www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 11:01

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 18 svi 2008 14:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 svi 2008 18:26
Postovi: 343
Lokacija: Lipa zemlja Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I Gospa nam kaže da Svetu misu trebamo staviti na prvo mjesto... i da Isusa što češće posjećujemo preko radnog tjedna - ako ikako možemo... :r086:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 svi 2008 17:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2007 16:41
Postovi: 102
Lokacija: Geislingen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Blago onima koji znaju cijeniti dar svete mise i njezinu vrijednost a posebno njezinu bit. Stvarno nas ima puno koji to neznaju ili nece cijeniti. Ja bih volila rado ici svaki dan na misu ali vamo di sam ja nazalost nema samo subotom i ned :twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 svi 2008 17:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ivka22 napisao:
Blago onima koji znaju cijeniti dar svete mise i njezinu vrijednost a posebno njezinu bit. Stvarno nas ima puno koji to neznaju ili nece cijeniti. Ja bih volila rado ici svaki dan na misu ali vamo di sam ja nazalost nema samo subotom i ned :twisted: :twisted: :twisted:


kod mene ima svaki dan misa ali je uzasno slab odaziv... najvise nas je bilo 20 a mjesto ima preko 1000 stanovnika... :oops: :oops:

hvala dragom Bogu sto mi je poslao krsnog kuma koji ide samnom svaki dan na misu :lol: :lol: :lol: pa vise nisam jedini covjek na misi ispod 50 godina :oops: :oops: :oops:

no na misu se ide radi Krista a ne da bi se pokazao drugima... pa me toliko ne boli sto je slab odaziv... bar se ja i kumic imamo cemu smijati kad nas "babe" hvale :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 svi 2008 17:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2007 16:41
Postovi: 102
Lokacija: Geislingen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
eto vidis ima nesto i u tome da te babe hvale :lol: :lol: zezam se


Budi sretan sto znas cijeniti taj dar koji nam je bog dao! Ja subotom idem kod njemaca na misu a ned imamo na nasem jeziku. Jos me jako zalosti sto me moji svi ismijavaju zovi me sveticom i da se pravim, jako mi zao bude tih dusa jer neznaju cijeniti naseg dragog Isusa! No netreba se obazirati na to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 svi 2008 18:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ivka22 napisao:
Jos me jako zalosti sto me moji svi ismijavaju zovi me sveticom i da se pravim, jako mi zao bude tih dusa jer neznaju cijeniti naseg dragog Isusa! No netreba se obazirati na to.


ma nema veze... neka te zovu kako oni zele... samo ti njih blagoslivljaj i moli se za njih... a Krist ce uzeti na red njih kad za to dode vrijeme :lol: :lol:

evo imam jedan prekrasan primjer kako djelom mozemo potaknuti drugoga... evo ja se od kad sam se obratio svaki put kada se ide jesti prekrizim prije jela i otac koji nede u Crkvu jer je kao "umoran" od posla pa radije ostane u krevetu... i vidio je on mene kako ja to stalno radim i poceo je i on to raditi i svaki put se sad prekrizi prije jela :lol: :lol: joj kako sam presretan zbog toga...

i danas sam mu rekao kako sam primio neke milosti na misi i to ga je malo"zatreslo" i rekao mi je da ga probudim prije mise u nedjelju :lol: :lol:

eto vidite sve dolazi polako u svoje vrijeme samo se molite i molite i ne silite ih vec polako polako malo "nadodate" tako da ih malo na razmisljanje potakne...

Bvb i cuvao :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 36 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr