www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 13:14

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 06 lip 2008 23:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
vox napisao:
eh, da..tak ti je to prije vjenčanje kad si sav u oblacima i što ja znam gdje sve ne...i misliš samo vas dvoje i sve će bit za 5, sve rijeke vas neće potopiti...a onda se potopiš sam! ha ha :lol:
udala sam se s 24god...sad vidim nezrela. nema to veze s godinama. jednostavno sam ostala šokirana vidjevši koliko borbe, truda, odricanja, ulaganja...treba. posebno kad se rodi bebač...posebno tada. nije mi uživancija trčat za ditetom po cili dan i govoriti neke primitive riječi. nit mi je uživancija pazizi i mažiti muza...sebična il ne, sebično il ne...očito je da sam oduvijek bila velika maza i ja bi da se mene pazi i meni posveti... izgleda da nisam izgrađena...il se čovjek gradi cijeli život...i jedno i drugo. posveti se mužu, posveti se djeci...koliko god zvučalo vele logično i normalno, meni je, draga moja R, to tlaka. mislim, nije da nema lijepih trenutaka, posebno s klincem. al, cijeli dan mi se svodi na to kak usrećit drugog...i vjeruje mi, to mene baš i ne usrećuje. eto,Isus je došao da služi i bio sretan u tom...i gledam da je to tako dobro. al, u praksi...uh.
je, pravo kažeš, odluči se. a ja, pa zar je više moguće, sam ko da stojim, i stojim i stojim i čekam...a znam da niš ne pada s neba samo...valja se potruditi... valja krenuti...
valjda ću i ja jednom bit sretna..onak istinski...

Mudrosti Božja, vodi me.
Snago Božja, jačaj me.
Dobroto Božja, nagradi me.
Duše Božji, oživi me.
Ljubavi Božja, zagrli me.
voljo Božja, uputi me.
Svetosti Božja, posveti me.
Blagosti Božja, tješi me.
Uzvišenosti Božja, upravljaj me.
Neizmjernosti Božja, ispuni me.
Svjetlosti Božja, prosvjetli me.
Milostđe Božje, spasi me.
Slatkoćo Božja, prožmime.
Sigurnosti Božja, smiri me.
Miru Božji, nastani me.
Presveto Trojstvo, blagoslovi me
u životu, u smrti,
U vremenu i u vječnosti. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 lip 2008 23:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
ako sve radiš s ljubavlju za obitelj i sve svoje predaš Gospodinu u ruke..budi bez brige ...biti ćeš vođena ..ti i obitelj...
davanje sebe za druge...je velika molitva...a plaća ogromna kod Gospodina...jer davajući sebe drugima ..daješ se Gospodinu...a ima li što bolje....

i ja sam prošla svega...svi prolazimo svašta...ali treba biti svjestan Onoga ko nas vodi.....
kroz sve nedaće On nas jača i izgrađuje...čini nas sebi sličnijima...
žrtva je potrebna ...a žrtva bez ljubavi ne ide ...
prihvati obitelj ..ono najsvetije ...djecu ma kakva nam bila ...predaj sve Gospodinu i neboj se ...
On zna ....
btb :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 lip 2008 08:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
eeee lipe moje!!! :grlim te:
sve što kažete, sve je dobro
budući da je lipo vrime, sigurno ćemo se sresti
ukratko da kažem, moj muž se možda u početku nakon poroda i nije nešto snašao. ja sam bila u velikoj depki, problemi s dojenjem, mali non stop plače, nisam jela, pila, wc je bio luksuz, sama s klincem, kroničnooooo neispavana...hvala Bogu, sve smo to prebrodili, al si razmišljama kako me taj duh depke nije baš ostavio cijelu na miru. a uz to sva ta borba a sav si jadan. hoću reći, mislim da je najveća stvar u meni. muž hoće pomoći, pomaže. jest da mu moraš reć milion puta, al ok. sad sam počela i učit za ispite, a sestrična mi pričuva malog koji sat za to vrime. znači, idu stvari na bolje. eee, ne mogu vam opisat koji je to osjećaj kad si sam s knjigom i nitko ne skače oko tebe :lol: ...milina :D
ipak, najveća stvar je proraditi na sebi. a za to mi doista triba samoća, odmor, a ne trčanje za drugim. možda stvarno da odmorim dušu na Taboru...
mislim, da će te sve razumjeti tu potrebu...osame...
i doista ne treba razmišljati kak je sve ružičasto u braku!
naravno da se trebam izmiriti s Isusom, pa će stvari ići i puuuno bolje

nego dragi moji....u sve ove moje nespremene i gadne bure...ono doslovce s marsa uletila je jedna nova bebica :!: ....i samo Boga molim da svi ovi moje slomovi ne utječu na tu slatku bebicu...za koju se, nadam se, ću biti spremnija i iskusnija nakon što se rodi... smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 lip 2008 10:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 svi 2008 11:55
Postovi: 35
Lokacija: ..jednom nogom u Nebeskom Pašnjaku...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: Draga vox, tako mi je drago zbog bebice! smajlic20 smajlic1 :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Neka Sila i Snaga Duha Svetoga prožme tvoje srce!
A Presveto Trojstvo te Blagoslovi Svojom Milošću!

Draga moja, tebi je možda sve to bilo iznenađujuće, ali ne i Bogu... -ON je itekako Znao da si spremna i Odlučio ti je to pokazati, kako bi i ti toga postala svjesna... O Koliko te voli Gospodin!
-pod tvojim srcem još jedno srce kuca, koji Blagoslov !!! Stvoritelj se Oslanja na tebe, povjerava ti to maleno stvorenje, a ti ga očuvaj u Božjoj Ljubavi... pričaj bebici o Bogu... pjevaj mu duhovne pjesme... moli Mariju da te nauči biti majkom kao što je bila ONA...cijeni svaki trenutak, blagoslivljaj... osloni se na Kristovu Ljubav jer te On Silno Silno Ljubi, i Vjeruje u tebe...otvori Isusu u potpunosti svoje srce, pričaj s Njim, budi iskrena, reci Mu što te posebno brine i predaj sve u Njegove ruke...Kad ti je teško dozivaj samo Njegovo Ime...stalno budi svjesna da je Isus živ i da ti je zdesna, jer ZAISTA je naš Otkupitelj tu pokraj nas...iako je skriven našim fizičkim očima, očima duha On je Jaako jaako prisutan, gotovo da Ga možemo dodirniti... O ISUS bLAGOSLOVLJEN BUDI U NAŠIM SRCIMA!!! Draga Vox, Isus te sada grli, zatvori oči i pokušaj osjetiti Njegov zagrljaj... jer ON JE UZ TEBE, ON TI JE ZDESNA... smajlic8 -ISUSE HVALA TI I SLAVA!
smajlic8 :b206: :b206: smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8 smajlic8



ISUSE, ODRAZ TVOGA LICA DAJ NAM SVIMA POSTATI!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 lip 2008 15:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vox napisao:
eeee lipe moje!!! :grlim te:
sve što kažete, sve je dobro
budući da je lipo vrime, sigurno ćemo se sresti
ukratko da kažem, moj muž se možda u početku nakon poroda i nije nešto snašao. ja sam bila u velikoj depki, problemi s dojenjem, mali non stop plače, nisam jela, pila, wc je bio luksuz, sama s klincem, kroničnooooo neispavana...hvala Bogu, sve smo to prebrodili, al si razmišljama kako me taj duh depke nije baš ostavio cijelu na miru. a uz to sva ta borba a sav si jadan. hoću reći, mislim da je najveća stvar u meni. muž hoće pomoći, pomaže. jest da mu moraš reć milion puta, al ok. sad sam počela i učit za ispite, a sestrična mi pričuva malog koji sat za to vrime. znači, idu stvari na bolje. eee, ne mogu vam opisat koji je to osjećaj kad si sam s knjigom i nitko ne skače oko tebe :lol: ...milina :D
ipak, najveća stvar je proraditi na sebi. a za to mi doista triba samoća, odmor, a ne trčanje za drugim. možda stvarno da odmorim dušu na Taboru...
mislim, da će te sve razumjeti tu potrebu...osame...
i doista ne treba razmišljati kak je sve ružičasto u braku!
naravno da se trebam izmiriti s Isusom, pa će stvari ići i puuuno bolje

nego dragi moji....u sve ove moje nespremene i gadne bure...ono doslovce s marsa uletila je jedna nova bebica :!: ....i samo Boga molim da svi ovi moje slomovi ne utječu na tu slatku bebicu...za koju se, nadam se, ću biti spremnija i iskusnija nakon što se rodi... smajlic22


"Dođite k meni svi vi umorni i opterećeni i ja ću vas odmoriti!"

"Molite i zadobit ćete, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se!"

:b130: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 lip 2008 13:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 ožu 2007 14:07
Postovi: 714
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Voxice.............. :grlim te: smajlic8

jupi smajlic8 .... jupi.... smajlic8


ajoooj... budi blagoslovljena ti i plod utrobe tvoje i tvoj muž!

Neka Vas sve štiti i čuva Sveto Trojstvo, vaši anđeli čuvari i arkanđeli Mihael, Rafael i Gabrijel...

neka Vas zagovaraju svi Sveti i sluge Božje....


Baš si blagoslovljena! Ima Otac toooliko povjerenja i pouzdanja u tebe kad ti šalje anđeliće....

ajoooj....

savjetujem Tabor... he..he... :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2008 18:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
evo da vam malo nabacim novi info
danas smo bili na prvom trudničkom pregledu
12tj trudnoće
bebać se pokazao sasvim dobro
jedino nam je stariji bio nemiran
eh, kad se nismo vrtili oko njeg :lol:
ja sam bolje
pomalo učim
jedino me ovih dana ubi vrućina pa mi se ugl spava, spava, spava
hvala svima koj isu nas preporučivali Kristu - jedinoj istinskoj nadi
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2008 18:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Draga Voxice - prelijepe vijesti!!! :grlim te:

Jedno novo biće, nova duša raste u tebi... :D :D :D

Duša koju ćeš ti, divna mama, oblikovati kao malog anđela!!! :D :D

Želim ti puno snage i mira ovih dana i da uspiješ učiti koliko se da... Neka te obilno na svakom koraku prati Božji blagoslov!!! :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 sij 2009 22:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
...godinu dana poslije...
moju drugi mačor leži na grudima majke svoje...
na mojim grudima!!!!!!!
o, čudnih li puteva Tvojih..............
smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 sij 2009 14:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
naggar napisao:
Citat:
I sve mi je skučeno - sve.... Sve u čemu nemam bliski kontakt s Bogom


Slika

..kapela Milosrdnog Isusa i "OAZI MIRA" ..Međugorje..


..ima vas više...a sad imate ..
..više mjesta... :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 87 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 41 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr