www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:59

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 02 ruj 2010 22:20 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 kol 2010 15:06
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hm, ova molitva koju želim podijeliti ovdje na forumu vezana je za anđela
Mihaela na jedan,meni malo čudan način, ali, ja ću je svejedno staviti jer me nešto "iznutra" gura da je ovdje stavim.

Kratko objašnjenje mog poriva:Prošli tjedan sam završila sa knjigom "Anđeli u mojoj kosi" autorice Lorne Byrne - irska mističarka koja cijeli život vidi i priča s anđelima- autobiografska knjiga (preporučam!) :b112:

U jednom poglavlju knjige arhanđeo Mihael otkriva piscu (dotičnoj Lorni) tko on jest i diktira joj ovu molitvu:

"[i][i]Izlijte, anđeli iscjelitelji, svoju nebesku milost na mene i na moje voljene.
Dopusti mi da osjetim zraku anđela iscjelitelja nada mnom, svjetlost Tvojih iscjeljujućih ruku.
Dopustit ću da iscjeljenje počne na koji god način Bog odredi, Amen.[/i][/i]"

Nije direktno vezano na ove vaše postove, ali eto, stavit ću je ovdje, ne može škoditi. smajlic18


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ruj 2010 13:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Draga "Zmajolino" :shock: ....

..mislim da ova "molitva" itekako može štetiti i molim te da se makneš od čitanja od te literature o "anđelima".....
Ljudi su danas toliko neupućeni da i demone nazivlju Božjim anđelima... :cry:

Vjerujem da si imala dobre namjere, ali istražuj malo više našu vjeru (po duhovnim obnovama i seminarima, u KATOLIČKOJ literaturi...preko razgovora s upućenim vjernicima)...

Nemoj misliti da je dobro sve ono što spominje anđele ili Boga.

Neka te Bog blagoslovi i sačuva od krivih putova!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ruj 2010 15:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
zmajolina napisao:
Hm, ova molitva koju želim podijeliti ovdje na forumu vezana je za anđela
Mihaela na jedan,meni malo čudan način, ali, ja ću je svejedno staviti jer me nešto "iznutra" gura da je ovdje stavim.

Kratko objašnjenje mog poriva:Prošli tjedan sam završila sa knjigom "Anđeli u mojoj kosi" autorice Lorne Byrne - irska mističarka koja cijeli život vidi i priča s anđelima- autobiografska knjiga (preporučam!) :b112:

U jednom poglavlju knjige arhanđeo Mihael otkriva piscu (dotičnoj Lorni) tko on jest i diktira joj ovu molitvu:

"[i]Izlijte, anđeli iscjelitelji, svoju nebesku milost na mene i na moje voljene.
Dopusti mi da osjetim zraku anđela iscjelitelja nada mnom, svjetlost Tvojih iscjeljujućih ruku.
Dopustit ću da iscjeljenje počne na koji god način Bog odredi, Amen.
[/i]"

Nije direktno vezano na ove vaše postove, ali eto, stavit ću je ovdje, ne može škoditi. smajlic18


Lorna Byrne je samozvana mističarka koja ima fantazije,i te fantazije je dobro unovčila.
Dovoljno je pogledati njezinu stranicu na netu; Lorna Byrne.
Klonite se nauke te žene molin vas. :?

"The earth is a living thing and controversial as this may sound, our planet has its own spirit, its own soul."

"Occasionally when I’m out walking on my own I am shown the energy of this earth of ours. It’s quite hard to describe, but it’s as if there is very powerful force coming up and out of the soil. It’s like an explosion of energy bursting through all aspects of nature in the area. It causes trees, plants, even blades of grass to expand their own energy and explode simultaneously. It doesn’t only affect plant life but also animals. I see energy around animals all the time but when this happens, the energy around the animal appears to rise and expand way beyond the size it would normally be. It keeps expanding until suddenly it bursts like a bubble and is gone."
Lorna Byrne


Loko! :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ruj 2010 14:46 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 kol 2010 15:06
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="ela bredi"]Draga "Zmajolino" :shock: ....

..mislim da ova "molitva" itekako može štetiti i molim te da se makneš od čitanja od te literature o "anđelima".....
Ljudi su danas toliko neupućeni da i demone nazivlju Božjim anđelima... :cry:

Vjerujem da si imala dobre namjere, ali istražuj malo više našu vjeru (po duhovnim obnovama i seminarima, u KATOLIČKOJ literaturi...preko razgovora s upućenim vjernicima)...

Nemoj misliti da je dobro sve ono što spominje anđele ili Boga.

Neka te Bog blagoslovi i sačuva od krivih putova![/quote]

Draga Ela,

hvala na savjetu. Nisam mislila nikoga uvrijediti ili kome naštetiti svojim postom.

Ovim putem bi , pošto još uvijek ne mogu slati privatne poruke, htjela skinuti stigmu sa svog čudnog nicka. Moj nick je vezan za lik iz crtića, malog zmaja koji nema veze sa "Zmajem" iliti Sotonom.

Duhovne obnove, seminari, upućeni vjernici,pa i sami svećenici,pod okriljem Crkve su me JAKO povrijedili, oskvrnuli "svete stvari",godinama mi sustavno uništavali život, pa moram priznati da mi je jako teško steći želju za istraživanjem naše vjere na načine koje si mi preporučila.
Postala sam jako veliki skeptik i teško se otvaram.

Moj pokušaj "vraćanja" vjeri je registriranje na ovaj forum. Kad skupim dovoljno hrabrosti, podijelit ću svoje gorko svjedočanstvo sa vama ovdje na forumu.

Hvala i Franu26 na savjetu.

:b232: :b232: :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ruj 2010 16:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2010 11:36
Postovi: 662
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ako vec moras da istrazujes misticno i ezotericno, savjetujem ti oprez. zablude su 100% sigurne i nezaobilazne!
u takvim porivima nema nista djavolsko. to je cisto ljudski (egoisticni) duh, ali je kao takav jako ranjiv, podlozan sugestijama. egoizam ispoljavaju i vjernici, kada uvjeravaju sve zivo oko sebe u svoja uvjerenja. sadasnji papa lijepo kaze "ima onoliko puteva prema Bogu, koliko ima ljudi".
kada primjetis da nisi vise cesto na sv. Misi, tj. ako "vise nisi nego sto jesi", onda znaj da si ranjena egoizmom. sv. Misu "vodi" Isus Krist, (ne svecenik, koji je samo covjek), niti je vodi "udruzena organizacija vjernika". kakvi god da su, nema velike razlike izmedju tebe i bilo koga od njih. problem moze nastati jedino ako oni simultano, i kao copor djeluju. taj copor uvijek ima svog poglavicu. ako je to Isus Krist, onda je nelogicno da te tjera od sebe.
idi na Misu, makar radnim danima, ili ujutro, kada nema puno naroda, mijenjaj satnice, uvijek ima vise svecenika u zupi ako ti neki bas ne lezi, i sl.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 lis 2010 16:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Arkanđele Michaele čuvaj nas na svim putevima našim,
bodri nas u dobrim djelima i sačuvaj nas od svakoga zla amen :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr