www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 10:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
PostPostano: 12 srp 2010 01:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 pro 2008 23:16
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Bože. Jesi li ti stvarno nevidljivi ili je to samo trik? Lucy

Dragi Bože, želim biti isti kao moj tata kada odrastem, ali ne sa toliko puno kose posvuda. Sam

Dragi Bože, da li si zamislio da žirafe tako izgledaju, ili je to bila nezgoda? Norma

Dragi Bože, još uvijek čekam na proljeće, ali nikako da stigne. Nemoj zaboraviti. Mark

Dragi Bože, umjesto da puštaš da ljudi umiru i stalno radiš nove, zašto ne bi zadržao ove koje imaš sad? Jane

Ne moraš se brinuti za mene, ja uvijek gledam obadvije strane kada idem preko ceste. Dean

Dragi Bože, bila sam na vjenčanju i oni su se poljubili u crkvi, da li je to ok? Neil

Dragi Bože, ponekad mislim na tebe i kada se ne molim. Elliott

Dragi bože, ja sam Amerikanac, što si ti? Robert

Dragi Bože, hvala ti za bebu bracu, ali ono za što sam se molila bio je psić. Joyce

Dragi bože, vjerujem da nije lako voljeti sve ljude na cijelome svijetu. U mojoj obitelji nas je četvero i ja nikao ne mogu to stalno raditi. Nan

Dragi Bože, ako pogledaš u nedjelju u crkvu, ja ću ti pokazati svoje nove cipele. Mickey D.

Dragi Bože, ako mi daš čudesnu lampu kao što ima Aladin, dat ću ti sve što poželiš, osim mog novca i šaha. Raphael

Čitali smo da je Edison napravio svjetlo. Ali u nedjeljnoj školi su rekli da si ti to napravio. Da li je on ukrao tvoju ideju? Donna

Dragi Bože, možda Kain ne bi ubio Abela da je svatko imao svoju sobu. To funkcionira sa mojim bratom. Larry

Dragi Bože, ne vjerujem da bi itko bio bolji Bog od tebe. Samo ti to želim reći, ali ne govorim ti to zato što ti jesi Bog. Charles


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr