www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 03:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 03 lis 2009 19:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 ruj 2009 17:38
Postovi: 16
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi ljudi mislim da mi svi u životu kažemo neke stvari radi kojih zažalimo,pa tako i draga tvoj otac.Uvjerena sam da se pokajao radi toga,možda nije imao hrabrosti da ti kaže - oprosti -
I meni moja mati kaže svašta pa ja samo kažem- A Bože oprosti joj....
Onda mi poslije kaže da nije mislila da je bila ljuta....Nije ugodno ćuti ružne stvari , pogotovo ne od roditelja ali mislim da treba preći preko toga jer koliko god ih naljutili,oni bi trebali biti zadnji koji nam žele zlo.
Molitve Svete Brigite su popriličnbo jake, i ja ih molim već neko vrijeme.Isto sam se bila udaljila od Boga neko vrime pa kad mi se dogodio problem tražila sam Boga, tražila neke molitve ...Naišla sam na tu knjižicu i kao što kažem molim svaki dan i daju mi snage i vjere.Svi se mi koji put udaljimo od Boga jer mislimo da možemo i da znamo najbolje sami.Ali je činjenica da nas dragi Bog ne napušta samo tako, pogotovo ako smo dobili sakramente koje kažeš da imaš i ti.Bog je velik i milosrdan i uvijek tu za nas.
smajlic7


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 lis 2009 08:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 ruj 2009 06:55
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
VEELIKO VAM HVALA na utješnim riječima,sad sam pročitala sve od početka, i vidjela da sam krivo napisala, ja sam imala 20 god., kad mi je to otac rekao,a 19 kad mi je umrla mama.MIslim da mu to nije bilo važno kako se ja osjećam, jer je imao dosta vremena da prizna pogrešku,samo je još dodao,prije par godina, da smo mu kamen na srcu,imam još 2 sestre i brata, a mi mu došli čestitati rođendan.Tada smo se prvi put u životu posvađali s njim. Godinu dana nismo razgovarali, a onda nam je bilo glupo, idemo u crkvu, a ne razgovaramo s ocem, a i kakav smo primjer svojoj djeci, pa smo se pomirili.
Možda nije lijepo da to tako iznosim javno,ali mi se čini da mi je malo lakše, kao da to pomalo izlazi iz mene, ta gorčina.
Draga anabel oprosti svojoj majci, jer niti neznaš koliko si sretna što je imaš, meni moja još uvijek fali, najteže ali i najljepše trenutke u životu nisam mogla podijeliti s njom, vjenčanje, rođenje djece, njihova prva pričest, evo i prije tri mjeseca udaja kčeri.
BVB smajlic21 :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr