www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 06:03

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 svi 2010 20:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2010 18:49
Postovi: 492
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Kažeš da moliš ,a ništa se ne događa.Probaj promjeniti molitvu, ponekad je ljepše sjediti u tišini i slušati nego kao pogani blebetati mnoštvo riječi.I ja često imam osjećaj da me Bog ne čuje, teška su ta razdoblja suhoće i to zna svatko tko ih je prošao.Zato često otiđem u prirodu i tamo se pomolim.Ako imaš mogućnost probaj što češće slaviti Euharistiju i pričešćivati se.
Predaj sve svoje probleme Isusu.Kao što su ti već rekli ,obavezno otiđi po mogućnosti skupa sa mužem na duhovnu obnovu.Neki vitaminsko mineralni pripravak nebi škodio.Nadam se da će sve biti dobro.BTB

http://www.youtube.com/watch?v=VwfWQIMqzN0


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 lip 2010 10:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 lip 2010 13:53
Postovi: 162
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Marios,
evo, molim za tebe i tvoju djecu. Vjeruj mi, i ja sam imala velikih problema sa svojim sinom, ali zaista teških, i uvijek sam molila, i kao da mi Bog nikad nije uslišavao molitve. Ali sada, nakon deset godina teških kušnji, evo, vidim da je dobri Bog uslišao moje molitve i konačno pomogao mom sinu. Nikad ne potcjenjuj snagu svoje molitve, jer Isus je
rekao: Mnogo može molitva pravednikova svojom ustrajnošću. Ovdje mi je ključna riječ "ustrajnost", znači ne smijemo pokleknuti u molitvi nikada, kolikogod nam se čini da odgovora nema. Bog zna kada i kako, nije naše da prosuđujemo i požurujemo Božji prst. Reci često: Isuse, ja se pouzdajem u Tebe, to je najljepše što mu možemo reći.
I draga Marios, ja ti želim da ti ne prođe kao meni dugih deset godina prije nego ti Bog usliši molitve. Sama kažeš da su ti djeca dobra i pristojna, to je najvažnije od svega. Želim ti snage, energije, poleta i radosti da ne budeš više umorna.
Bog te blagoslovio, tebe i tvoju obitelj!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2010 17:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2010 16:45
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kad dijete izlazi izvan kuće, ide u školu, na put, izlet, izlazi navečer treba ga blagosloviti trostrukim blagoslovom:
1. Bože, blagoslovi moje dijete
2. Bože, blagoslovi sve prostore u koje zalazi (sve ceste kojima putuje)
3. Bože, blagoslovi sve osobe koje će susresti
Mislim da sam to naučila od profesora Ivančića, iz njegovih emisija "Gospodine, nauči nas moliti".Svaki put tako napravim i mirna sam jer znam da je On uvijek s nama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 lip 2010 17:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
pozdrav tebi.. i sućut moja zbog mame..
što se tiče djece.. sva djeca..mladi prolaze kroz faze.. i možeš moliti samo za njih i puno razgovarati s njima.. .. a ovo što si spomenula da jedan prolazi torture u dvorištu .. ooooooooooooooooo tu treba nešto tvoj muž napraviti.... pa nećeš samo tako pustiti da ga netko maltretira.. to se sve da riješiti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr