www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 00:12

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 08 pro 2009 22:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 stu 2009 00:55
Postovi: 34
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji, naišla sam na ovaj predivan tekst,pa ga želim podijeliti sa vama.BVB!

ISUSOVO PISMO : MOJ ROĐENDAN

"Kao što znaš, ponovno se približava dan mojega rođendana. Svake se godine u svijetu priređuje slavlje u čast moga rođendana. Vjerujem da će se isto ponoviti i ove godine. Ovih dana ljudi puno kupuju...

Na radiju, televiziji i u novinama ni o čemu drugom se ne govori, nego samo o tome, koliko još dana nedostaje do tog časa.
Ugodno je znati, da neke osobe barem jedan dan u godini misle na me.
Kao što znaš, prije mnogo godina započeli su slaviti moj rođendan. U početku je izgledalo da razumiju i zahvaljuju na onomu što sam učinio za njih. Ali, DANAS je malo onih koji razumiju što slave. Ljudi se okupljaju i slave, ali ne znaju o čemu se radi.
Sjećam se, prošle godine kada je stigao moj rođendan, ljudi su naveliko slavili u moju čast. Stolovi su bili puni, sve okićeno, puno poklona...
ali znaš jednu stvar?
Mene nisu niti pozvali. Meni u čast su slavili, ali me ne pozvaše. Slavlje je bilo upriličeno u moju čast, ali kad je došao taj dan, mene su ostavili vani, vrata za me su bila zatvorena... makar sam žarko želio s njima slaviti...
Istinu govoreći, nisam se iznenadio, jer u zadnje vrijeme mnogi mi zatvaraju vrata. Kako me ne pozvaše, bez buke i smetnje, ušao sam tiho i sjeo u jedan kut. Svi su nazdravljali i veselili se. U jednom trenutku unutra je ušao jedan bijeli starac sa dugom bijelom bradom, obučen u crveno. Izgledao je malo pripit. Umorno je sjeo na fotelju, i svi su potrčali k njemu, veseleći se, kao da je veselje njemu u čast.
Točno u 24 sata, svi su počeli nazdravljati, grliti se i čestitati. Ja sam, također, ispružio ruke, očekujući da će me netko zagrliti...
I znadeš što? Nitko me ne zagrli.
Zatim su započeli jedni drugima davati poklone. Približih se da vidim, da slučajno nemaju kakav poklon i za mene. Ali, ne bi ništa za me.
Kako bi se ti osjećao, kad bi na dan tvojega rođendana, jedni druge darivali, a tebi ne daju ništa? Shvatih da sam suvišan na ovom rođendanu, stoga iziđoh bez buke i za sobom zatvorih vrata.
Svaka godina koja prolazi je gora. Ljudi se samo sjećaju hrane, poklona i slavlja a mene se nitko ne sjeća.
Želio bih da mi dozvoliš da ovog Božića uđem u tvoj život, da shvatiš da sam prije više od 2000 godina došao u ovaj svijet i da sam dao svoj život na križu i za tebe. Danas jedino što želim jest, da to vjeruješ cijelim srcem.
Nešto ću ti reći: mislio sam, kako me mnogi ne pozvaše na svoje slavlje, učinit ću sam svoje veličanstveno slavlje, kakvo još nikad nije viđeno. Priređujem sve što je za to potrebno; šaljem mnoge pozivnice, među kojima je jedna posebna i za tebe. Želio bih znati, hoćeš li ćeš sudjelovati, da mogu za te rezervirati mjesto i napisati tvoje ime na mojoj velikoj listi uzvanika. Vani će ostati svi oni koji se ne odazvaše mome pozivu.
Pripremi se jer u dan kad se najmanje nadaš slavit ću svoje velebno slavlje!"
I S U S


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2009 07:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
srna napisao:
Točno u 24 sata, svi su počeli nazdravljati, grliti se i čestitati. Ja sam, također, ispružio ruke, očekujući da će me netko zagrliti...
I znadeš što? Nitko me ne zagrli.
Zatim su započeli jedni drugima davati poklone. Približih se da vidim, da slučajno nemaju kakav poklon i za mene. Ali, ne bi ništa za me.
Kako bi se ti osjećao, kad bi na dan tvojega rođendana, jedni druge darivali, a tebi ne daju ništa? Shvatih da sam suvišan na ovom rođendanu, stoga iziđoh bez buke i za sobom zatvorih vrata.
I S U S


:twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2009 15:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 stu 2009 11:49
Postovi: 511
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
srna napisao:
Nešto ću ti reći: mislio sam, kako me mnogi ne pozvaše na svoje slavlje, učinit ću sam svoje veličanstveno slavlje, kakvo još nikad nije viđeno. Priređujem sve što je za to potrebno; šaljem mnoge pozivnice, među kojima je jedna posebna i za tebe. Želio bih znati, hoćeš li ćeš sudjelovati, da mogu za te rezervirati mjesto i napisati tvoje ime na mojoj velikoj listi uzvanika. Vani će ostati svi oni koji se ne odazvaše mome pozivu.
Pripremi se jer u dan kad se najmanje nadaš slavit ću svoje velebno slavlje!"
I S U S


Dragi Isuse,
s veseljem se odazivam tvom pozivu :D
Priznajem, i ja sam se pronašao u Tvojem pismu i oprosti mi radi toga.
No, ova godina je sasvim drugačija jer su mi se konačno otvorile oči:
Ovdje sam pronašao ideju za jednu prekrasnu stvar - putovanje s Tobom u Betlehem i sada čitava moja obitelj postaje bliža Tebi jer svaki dan razmišljamo o Tebi, Tvojoj Majci i Josipu; putujemo s Vama, smrzavamo se, borimo se...
U čast Tebi i da bih konačno imao Božić kakav bi i trebao biti, na dar ću Ti donijeti sve Zornice na koje sam išao od početka Došašća, polnoćku na kojoj ćemo doista slaviti Tvoje rođenje, a kada se vratimo s polnoćke i svi moji zaspu obećajem Ti i jedan poseban, prekrasan poklon - Pobožnost tisuću Zdravo Marija. :D

Voli Te H


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 pro 2009 08:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2009 11:50
Postovi: 120
Lokacija: gdje Gospodin želi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
"Mene nisu niti pozvali. Meni u čast su slavili, ali me ne pozvaše. Slavlje je bilo upriličeno u moju čast, ali kad je došao taj dan, mene su ostavili vani, vrata za me su bila zatvorena... makar sam žarko želio s njima slaviti..."


Dragi moj Isuse, dođi kod mene ,hajde požuri dragi
jer evo moje su ruke ispružene ja te želim zagrliti.
Oprosti ..za sve godine kada nisam vidjela da si pored mene.
Oprosti dragi moj Spasitelju toiliko si učinio za mene .
A,ja ????
Predragi, premili dođi moje srce je otvoreno evo puše sa svih strana.
Neka se desi sve što Ti hoćeš samo dođi, dođi ja te grlim

Suze ti brišem mojim srcem.

Dušu moju prostirem ispred tebe..

Oprosti mi dragi moj Isuse predajem ti za ovaj
Božić,za tvoje rođenje,cijelu svoju obitelj,moje
prijatelj i poznanike i sve one koji te čakaju kao i ja.
Žao mi je predragi što si otišao bez poklona.
Zato primi sada moje srce, rodi se iznova i
stalno me zovi da te ljubim. :grlim te: :grlim te:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 pro 2009 22:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi Isuse, mi želimo doći i sudjelovati na tvom slavlju, i primiti
tvoje pozivnice ispisane na naše ime...oprosti nam za svaki neuzvraćeni
zagrljaj, za manjak ljubavi i nedostatak pažnje...neka nam ovaj Božić
bude onakav kakav treba biti, sa Tobom, našim Slavljenikom i našim
srcima koje ti donosimo na dar! :q4: :q4: :q4:

smajlic22 smajlic22 smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2009 20:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 tra 2009 21:03
Postovi: 72
Lokacija: vojvodina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse, Ti znas sve. Zelim doci i sudelovati na Tvom slavlju.Molim Te da budem spremna za tvoj cas. Oprosti mi na svemu pogresnom sto sam ucinila u svom zivotu.Oprosti mi Isuse na svakom grehu i ispravi svaku moju gresku. Zaleci rane onih koji su patili zbog manjka moje ljubavi prema njima. Zaleci i moje rane, rane moga srca Isuse. Zelim biti na Tvom rodjendanu, i hvala Ti sto si bas mene pozvao.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 pro 2009 22:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moj Isuse od sveg srca zelim se odazvati Tvome pozivu i tako sam sretna sto si me pozvao. Znam da toloko puta sgrijesim, toliko puta Te povrijedim, ali opet se usudim od sveg srca da Te zagrlim, poljubim, rondjendan Ti cestitam i zamoli da mi oprostis moje pogreske.Na tvoj rodjendan zelim povesti i svoju obitelj,nase roditelje, bracu i sestre i sve nase drage.Zato Isuse molim te budi i dalje u znas i pomozi nam da se u sto vecem broju odazovemo tvome pozivu.
Za tvoj rodjendan zelim sa svojom obitelji otici na Svetu misu slaviti Tvoje rodjenje.Na Tvoj rodjendan Isuse zelimo Te obradovati sa zajednickom molitvom: LITANIJE SVETOG JOSIPA I KRUNICOM DJETETA ISUSA.
VOLIMO TE NAS DOBRI ISUSE: MARIJA,DARKO,DARIO I MATEO. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: .
HVALA ISUSE.
_______________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr