www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 18:59

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 10:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
A da draga sestro promjeniš taktiku????

Ne ide to baš s Bogom tako: "Dragi Bože dala sam ti rok, ako do tad ne promjeniš stvari ja ću po svom"

Sjetim se sv. Monike koja je čini mi se više od 20 godina molila za obraćenje svog sina i čak umrla, a nije dočekala da se on obrati, no nakon tog on se obratio i postao svetac, naravno riječ je o sv. Augustinu.

Znaš.....ne vjerujem da je samo u suprugu problem, kad škripi u braku, obadvoje ljudi ima određenu zaslugu u tome.

Ako među vama postoji još uvijek ljubavi uzmite si dva-tri dana i razgovarajte. Krenite s tim što vam nedostaje, sto bi vas usrećilo, što je njemu, a što tebi važno u braku, u vašem odnosu.......

Lupam napamet jer ne mogu znati tvoju situaciju, al svejedno......zbog sebe, zbog djece i zbog muža, a naročito pred Gospodinom moraš pokušati spasiti brak.
Sama znaš da Sotona najviše na obitelj udara.....nedaj mu taj gušt Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 11:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 sij 2010 10:40
Postovi: 38
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 13:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2010 19:19
Postovi: 34
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="Mery1mam"]hvala svima na iscrpnim misljenjima...upitana sam dali je uvijek bio takav...ne kao i svi tj. mnogi...kada se vjencaju naglo se promijene...tako i on ....ne da se promijenio NEGO SE IZOPACIO....totalno...ja cu vam dati jasan odgovor...na sve sto ste pisale...nikada apsolutno nikada nisam bila PASIVNI VIJERNIK...sto znaci...moli i MULI I SUTI...ma ne...to Bog nikada netrazi..on trazi borce...i one koji ga ljube...a danas ljubiti stvarno Boga...je jako tesko NE MISLIM NA ONE KOJI IDU U CRKVU...i lizu oltare a kad izadju sve zlo sipaju iz usta..vjera i ljubav u Bogu ....nije HALJA svecenicka ili redovnicka...niti onoga tko lize oltare...TO SE DANAS JASNO MOZE VIDJETI IZ PEDOFILIJE KOJA RASTURA CRKVU IZVANA I IZNUTRA I PAPE KOJI JE TO SVE ZNAO I SUTIO...grozim se ovoga...


ja bi se samo osvrnuo na ovaj podebljani dio teksta. Molim te nemoj u to vjerovati, to je ono sto sotona sad radi, ulazi u redove Crkve i pokusava ju razdijeliti, to nam je i Gospodin najavio. Pusti sta novine pisu i sta se spominje na televiziji. Izoliranim slucajevima pokusavaju srozat krscanstvo na najnize grane, dati sebi razlog da i dalje ne vjeruju i izivljavat se nad vjerom i svetim ocem. Otkud tebi uopce ideja da je papa znao da neki svecenik siluje djecu u Irskoj? To je ono sto nam novinari zele prikazati. Molite braco i sestre za naseg papu i sveukupno svecenstvo da ne pokleknu pred ovakvim napadima na Crkvu i nek ustraju u vjeri do kraja ovoga zivota!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 13:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kad smo već kod ovoga evo peticije,pa tko želi neka potpiše..ako već niste :-)
http://vigilare.org/email/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 14:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 sij 2010 10:40
Postovi: 38
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja znam da novinari izmisljaju...ali ovo nisu izmislili...mislim pedofiliju to sam sigurna..jer su roditelji zrtava po citavom svijetu..dokaz za to...
a za sv. oca...nista nekazem...samo mi je jako zao...jako zao ponavljammm.....
:twisted:
sto sada sv. otac zna i nista ne radi...nisam vidila ni cula...da je ijedan od njih bilo kako kaznjen...izvini...ovo je grijeh i zlo na koje se ODMAH TREBA DIJELOVATI..nije u pitanju samo irska nego masa...po australiji, po americi...ima u norveskoj isto sada...ma u njemakoj svugdje...

to mije jako zao...

PETICIJU sam dobila na email i potpisala...fala...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 14:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 sij 2010 10:40
Postovi: 38
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
da ti samo kazem zasto vjerujem...
JER kada sam ja bila mala....dogodilo se isto...ali sam ga na vrime skuzila...i nikada vise nisam isla kod toga svecenika...nazalost...znala sam sve jer sam imala vise od 10 god. i nisam bila samo ja u pitanju...sutile smo...i bjezale od njega...i zasigurno je sve istina...i to treba CISTITI U CRKVI...a ne pasivno sutjeti...
a da sada mediji KORISTE GUZVU...pa navali na katolicku crkvu...jedva su to docekali...zato sam peticiju i potpisala...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 14:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Mery1mam napisao:
.ne da se promijenio NEGO SE IZOPACIO....totalno...


Dra sestro,ne znam kako da kazem..Razumijem da ti je tesko i da treba mnogo snage i cvrste vjere da to sve mozes izdrzati i ustrajati u tome...
Ali,da li si kada o tome popricala s njim..." otvoreno" ,da li si potrazila pomoc od drugih i da li ste zajedno potrazili pomoc negdje..
Ukoliko pije,i ako je alkoholicar onda znam da je tesko zajedno potraziti pomoc,jer oni najcesce odbijaju...
Citat:
..on trazi borce...i one koji ga ljube...a danas ljubiti stvarno Boga...je jako tesko

Bog trazi da mi svakog covjek LJUBIMO...i on toga "borca " kojega kazes vidi samo u LJUBAVI...jer Ljubav ljubi i prasta...to je borac..

Citat:
...i lizu oltare a kad izadju sve zlo sipaju iz usta..vjera i ljubav u Bogu .

Interesantno mi je da ja takve ljude jos nikada nisam srela..a u zadnje vrijeme se cesto pise na forumu TT o tome..
Gdje je moja vjera,ako ja samo zvirausim i gledam sta drugi rade..
da bi poslje mogla reci tko su oni...Uvjek treba se pitati,zasto to netko radi i s kojim razlogom,...
Citat:
TO SE DANAS JASNO MOZE VIDJETI IZ PEDOFILIJE KOJA RASTURA CRKVU IZVANA I IZNUTRA I PAPE KOJI JE TO SVE ZNAO I SUTIO...grozim se ovoga...znaci svetost je u nutrini duse i ona se izrazava na van ..

Jako lose misljenje..Tko ti kaze da je Papa sve znao...Sta mislis da
Sv.Otac Papa sjedi na prijestolju RKC,da bi isptivao tudje grijehe i dovodio u red cijeli svijet..Da li je tu uopce moguce...?
Drugi su za to zaduzeni,a on je najmanje znao o tome...
Zato povuci ove rijeci,jer nitko to ne zna...
I ovo sto se dogadja,istina je " gdje ima dima ima i vatre",ali vjeruj mi..da mediji su napravili vise " dima nego sto je vatre bilo"


Citat:
dakle prepusti Bogu puteve svoje...PA DA OSTAVIMO GLADNU DJECU U AFRICI DA UMRU JER TAKO JE TO...glupost....AKTIVNOST I BORBA ...Bog NAS TREBA DA POKAZE SEBE...a se SUTITI I MULITI...

Ocito imas poroblem s prihvacanjem draga sestro...Ako ti prepustis Bogu putove svoje da te ON VODI,tebe tvoga muza,tvoju obitelj....kave to ima veze s gladnom djecom u Africi...BOG VODI BRIGU I O AFRICI....budimo bez brige...
Ovo je tema o KUSNJAMA...


Citat:
prvo Bog...pa onda bliznji....a ako moramo zivjeti same ...pa i to je isparavno nego zivjeti u paklu vec sada...
toliko o svemu


BOG JE U BLIZNJEMU...

Mery1mam napisao:
da ti samo kazem zasto vjerujem...
JER kada sam ja bila mala....dogodilo se isto...ali sam ga na vrime skuzila...i nikada vise nisam isla kod toga svecenika...nazalost...znala sam sve jer sam imala vise od 10 god. i nisam bila samo ja u pitanju...sutile smo...i bjezale od njega...i zasigurno je sve istina......


Toga ima, svi su sutjeli iz nekog razloga..Zasto bi sve bilo istina sto se u javnosti iznosi...Toga ima,i treba poduzeti sve mjere da se tome stane na kraj i budu kaznjeni ,odnosno da odgovaraju za to...
A,koliko ce samo nevinih biti optuzeno,tko ce odgovarati za njih...tko ce takvima stati na kraj...

Citat:
i to treba CISTITI U CRKVI...a ne pasivno sutjeti...
a da sada mediji KORISTE GUZVU...pa navali na katolicku crkvu...jedva su to docekali...zato sam peticiju i potpisala


Aaaauuuuu,kada mi RKC smo takvog misljenja sta cu reci tek drugi,mogu samo da se smiju nama...

Danas roditelji siluju svoju djecu,brat spava sa sestrom i obratno,skole ,domovi i druga takva mjesta su pogodjeni svi s tim...
o tome se jako malo pise...

tema je totalno Zachatovana....IZVINJAVAM SE....

Rijec je o Kusnjama... :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 14:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
rebeka napisao:
Citat:
...i lizu oltare a kad izadju sve zlo sipaju iz usta..vjera i ljubav u Bogu .

Interesantno mi je da ja takve ljude jos nikada nisam srela..a u zadnje vrijeme se cesto pise na forumu TT o tome..
Gdje je moja vjera,ako ja samo zvirausim i gledam sta drugi rade..
da bi poslje mogla reci tko su oni...Uvjek treba se pitati,zasto to netko radi i s kojim razlogom,...


Upravo tako draga rebeka :grlim te: . Zar nije baš to farizejština......???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 14:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2010 19:19
Postovi: 34
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mery1mam napisao:
ja znam da novinari izmisljaju...ali ovo nisu izmislili...mislim pedofiliju to sam sigurna..jer su roditelji zrtava po citavom svijetu..dokaz za to...
a za sv. oca...nista nekazem...samo mi je jako zao...jako zao ponavljammm.....
:twisted:
sto sada sv. otac zna i nista ne radi...nisam vidila ni cula...da je ijedan od njih bilo kako kaznjen...izvini...ovo je grijeh i zlo na koje se ODMAH TREBA DIJELOVATI..nije u pitanju samo irska nego masa...po australiji, po americi...ima u norveskoj isto sada...ma u njemakoj svugdje...

to mije jako zao...

PETICIJU sam dobila na email i potpisala...fala...


ne kazem ja da je izmisljeno,dapace drago mi je sto se takvi slucajevi objelodanjuju i kaznjavaju. ali je pogresno generalizirati i grijehe nekoliko svecenika prisiti svim ostalima na cijelome svijetu.
ovo je samo pokusaj zloga da iskorijeni vjeru u Boga i da onima koji vjeruju pokusa na ovaj nacin dati povoda da prestanu vjerovati. sveti otac nije tu da kaznjava, postoje institucije za to a na kraju krajeva Bozji sud je konacan. Kako mi vjernici mozemo kako ti kazes djelovati? Jednostavno- molitvom, iskrenom molitvom za obracenje ovakvih svecenika koji su krenuli putem tame.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 25 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr