www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 22 stu 2010 16:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jeshua dobro nam došao na forum :b232: :b232: :b232: :b232: :b232: :b232: :b232: :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ruj 2011 22:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Kako mi nekad bude teško zašto te Bože nema uvjek tako prisutnog, tako živog? Osjećam te silno, a onda mi se nekud skriješ. Ne skrivaj nam se Isuse. Pomozi nam kada nam je nateže. Joj kako te silno volimo Bože, budi nam ti utjeha i nada.
Bože moj, znam dopuštaš u našim životima trenutke patnje, trenutke rezignacije, samoće. Ti znaš šutjeti ti se znaš sakriti Bože moj. Osjećam to, tamne noći moga srca.
Daj nam snage da te u tim trenutcima šutnje otkrivamo,daj nam tu milost Bože moj da te nakon svih patnji shvaćamo, doživljavamo, tražimo uvjek iznova. Bože moj budi nam blizu srcu našem, budi nam Ti naša utjeha i nada. Što drugo reći Bože Spasitelju naš nego, Isuse moj ljubljeni nauči nas ljubiti, da više ne ljubimo samo sebe i da se ne zadovoljavamo samo sa sobom, da ljubimo sve svoje, sve one koji su nam dragi. Gospodine nauči nas da se odreknemo svih svojih slaboća, strahova i životnih briga. Ti koji si iza kamena bio daj da odvalim kamen tereta svojih grijeha, svojih navezanosti i briga. Gospodine daj da uvjek osjetim tvoju blizinu, Tvoju svetu prisutnost u srcu mome, daj da budes ti jedini Bog moj. Amen.

Vlč.Z.Sudac


ovim sam tekstom započela temu prije godinu dana...
Večeras ga stavljam opet,kao molitvu za laku noć...za sve nas...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2011 07:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2011 08:58
Postovi: 135
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Prekrasno,al zaista uvijek kad mislim da je prošlo,ta tišina,opet iznova počinje.Dugo me je mučilo dali sam ja time zapravo daleko od Njega,al sad znam da nakon tamne noći duše dolazi nešto ljepo, opet sam za korak bliže.
Isuse daj mi snage da ne klonem,da te i u najvećoj tišini ljubim,molim i hvalim.
Slava tebi Isuse!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr