www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 22:26

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 28 srp 2009 07:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2009 18:47
Postovi: 323
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Predragi moji...
Jučer mio je bio rođendan...i jučer sam dobila lipi mirni zanimljivi posao! Bogu dragom hvala..
Najlipše od svega je što počinjem raditi tek od 01.09. pa mogu i biti malo s mužem koji će sad na godišnji, dica,on i ja idemo na otok....možda se i ljubav nanovo rodi...
I onda sam shvatila gdje su moji najveći strahovi...
Goran(moj dečko koji je poginuo u prometnoj) poginuo je kad nam je bilo najlipše...
I shvatila sam da me je strah biti sretna...odmah očekujem katastrofu...
I zahvaljujem,zahvaljujem Isusu dragom na svemu što mi daje a strah me guši...da ne smijem biti presretna da se ne dogodi nešto ružno....
Hvala vam svima na molitvama..
Jedva čekam napisati vam jednom da su strahovi ko rukom odneseni nestali...
BVB sve! :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2012 21:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2007 11:24
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ljudi moji, imam jedno pitanje. Ovako- diplomirat ću (ako Bog da) najvjerojatnije u rujnu. Kad diplomiram, brat bi me "ubacio" da radim u vrtiću..znači, pretpostavljam da bi me preko veze tamo zaposlio. Ja se tome protivim. Smatram da je to nepošteno i volila bi naći posao normalnim putrm. Što vi mislite o tome?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2012 22:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Draga Zadranka....obzirom da je danas teško dobiti posao na normalan način bez veze...bolje prihvati taj posao... :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2012 22:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Draga Ane


Drago mi je zbog tvog posla...

Najbolje da sve svoje strahove prepustiš Njemu...govorim ti iz osobnog iskustva...BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 srp 2012 22:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2007 11:24
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
marijaaaaa napisao:
Draga Zadranka....obzirom da je danas teško dobiti posao na normalan način bez veze...bolje prihvati taj posao... :b112:



Hvala na odgovoru ;) :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 srp 2012 08:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 pro 2011 16:27
Postovi: 172
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zadranka napisao:
marijaaaaa napisao:
Draga Zadranka....obzirom da je danas teško dobiti posao na normalan način bez veze...bolje prihvati taj posao... :b112:



Hvala na odgovoru ;) :)



ako ćeš čekati da dobiješ posa normalnim putem, onda ti ne vridi ona 'ko čeka, dočeka'.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 srp 2012 19:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Zadranka napisao:
Ljudi moji, imam jedno pitanje. Ovako- diplomirat ću (ako Bog da) najvjerojatnije u rujnu. Kad diplomiram, brat bi me "ubacio" da radim u vrtiću..znači, pretpostavljam da bi me preko veze tamo zaposlio. Ja se tome protivim. Smatram da je to nepošteno i volila bi naći posao normalnim putrm. Što vi mislite o tome?


..Kad se zaposliš..
..daj svojih 10 % primanja...
..ljudima kojim treba pomoć sresti ćeš ih na ulici..
.i svuda oko sebe.. 8)

..eto tako možeš pomoći i sebi i drugima.. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 srp 2012 21:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2007 11:24
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
Zadranka napisao:
Ljudi moji, imam jedno pitanje. Ovako- diplomirat ću (ako Bog da) najvjerojatnije u rujnu. Kad diplomiram, brat bi me "ubacio" da radim u vrtiću..znači, pretpostavljam da bi me preko veze tamo zaposlio. Ja se tome protivim. Smatram da je to nepošteno i volila bi naći posao normalnim putrm. Što vi mislite o tome?


..Kad se zaposliš..
..daj svojih 10 % primanja...
..ljudima kojim treba pomoć sresti ćeš ih na ulici..
.i svuda oko sebe.. 8)

..eto tako možeš pomoći i sebi i drugima.. 8)



Hvala ti na savjetu, predragi braco naggar ;) .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 srp 2012 16:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 vel 2012 11:31
Postovi: 763
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
hm..nazovimo ov “reagiranje + svjedočanstvo”. Naime (kak učeno zvučim :lol: ) svaka čast na dilemi – rijetko to susrećem u HR. nažalost, odgovore koje si dobila najčešće susrećem. Moram priznati da meni koncept takve “preporuke” za posao (baba, strina, tetka, I ostali “objektivni” članovi obitelji) nije bio poznat do natrag 2 god – a dosad mi nije postao jasan. Ipak znam o čem pričaš, upoznala sam se sa svim čudesnostima ovdje :lol: al evo što mene muči: ak u jednoj zemlji nešt ne štima, ak je nešto loše, kako vjernici mogu “plivati niz struju” I za nešto što je loše ( a ovo jeste loše) nalaziti opravdanja I prihvaćati takvo ponašanje? Pa I savjetovati na isto. Mislim, ti ćeš taj posao prihvatiti ili ne, ja neću da ulazim u to, al se sutra (tj. future tense) nemojte čuditi što mladi I obrazovani ljudi odlaze iz države ili vam djeca ne mogu naći posla. Sorry, dio krivice je I na vama. Ne na “strašnoj” EU, komunistima, masonima I što ti ja znam čemu sve ne… pa vjernici su ti koji bi trebali nešt promijeniti, reagirati I sl. “Ali ako sol obljutavi, čime će se ona zasoliti?” Lk 14:35. Još jednom napominjem da te ne nagovaram da ne prihvatiš posao, možda sam ja totalno u krivu, I ne poznajem dovoljno prilike u RH.

Al sad svjedočanstvo (bubnjevi, molim). Prijatelj je završio studije, pokušao naći posao, I long story short nisu ga primili jer je netko imao “preporuku” obiteljskog prijatelja na to radno mjesto. Pa su nešt zezali oko nekih dodatnih stvari koje je kao trebao imati završeno I onda je rekao OK. Uzeo 2 godine, doškolovao se, radio glupe poslove tijekom te 2 god, bio gotovo gladan koliko nije imao love, al se poslije toga prijavio na sličan posao I jednostavno ga nisu mogli ne primiti, jer je sve išlo po zakonu. Ispunjavao je sve uvjete natječaja, nije tražio (jer je znao da neće naći, budimo realni) nikakvu “preporuku” al je svojim radom i trudom dobio posao. I uvijek je naglašavao da se to može samo ako je čovjek pošten I drži se zakona. Šlag na kraju: on je ateist.
Pa sam se ja zapitala tko je tu (u dubini duše) kršćanin? 8) 1:0 za njega. Ja priznajem.
Sretno!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 37 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr