www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 21 stu 2017 03:22

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 325 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autor Poruka
PostPostano: 24 ruj 2017 12:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Vjeroispovjest: Catholicus
Status: U braku
dujam napisao:
Peltrasius napisao:
Budi uvek spreman da govoriš ono što misliš, pa će te podli ljudi izbegavati.
(Nehru)

This is (without doubt) nesto najgluplje sta san procita u zivotu. Ne da budes spreman govorit ono sta mislis, vec budi spreman govorit ono sto ne mislis.

Nesto najgluplje kaj sam procital a da ti napiso :b101:
Al nema veze..nemaš djecu i nisi oženjen pa ti mozak slabo dela :roll:

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 08 lis 2017 21:53 
Odsutan

Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 17 zahvala
Vjeroispovjest: kršćanin
NAJTEŽE UMIJEĆE

Najteže u životu je umijeće slušanja. Svi to primjećujemo i doživljavamo u razgovorima.
Nažalost, to više primjećujemo kod drugih nego kod nas samih.
Ono što nazivamo dijalog najčešće je situacija kada jedna osoba sluša, a druga govori.
Nakon nekog vremena mijenjamo uloge tako da su na kraju obje osobe govorile, a nitko nije slušao.

Wilfrid Stinissen ocd

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 11 lis 2017 20:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
ita napisao:
ZAŠTO ŽENE PLAČU?
Jedan je dječačić upitao svoju majku:
- "Zašto plačeš?"
- "Zato što sam žena" -odgovorila mu je .
- "Ne razumijem" – rekao je dječak.
Mama ga je samo zagrlila i rekla: "Nikad i nećeš"
Kasnije je upitao oca. "Zašto mi se čini da mama uvijek plače bez ikakvog razloga?"
- "Sve žene plaču bez ikakvog razloga" – bilo je jedino što je tata znao reći.

Dječačić je odrastao i postao muškarac, i još uvijek se pitao zašto žene plaču.
Naposljetku je nazvao Boga.
Kad ga je dobio, upitao ga je:
- "Bože, zašto se žene tako lako rasplaču?"
Bog odgovori:
"Kad sam stvarao ženu morala je biti posebna.
Dao sam joj ramena dovoljno jaka da nose svu težinu ovog svijeta,
a opet dovoljno nježna da mogu pružati utjehu.
Dao sam joj unutrašnju snagu da podnese porod i odbijanje koje joj toliko puta stiže od njezine djece.
Dao sam joj čvrstinu koja joj omogućuje da ide dalje kada svi drugi odustanu,
i da se brine za svoju obitelj u doba bolesti i nevolje bez prigovora.
Dao sam joj osjećajnost da voli svoju djecu bez obzira na sve,
čak i ako ju je njezino dijete veoma povrijedilo.
Dao sam joj snagu da nosi svoga muža kroz njegove pogreške
i načinio je od njegovog rebra da bi štitila njegovo srce.
Dao sam joj mudrost da zna da dobar muž nikada ne bi povrijedio svoju ženu,
ali povremeno testira njezinu snagu i odlučnost da postojano bude uz njega.
I napokon, dao sam joj suzu da je isplače.
To je samo njezino na korištenje kad god joj zatreba.
Vidiš, sine moj, ljepota nije u odjeći koju nosi, u njezinoj figuri, ili u načinu na koji se češlja.
Ljepota žene mora se vidjeti u njezinim očima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav."

Nepoznat autor

Lako ti je kada žena zavoli. Vjeruj mi. Žensko je posebna ljudska vrsta. Ne da se to objasniti.
Učinit će od tebe princa. Vjeruj mi. Ionako je prejaka, a zamisli kako je tek kad zavoli. Pogledaj joj u oči. Ta nijansa ne postoji u paleti boja. U toliku dubinu ne možeš zaroniti. Ne da se. Jedno maleno biće, naizgled krhko i slabo, a u njemu snage za čitavu momčad. Jer kada ona zavoli, ne postoji planetu granica. Sve je njeno. A ona je svoja najmanje, dok tvoja postaje srcem. Zaljubljene joj oči, sposobne su izmoliti sav blagoslov svijeta i izliti ga tebi u dlanove. I nije s njom lako, pogotovo ako je inteligentna. Zna po mirisu gdje si bio da i ne kažeš ništa.

Kada žena stvarno zavoli, grli te rukama djeteta koje ne poznaje ništa osim radosti.
Ne pušta i ne odlazi, ne zavidi i ne sumnja, jer zna da njeno srce putuje s tobom. Gdje god jesi. Koliko god da su tvoje ruke daleko od njenih, savršeno se spajaju šupljine kad se dotaknu. I kad oči zatvoriš i o zid glavu prisloniš, čut ćeš kako progovara. Kako osjeća tvoje padove i s tobom svaku minutu prosanja. I kad te ne vidi. Ne da se to objasniti, jer za ljubav ne postoje riječi. Ona nadilazi svaku definiciju. Ali kad te dotakne, izmijeni ti i hod i nijanse. Pola metra iznad zemlje. I ne moraš znati ni riječi, šutnja je tako savršeno ugodna. Daruje ti ta ljubav biće, koje je jednom negdje, kreirano samo za tebe. Za tvoje oči i tvoje nesigurne ruke. Da se u njih zakloni od svijeta. Da te zavoli onako kako samo žena može. A kad ona zavoli, više ništa nije isto. Od tog trenutka, znaj da postoji pogled koji će ti govoriti uvijek – „Nije važno kako izgledaš, što imaš ni tko si. Za mene si i vojnik i princ i svo blago koje zamisliti mogu. Ovdje sam. I ostat ću ovdje. Kad sve nagrne, ostat ću. Da te na vratima dočekam. Pa ti pomognem ponijeti ovaj život, kad se budeš penjao prema nebu.“

By I.Klaric -Dopusti da ti ispricam...

Vrh
Citiraj  
 Naslov: KREDIT PONUDA
PostPostano: 12 lis 2017 14:41 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Vjeroispovjest: Christian
Pozdrav,
Ja sam gospođa Victoria Salgado privatni zajmodavac koji daje zajmove za životni vijek. Trebate hitni zajam za brisanje dugova ili vam je potreban kapitalni zajam za poboljšanje poslovanja? Jeste li odbijali banke i druge financijske agencije? Trebate konsolidaciju ili hipotekarni kredit? Ne tražite dalje, jer smo ovdje zbog svih vaših financijskih problema. Posuđujemo sredstva ljudima kojima je potrebna financijska pomoć, koja imaju loše kreditne ili potrebne novce za plaćanje računa, da ulažu u poslovanje po stopi od 2%. Želim koristiti ovaj medij kako bih obavijestio javnost da pružamo pouzdanu pomoć i korisnike te ćemo vam biti spremni ponuditi zajam.
Pošaljite nam e-poštu na: (victoriasalgadoloanfirm@gmail.com)

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 05 stu 2017 22:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Vjeroispovjest: RKT
Kada zaista budeš zavoljela, zavoljet ćeš ne samo sjajne zvijezde na njemu, već i najcrnje nebo unutar njega. Jer ćeš znati da to crno nebo koje vidiš pripada ljubavi u kojoj se vaše zvijezde tek rađaju.

Ingrid Divković

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 325 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Vrijeme na UTC [LJV]