www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 05:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: obnovi me
PostPostano: 25 vel 2010 22:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 vel 2010 17:14
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prije godinu dana bila sam vedra djevojka,nasmijana,puna ljubavi za sve,vjerovala u Boga al nisam odlazila na službe..
Prije par mjeseci sam bila netko tko nisam,tužna,depresivna,bahata,ostavila dečka i počela s nekim drugim.
Shvatila sam da sam pogriješila i da volim svog dečka s kojim sam bila dugo u vezi.
U očaju,želji da saznam što će biti zvala sam tarot i rekli mi da ništa od toga na duge staze,bila sam očajna.
Zajedno smo ponovo,volim tog dečka,al vidim da mi ne vjeruje i da se boji voljeti me.
Moja želja je da naša veza iživi,da ja oživim i da mogu s tim momkom ostvariti sve ono što smo htjeli.
Želim one misli kad sama sebe podcjenjujem izbrisati,jer sam dugo htjela sam sam samoj sebi rekla imala ga bude druga a ti ćeš imati nekoga al ćeš voljeti njega.Ja želim imati njega.
Znam da sam pogriješila i znam da me nebi svatko želio natrag nakon onoga što je bilo,on je to s teškom mukom napravio,al jest....

Znam da trebam za Boga napraviti mjesta u svom životu i srcu,čitam novi zavjet svaku večer ili 50 anđela kroz godinu,trudim se
Ponovo ću ići na mise,i na susrete mladih...
Želim da mi Bog da snage i volje da učinim ono što želim,da budem ono što jesam,jer takva sam mogla sve i znala sam ta je Bog uz mene...

HVALA VAM ŠTO STE OVO PROČITALI.
HVALA ONOME TKO ĆE NEŠTO NA OVO NAPISATI.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 vel 2010 23:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Bog te blagoslovio draga sestrice...
Bog ima uvijek svoje ruke otvorene...
Uvijek se veseli izgubljenim ovcicama...
Veseli se sada i tebi i prima te u svoje krilo...
Pokaj se za sve svoje grijehe i predaj mu se potpuno...
On te grli i ljubi i sve ti oprasta samo nastavi dalje kako ti je zelja...
Pocni hodat sve vise na svete mise osobito nedeljom i ispovjedaj se cesto...
Kad primis Isusa u svoje srce stavi ruku na srce,zatvori oci i pricaj s Njim...
To su najljepsi trenuci i dozivljaji koje covjek moze dozivjeti na sv.Misi...
Svi mi padamo i dizemo se i nitko od nas nije bez grijeha...
Svi smo mi manje vise prosli te skole koje si i ti ali Bog nas ljubi...
Bitno se je poslje svakog pada podici i shvatiti svoje pogreske...
Naravno iskreno se pokajati,ispovjediti i zivjeti dalje po Bozjim zapovjedima...
U danasnjem nam Evandjelu isto ljepo govori"Tko kuca otvorit ce mu se...
Tko trazi i naci ce,zato vjerujmo Evandjelu i zivimo po njemu...
Sve dobro ti zelim i na dobrome si putu...zaboravi sto je bilo i pocni
ispocetka ,jer svaki novi dan je i jedan novi pocetak...
Bog te blagoslovio i vodio svojom rukom dalje... :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 vel 2010 00:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 sij 2010 15:03
Postovi: 177
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav sestro po Kristu,kao prvo znaj da mi svi ljudi griješimo,i da je veoma lijepo što si priznala svoje grijehe,znaj da je Isus došao radi griješnika,a ne radi pravednika,ja uvijek kažem liječnika ne trebaju,zdravi već bolesni.Budući da čitaš novi zavjet pročitaj onu prispodobu o izgubljenom sinu,mnogo puta si čula,eto usporesi je sa svojom situacijom,tako i naš Otac na nebesima se sigurno raduje poradi tvoga povratka njemu,jesi si razmišljala možda da je ti je poslao ovu kušnju da uvidiš vrijednost svoga dečka,da posložiš neke stvari u svom životu,i sestro draga ne znam jeli znaš ali moli se dušama u čištilištu da ti pomognu rješit ovu situaciju,one mogu isprositi velike milosti za nas a za sebe ne tako da jednu deseticu krunice da ti pomognu,samo naprijed seko hrabro.
BTB+


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2010 16:41 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 23 vel 2010 21:21
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga leptirice, Bog ima svoje načine da nam pokaže da nismo sami sebi dovoljni i da ne možemo raditi što god hoćemo. Bog nas uči poniznosti. Zahvali mu na tome!
I sama sam prošla kroz sličnu situaciju ali Bog mi je pokazao da upravo onda kad mislimo da smo sami i da nemamo ništa On je tu kraj nas. Svaka žrtva i nemir kojeg sad osjećaš pretvoriti će se u veliki dar, vidjeti ćeš

Idi redovno na misu i ispovijed.Meni je pomogla krunica Božanskog Milosrđa da prođem kroz sve. ako želiš pročitaj i Isusovu poruku "Misli se ti"-jako pomaže
:b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: dragaq...
PostPostano: 01 ožu 2010 12:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
laptop mi je u kvaru.. ovo sada pisems posla.... a tu pak nemam pristup msn-u. kroz dva tri dana cemo se cuti online jer mi treba laptop doci doma...
gledaj, trebamo vjerovati da ce sve ici na bolje i da ce biti dobro jer ne vjerujem da je Bog nepravedan pa bi zatvorio oci pred svim tim nasim trudom...
Isus je rekao:"Trazite i dat ce vam se..."
trazi i ti i dat ce ti se...
sve ovo lose sto sada osjecas i nosis u sebi, kao sto rece lyra ce se poslije pretvoriti u nesto lijepo...
ako to uistinu zelis.. najvise od svega treba biti strpljiv, treba mirno i pristojno cekati moleci i dogodit ce se kad to najmanje ocekujemo...

p.s. kako je prosao vikend?! :D

BTB sestrice i budi mi dobro! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2010 13:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Naravno da Bog nije nepravedan, pa on je jedini pravedan i ono najdivnije - MILOSRDAN!! :D

Draga naša nova prijateljice...smiri se...umiri....budi strpljiva...Kažeš da sad znaš koga voliš i želiš kraj sebe...Onda se potrudi da tako i ostane, okreni se Bogu onako iskreno...računaj ozbiljno na njega i hitno na ispovijed i barem na nedjeljne mise ako ne možeš češće...
Ovih 50 anđela je možda bolje zamijeniti s nekim drugim duhovnim mislima ili ono najbolje - s Biblijom....
Mislim da je učinkovitije da npr. izmoliš krunicu Božanskom Milosrđu nego čitati o tih 50 anđela kroz godinu....

Sve će biti dobro jer ti se želiš vratiti u Očev zagrljaj i graditi sve svoje s Njim! A samo s Njim sve i može biti dobro, bez Njega ništa...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr