www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 16:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 03 srp 2009 22:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
draga napisao:
evo svaki dan ponovo procitam vase postove,,
draga marija-nada ne mogu jos slat pp,kad budemjavim ti se uglavnom

naggar-neke stvari je nemoguce,,,napiso si uzivajpokusala jesam ovih par dana,,ali samo jos vide dobijem tereta na leđa,bolje mije kad nikag ne vidim kad sam zatvorena,,kakve kvalitete imam,,,imam ih mnogo ali jednostavno ne mogu to ovdije nista ostvarit,,,,pokusala jesam ali ne ide,,,eto kao prijavit ceme jedna cura rođaka od supruga za jedan posao ja sam se iskreno radovala stocu biti od koristi,,,sto cu donijet i ja koju kunu u nasu zajednicu,i otiđem jutros na taj posao i covjek me vrati,,,,visak sam i nije me nitko prijavio,,,,veliko razocarenje,,,nije neki posao,ali je meni bio jako znacajan,,,,i sad razocaranje,,,,i sta da slavim sto nisam dobila posao,,,ne mogu,,,jednostvano ne mogu,,,,i dođem kuci rekohimam rucak od jucer za danas,i krenem da si navadim,,,,i cjeli danasnji rucak bacen psu,,,,imam osjecaj kao da sam im sliuga,,,djeca bi uzivala ali ne mozemo im to priustit,,,i onako sav novac sto posalju svekar i svekrva ide na njih mi nemamo nista od toga,,,,ni lipe,,,cak moramo od nase jedne plate placet rezije i sta nam ostane,,,,,ja jesam radnikinije mi mrsko ,,,dobre sam duse ipomocu ako mogu ali nemogu nesto sto nije u mogucnosti,,,,treba mi duhovna pomoc priznajem ,,,,,a zar je grijeh priznat nesto sto ne mozes i nesto sto trebas?????

hvala vam svimana divnim savjetima,,,neka vas Bog dragi cuva


,,ma nije tvoje stanje...crno.. :lol:

.ajde smiri se...bit će sve dobro..
.uživaj..u tome što imaš..
.a ne pati..zbog toga što nemaš..

..evo ovdje se na forumu vodi borba..za mlade ljude koji su bolesni
..moli se za njih...
..Zdrav čovjek ima 100 želja...
..a bolestan ...samo ..JEDNU...
..da ozdravi..


..Vjeruj mi tvoje stanje...je ..milina...to su samo ..
...sitni problemčići..

..Nemoj...zbog sitnica...da padaš u depre..
..VJERUJ MI MNOGI BI SE OVDJE mjenjali za tvoje stanje..

..mir s tobom..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 srp 2009 22:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 srp 2008 21:43
Postovi: 176
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestrice, najprije da te pozdravim, dobrodošla !BTB
Vjerujem da ti je teško, i kad čovjek gleda iz perspektive mladog čovjeka vjerujem da misliš i osječaš da ne možeš dalje...
Vjeruj mi ...imaš situacija kad misliš da je najgore...ali uvijek ima gorih stvari... onda ti one prvotne izgledaju tako beznačajne pa se pitaš zašto sam se patila...jer ti se patiš u sebi...raduj se sebi...jer ti si vrijedna sebi i našem Isusu i nisi zaboravljena niti ostavljena...nađi sebi nešto što te veseli...gradi pravi odnos sa svojim suprugom...veseli se životu jer si mlada, jer je toliko toga pred tobom.
znam da ti ovo sad zvući bezveze i da vjerojatno u svojoj glavi razmišljaš da je nama lako govoriti i dijeliti savjete...
Ali savjeti koje si dobila od naše braće i sestara su stvarni i dobri...i toliko ti želim da nađeš mir u sebi koji većina nas traži...
Jedna vrata se zatvaraju ali Bog nam uvijek otvara druga, samo ih moramo prepoznati :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 61 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr