www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 20:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 21:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zalosna sam kad cujem ovako svjedocanstvo znam da razocaranje moze ubijati polako ljubav koja se osjeca prema muzu.Ali Ivancic je rekao da se treba moliti za ljubav,da zahvaljivamo Bogu za supruga i da se oprosti sve sto mu zamjerate.Ne mogu zaboravit kad sam se vjencavala u crkvi i jedan nas prijatelj je rekao na odlasku iz sale :Kad god te muz naljuti i napravi ti nesto losse tj .uvrijedi pogledaj u kriz i reci Isuse oprosti.To mi uvijek stoji u sjecanju i tako da treba sve gledat pozitivnije nego sto je .Poslije svakog mracnog tunela dolazi svjetlost.Zato drage nase sestrice glavu gore.Molite se za njih da imate vise ljubavi prema muzu i on prema vamu .Ako vas nije nikad volio zavolit ce vas samo uz molitvu uz Boga.Ja sam 11 godina u braku bilo je trzavica kao kod svakoga ali hvala Bogu svaki dan se sve vise i vise volimo.Bog vas blagoslovio sve forumase koji su u bracnim teskocama. :grlim te: [/u]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 64 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr