www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 16:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 29 tra 2009 22:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
RAZGOVARAO SAM S ISUSOM U RAJU

Razgovarao sam s Isusom u raju gdje vlada samo mir'Mirku (50) franjevačkom laiku prije pet godina se ukazao Isus dok se šetao. Ukazanje je trajalo svega 40 sekundi, a tijelo mu se i dalje kretalo.
Isus me odveo u raj i čistilište. U raju je sjedio na svom prijestolju. Ima smeđu dugu kosu, bijelu haljinu i vidi mu se crveno srce. Prvo što sam tada pomislio je 'pa mi zaista nismo sami’, kazao je Mirko (50), franjevački laik koji djeluje u crkvi Sv. Križa u Zagrebu. Isus mu se ukazao prije pet godina dok se šetao. Ukazanje je, rekao je, trajalo svega 40 sekundi, a tijelo mu se i dalje kretalo. Zemlja je, ispričao je, u odnosu na nebesko kraljevstvo, mala. U raju, rekao je, vlada mir i savršenstvo, a boje su neopisive.
- Isus mi je rekao da se svi možemo spasiti. No sve duše trebaju proći kroz čistilište kako bi mogle ući u raj, koji je savršenstvo. Isus me odveo i u čistilište, gdje sam vidio kako duše vape da mi na Zemlji molimo za njihovo spasenje - rekao je Mirko, kojemu se Isus nastavio ukazivati. Dobio je od njega i proročanstvo koje ne smije objaviti. No ono je dobro, rekao je, za spas duša. Mirko je Isusa pitao zašto nije odabrao svećenika, a Isus mu je odgovorio da su oni ionako najveći ljudi. Mirko se od prvog ukazanja moli i pričešćuje svakog dana. Pomaže i na misama fra Smiljana Kožula. Jedan od poznatih hrvatskih egzorcista, fra Smiljan Kožul, već godinama u zagrebačkom Sigetu okuplja tisuće ljudi. Na njegovim seminarima mnogi prohodaju, ozdrave, ostave se cigareta i alkohola te oslobode sotone.
- Prijašnjih godina bilo je više opsjednuća, sada ih je manje prica Mirko.U utorak je na Maru(30),koja zivi u Trstu,kako je rekla sisao Duh Sveti.Ridala je i pala na pod.Mirko je polozio svoje ruke na nju.Ubrzo je prestala plakati.



(preuzeto iz novina 24 sata)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 tra 2009 09:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Poznajem tog divnog čovjeka iz crkve u Sigetu u koju redovito idem...
Uvijek je na njemu neki neopisivi sjaj i blagost na licu... Pogled pun topline i mira upućen svakome... Baš svakome.
Svakodnevno je na misi.
Vjerujem ovom njegovom svjedočanstvu i sad mi je još jasnije odakle ta blagost i mirni sjaj njegova lica i cijele osobnosti...
Vjerujem da ste ga primijetili svi vi koje ste ponekad u Sigetu na misi.

Nek je slavljen naš voljeni Gospodin koji nam daje takve svjedoke!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 tra 2009 11:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 vel 2007 09:31
Postovi: 310
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ako može samo pitanje - što je to franjevački laik?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 tra 2009 11:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
daaaa ia ja sam ga vidio :D :D.... slazem se sa elom u svemu :D :D

berno ja mislim da su to franjevci treceg reda... zovu se Franjevački svjetovni red – FSR... tu su valjda vecinom laici... svaki red ja mislim ima taj "svjetovni red" koji su laici... koji nisu polozili vjecne zavjete ali ipak zive po pravilima reda... vidio sam kod karmelicana da bas taj svjetovni red ima bas pravila kako trebaju ziviti... pa valjda je tako i u franjevaca :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 tra 2009 12:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Danas sam baš ugledala naslovnicu i čitam, a meni jedna žena dobaci sa strane: "poznajem tog čovjeka (on je njena stranka na poslu) onako čini se kao da je "puko"...mislim vrlo je čudan". Ja sam se samo nasmijala na njen komentar i pomislila u sebi ... mi koji smo krenuli putem Krista za svijet smo samo ili fanatici ili čudaci. Za Isusa valja i tu etiketu primiti na se, koga briga šta svijet misli o meni, važno je što Isus misli.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 svi 2009 13:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Franjevački svjetovni red ili franjevački trećeredci su laici koji žive u svijetu u porodici, redovno rade itd.... ali su pristupili Franjevačkom svjetovnom redu i dali su vječne zavjete da će življeti evanđelje u cijelom svom životu. Prvi franjevački red su svećenici franjevci, drugi franjevački red su klarise, redovnice franjevačkog reda, a treći red su laici koji žive u svijetu ali po pravilima franjevačkog reda. Ovaj red je još za života sv. Franje odobrio tadašnji papa. Npr. sveti Roko je bio franjevački trećeredac.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr