja sam bila još uvijek na njega ogorčena i srce mi je bilo od kamena ,no ovih dana oplakah sve i srce mi je od krvi mesa i ja volm svog oca i razumijem ga i znam da ako ode i ovog časa ja sam se snjim oprostila i sada još ostaje samo bol zbog njegovog gubitka .Znate da se nisam usudila doći i vidjeti ga jer sam znala da ću pred njim previše plakati ,no sve je bilo baš kako samo ON zna uraditi .Ispratila sam oca u bolnicu bez prevelikog cmizdrenja a onda u bolnici zagrlila sam ga i plakala na njegovim grudima a istovremeno i radosna što ćemo se rastati u miru i Božjem blagoslovu,primio je i svećenika no da li se ispovijedio još ne znam .Hvala na molitvenoj podršci i ljubavi


Ovo su mi najlijepse vijesti..kada Gospodin okrece sve na dobro...
Bog ti plati draga Danijela...

Evo jedan citat Mario22
Citat:
Moj ti je tata isto bia branitelj od pocetka do kraja, ima 49 godina. Ali ja sa tatom ne pricam vec 5,6 godina.

Evo ovih dana je i marrio22 posvjedocio..potvrdio mi s pp i javno...
Da se izmirio sa svojim tatom
...
O koje li srece i radosti,da se Bog proslavlja u nasim problemima...
Mariu sam isto bila uputila dosta kriticno pismo ..ali mi je bilo stalo daonjega....i nema vece srece i radosti nego kada se ovako nesto svjedoci...
Dragi Mario22 ...cestitam ,i budi primjer i drugima, tvoje godine sutje pokazuju,koliko nam je strpljenja potrebno ,jer 5-6godina nije malo...
Mario -Bog ti plati...za svjedocanstvo...
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 ruj 2008 10:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
o kako je lijepo vidjeti i biti svdjedok kako Isus spaja svoje obitelji u zajedništvo s ljubavlju...

o Isuse hvala Ti....

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: svjedočanstvo
PostPostano: 18 ruj 2008 16:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2007 22:52
Postovi: 175
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prijatelji dragi moji ,što reći nego Velik je Bog .Znate da sam još prošlog tjedna ovdje na forumu iznijela svju muku u vezi mog oca.Teško da mogu izraziti radost koja me prožima .Moj se otac ispovijedio i pričestio i primio Bolesničko pomazanje,a ja sam ga izljubila i zagrlila kako to nisam učinila još od djetinjstva i znam da ću sada biti mirna kako god Gospodin učini ,jer moj otac je živ ,oživio je kad se izmirio s Gospodinom .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ruj 2008 17:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
HVALA TI I SLAVA GOSPODINE ...
VELIK SI I ČINIŠ DJELA VELIKA,NIKO NIJE KAO TI!!!!!!!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 ruj 2008 20:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 svi 2008 01:27
Postovi: 67
Lokacija: Ivanec
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:twisted: :twisted: :D :D :D :D :D
Hvala ti Isuse!!!!
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 ruj 2008 08:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kad citam ovako Danijelu-podsjetim se na svoje djetinstvo.Roditeljsku ljubav zapravo nisam ni osjetila ,jer sam odrasla kod djeda i bake...Otac mi je bio sve-samo ne otac...mama nije nikada ni marila za mene i sestru...svoj zivot posvetila je alkoholu,udajama i rastavama....Kad bi i otisla kod oca,dobivala bi batine i kazne nizasto...zagrljaj oca i ljepu rijec ja ne pamtim...Kad mi je bilo 16 godina tada sam dozivjela od oca takav poraz koji je usjekao jos vecu mrznju u moje srce da ja nisam snjim 23 godine razgovarala...Mami sam i nekako oprastala,ali ocu nisam mogla nikako...Mrzila sam ih doduse oboje...Radi oca nisam ni sa polubracom(6-njih) kontaktirala,ali za vrijeme rata,najstariji brat je bio sa zenom tu kod nas kao izbjeglica i nakon 10 mjeseci sam ja otisla u Zadar da ih posjetim..samo bracu...jer oca nisam zeljela vidjeti..ali na nagovor brace ipak sam otisla i do njega,ali u mome srcu bio je led i kameno srce..nikakav osjecaj topline i ljubavi,vec bjes i mrznja...Otac je zaplakao,ali njegove suze meni nisu znacile nista...Sretna sam bila kad sam otisla od njega-sve slike su mi iz proslosti navrle u sjecanje i jos sam vise mrzila .No u mojoj teskoj bolesti prije tri i pol godine,posvetila sam se molitvama i gledajuci smrti u oci preispitivala sam sebe-svoje pogreske-svoje grijehe i tada sam rekla "BOZE MOJ"-ja zelim oprostiti svima sve,ali kada sam se sjetila oca i majke,tada sam rekla i njima oprastam,ali nemogu zaboraviti bol koju su mi nanjeli i kada sam krenula na duhovne obnove to isto sam rekla na ispovjedi i nije islo lako..poslje prve duhovne obnove kod fra Ive Pavica po molitvama oprosta iste misli su ostale-oprostiti da,ali zaboraviti -ne.Kod fra Zvjezdana Linica isto sam tako rekla,a on mi je rekao-Ti moras i zaboraviti,jer ako nisi zaboravila-nisi ni oprostila i tek na toj duhovnoj obnovi..to jest treca po redu ja sam i oprostila i zaboravila i ocu i majci i od tada mogu doci kod svoga oca i zagrliti ga i poljubiti ga sa pravim osjecajima ljubavi kceri prema ocu,jer mama nazalost vise nije ziva...Otkako je Isus istinski usao u moj zivot i ja sam nova osoba sa srcem od mesa,a ne od kamena,ali dugo je trebalo-Bogu hvala...malo vas zamaram sa ovim podugim pisanjem,ali tako je bilo...Oprostiti je jako tesko,ali najvaznije u zivotu svih nas...oprostom skidamo teret sa nasih srca i rastemo kao Bozja djeca ljubavi,mira i radosti...hvala vam na strpljivosti samnom...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 ruj 2008 11:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Višnja... :twisted: :grlim te: :grlim te: :grlim te:
Bog te pogledao i po Njegovoj Milosti ti si postala novi čovjek..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 ruj 2008 13:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Višnja ti si divno opisala kako je opraštanje dug i težak proces ali taj nas put opraštanja najlakše dovodi do Isusa, jer po opraštanju smo Njemu najsličniji.
Hvala ti što si ovo iskustvo s nama podijelila. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 ruj 2008 21:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2008 22:34
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
visnja draga :twisted:
bas ti hvala sto si svoje zivotno iskustvo podjelila tu sa nama, ovako nesto mi je trebalo za procitati...
u tvome tekstu sam u nekim djelovima vidjela sebe
daj mi Boze snage da i ja pocmem tako lako prastati i da se
Sin Tvoj proslavi kroz moju bol koju dugo nosim u sebi
Daj mi snage za oprost, trudim se,al morat cu više i bolje,samo uz Tvoju pomoc Bože


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ruj 2008 10:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 lis 2007 09:47
Postovi: 118
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga višnja :grlim te: , nije post dugačak niti zamoran, već bi ga trebalo čitati iznova i iznova , i tražiti u njemu nadahnuće. Kada se otvorimo Bogu, tek tada vidimo koliko je velik i moćan!
Oprostiti nije lako, ali tebi je draga višnja to uspjelo. To je meni pokazatelj , a i svima drugima kako se " i" "velike" stvari mogu oprostiti, a ne samo neznatne, i da je tebi i mnogima drugima, Isus udijelio milost opraštanja.

Hvala ti višnjice na ovom svjedočenju! :b206:

Hvala ti Isuse što se proslavljaš kroz milost opraštanja!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 95 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 47 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr