www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 14:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 06 tra 2009 21:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 sij 2009 21:51
Postovi: 46
Lokacija: srce Podravine
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
predragi... dolazim ovdje samo kad je teško- priznam svoju pokvarenost i iskorištavanje vas. danas sam, nakon 30- tak godina, konačno vrlo grubo i prosto maknula iz svog života one koji bi mi trebali biti najbliži, oca, majku, sestru, a nikad, nikad nisu bili. eh, da je to barem subjektivan dojam...
ali nije, istina je. sve su situacije već minule iza nas, u kojima smo mogli pokazati međusobnu ljubav. naravno, ja smatram da sam u pravu jer sam jedina od njih upoznala Boga, prošla bolna čišćenja i promjenu mentaliteta. bilo je to davno, možda bi se očekivali već neki rezultati od mene? godinama sam se trudila, šutjela, gutala, ponekad blago pokušala usmjeriti, svakako tražiti ono na što mislim da imam pravo- na ljubav krvnih srodnika... ali nikad nisam uspjela, ni u čemu od toga. uvijek crna ovca, uvijek netko tko stvara probleme. a zamislite, problemi su oduvijek bili. ja sam samo govorila da ne treba glumiti sljepoću.
priznajem da sam nesposobna ljubiti, svima. priznajem da mi je lijepo bilo godinama u ulozi obiteljske žrtve, nositeljice obraćenja u liberalnu rasturenu obitelj. priznajem da sam bila daleko, daleko od stvarnog života. priznajem da sam (prikriveno) u sebi prezirala ljude koji nisu znali za Boga i sakramente i borili se u životu svojim snagama.
teško je Bogu sa mnom, imam tešku narav. samouvjerena, a ranjiva. sa životnim iskustvom za romane napisati, a nezrelo dijete u duši. danas sam učinila ružnu stvar, ali ne osjećam se loše ni krivo. je li to kršćanski? uopće mi nije važno. možete li zamisliti da ću sutra otići na misu i duhom Mu se priljubiti i tražiti od Njega da me ljubi i shvati? upoznala sam alkoholičare, ljude bez obitelji, propalice (tako bi ih svi nazvali). ali ne! upoznala sam ljude. i vidjela vlastitu bijedu. ne više papirnato, nego stvarno; vidjela sam koliko je moje kršćanstvo "paprinato".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 tra 2009 08:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Amare puno stvari sebi i drugima zamjeraš. Otiđi draga na ispovjed.
Moli onoga koji je Ljubav sama, da ti udjeli milost da imaš ljubavi prema sebi i bližnjima. Poslije toga će sve biti u redu.
Moje molitve te prate, blagoslovljena bila.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr