www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 16:02

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 94 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 10 vel 2008 09:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ne padamo mi pod teretom kriza kojega nam je Bog dao nositi,vec pod teretom grijeha koji nije od Boga.Grijeh je taj koji pritisce i vuce prema dolje,a teret kriza od Boga je sladak i lagan,jer Bog okrece sve na dobro.Zato brzo na svetu ispovjed da skinemo nepotrebni teret koji vuce i razara dusu i prihvatimo ponosno nas svagdanji kriz koji nam Bog daje.Amen.

ISUSE UZDAMO SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 vel 2008 07:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Nedostaje li ti utjehe? Ali znaj, postoji netko, tko ju je već pripremio. Znaj, jedan koji suosjeća s patnjama čovjeka, a također i s tvojima: Bog, tvoj otac. Nije mu teško utješiti te; njegova ljubav je toliko velika, da će uvijek naći riječi i putove utjehe.
Njegova sila pomaganja je neobuhvatna, tako da će uvijek naći put i pomoć za tebe - iako možda ne odmah danas, ali u pravo vrijeme..







Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 vel 2008 08:40 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Danas je dan posvecen nasoj Dragoj Gospi Lurdskoj pa preporucam sebe,svoju djecu,supruga,bracu i sestre,sve poznate i prijatelje u molitve
nasoj dragoj majcici.a ja cu se sjetiti svih vas danas na molitvama.B.B.

MAJKO BOZJA MOLI SE ZA NAS


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 vel 2008 08:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
MOLITE I ZA MENE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 vel 2008 08:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
rebeka napisao:
Nedostaje li ti utjehe? Ali znaj, postoji netko, tko ju je već pripremio. Znaj, jedan koji suosjeća s patnjama čovjeka, a također i s tvojima: Bog, tvoj otac. Nije mu teško utješiti te; njegova ljubav je toliko velika, da će uvijek naći riječi i putove utjehe.
Njegova sila pomaganja je neobuhvatna, tako da će uvijek naći put i pomoć za tebe - iako možda ne odmah danas, ali u pravo vrijeme..







Slika



Rebeka draga, divne riječi si napisala, a tek slika - nešto najljepše što sam u posljednje vrijeme vidjela - stavila sam ju odmah u favorite i sad ću ju proslijediti dalje.
Hvala ti draga rebeka što si me odmah ujutro obradovala :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 vel 2008 08:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Hvala rebeka


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 vel 2008 10:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Ne prolazimo kraj svoje srece. Jedan nam nudi zivot pun radosti i srece, sile i ljubavi. Onaj koji ti to nudi, garantira da njegova ponuda nece nikoga razocarati. To je Bog, nas Gospodin. Od drzi svoje obecanje. U jednom trenutku mozemo postati bogatiji i sretniji ljudi Prihvati!
Svakako, posto otvorimo svoje ruke, moramo najprije odbaciti sto cesto drzimo u svojim rukama. To su, uglavnom stvari koji nas ne cine sretnim i nisu dobre. Odbacimo ih! Stavmo ih pod kriz Isusa Krista! Bog-Otac u svojoj ljubavi podigao je taj kriz na kojem je visio njegov Sin, kako bi ljudi kod njega nasli srecu i blazenstvo. Samo tu se ona moze naci. Zurimo svakodnevno krizu sa svojim grijesima i teretom. Tu ce nam oni biti oduzeti, a Bog ce nas zivot ucniti bogatim i sretnim. Dodjimo Isusu i primit cemo sve sto nase srce zeli.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 vel 2008 19:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Cesto smo imali priluku razoarati se u ljudima u koje simo se pouzdali a pogotovo ako su krscani - ipak Bog nam salje takva razocaranje, jer zeli nesto postici sa nama . Sve nade koje stavljamo u covjeka bit ce posramljene, kako bi se naucio pouzdanju i nadi jedino u Boga. Bog je jedini koji nikada ne razocarava. Ljudi ce nas manje ili vise uvijek razocarati, jer su grjesnici. kao i mi.I Crkva Isusa Krista su samo bijedne jaslice, u koje je stavljeno blago Evandjelja. To trebamo traziti. Ono ostaje vjecno, i ne gubi se. Postaje tim skupocjenije sto ga poblize upoznamo, kao sto je i sam nasIsus Krist.
Nekad bi nam razocaranje pokazalo Bozju ljubav i svrhu u tome: Zahvalimo tim vise sto nas Bog ne razocarava. Obratimo se jedino njemu u vecoj ljubavi. Iz te ljubavi prema Bogu naucimo se ljubiti ono sto on ljubi, naime, jadne grijesnike.. Vjeruj: Ako je Isus Krist jucer, danas i dovijeka isti (Heb 13, 8) onda je Bog, nas Otac u svu vjecnost isti. On ce se i danas pobrinuti za nas. On nas i danas ne ce kusati vise nego sto mozemo podnijeti. I danas ce te provesti kroz teskoce. Ako imamo cvrsto povjerenje svladat cemo sve poteskoce kroz onoga koji danas ima istu moc i ljubav.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2008 09:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Bog i nas poziva da mu ostanemo vjerni... Uvijek biti vjeran Bogu... I u svim zivotnim poteskocama, krizevima..patnjama i bolima. Kada nam se cini da nas je i Bog napustio...
I kada smo bolesni, i siromasni, kad nam ide u zivotu lose. kad je situacije neshvatljiva,.kad su padovi i patnje neizdrzive,kada ne vidimo izlaz ,nemamo snage vise za nista.
. Vrsimo li njegovu volju... Vjerujmo u Bozju dobrotu i u najtezim casovima zivota...
Vjerovati istinski u Boga znaci vjerovati u zivot, zauzimati se za zivot siromasnih, ugrozenih, napustenih, nevinih, nerodjenih...

I mi svi uvijek kad se ostavimo grijeha i vratimo Bogu, osjetit cemo da je On Otac koji nas ljubi, ceka s velikom radoscu, prima nas i oprasta..zaboravlja na nase slabosti,i nase mrndjanje..na nase grijehe. Tada i mi mozemo klicati od radosti, jer nam velika djela ucini Gospodin.
Upravo u Gospodinu Isusu Kristu Bog nam je dao ono najljepse i najvise, dao nam je sve.
Dao nam je samoga sebe. Po Gospodinu Isusu Kristu i u Kristu najlakse dolazimo do Oca...
Gospodin Isus Krist je onaj koji gradi mostove. On je most, koji ujedinjuje dvije obale, obalu nase slabosti s obalom Bozje svemogucnosti. On je siguran most po kojem mozemo doci Ocu.
On nas u doborti prihvaca i onda kada sagrijesimo, ali se pokajemo... On je most koji nas ne strasi, jer je postao jedan od nas...
On je most koji uvijek traje, jer je on svecenik uvijeke..
. Dok smo na ovom mostu mozemo biti mirni, jer je Krist s nama.
Otac gleda na nas kao sto jer gledao na Sina Isusa te i nama kaze: "Ti si sin moj, kci moja, ja vas ljubim..."



Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 ožu 2008 12:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Isuse moj,moje sve.I danas zelim biti Tvoja ovca
i sljediti Te.Znam Isuse da mnogo puta posrcem
na Tvom putu i padam,dok me ponovo ne dignes.
Cesto puta me moj kriz pritisce do zemlje,cesto
puta neznam naci izlaza iz svega sto mi nadilazi.
Pitam sebe,pitam druge i na kraju pitam opet Tebe.
Nosim svoj kriz i zelim uspravno dalje i dalje i
cekam jos uvijek odgovor na svoje pitanje ?
Muk-tisina,mir !Tada dolazis Ti Isuse u moje srce
i odgovaras mi-Kceri moja ne pitaj sebe,ne pitaj druge,
pitaj najprije mene,jer Ja sam Istina ,Put i Zivot !
Hvala Ti moj dobri Isuse......Hvala !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 94 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr