www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 17:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 108 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 14 ožu 2012 12:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 kol 2007 11:24
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ela bredi napisao:
Da sam barem i ja to rekla pri prvom pozivu.....



Nema veze, sad znaš za ubuduće :wink: .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 ožu 2012 14:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 svi 2011 17:50
Postovi: 130
Lokacija: varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ela bredi napisao:
Da sam barem i ja to rekla pri prvom pozivu.....

da možda si i sama zakomplicirala, ali kako veliš da te čovjek doslovce opsjeda, ja mislim, pošto je očito 'iskusan', da mu nemožeš pobjeći više...
a ako je trebao pomoć, pogotovo s vjerske strane, trebala si ga uputiti da se iskreno pokaje i ispovjeda, i nakon toga porazgovara sa nekim svećenikom... a ovako sve izgleda ko lov na elu... :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 ožu 2012 14:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Nema on nijedan sakrament...pa ne može na ispovijed....

Danas ću mu se još jednom predstaviti u svom iskrenom izdanju....on misli da sam zbog nekih psihičkih problema i trauma postala vjernica (stvarno je koma...a misli da je najpametniji na svijetu..i ponaša se kao da sam ja neko neupućeno dijete...)

Ma da, sama sam kriva jer nisam trebala ni na prvu kavu...a i na tu sam išla iz sažaljenja jer sam mislila da je još zaljubljen u bivšu djevojku....pa da će mu biti lakše ako otvori dušu...a i bilo mi je nezgodno odbiti jer smo bili poslovno povezani....
No kojeg li šoka kad sam vidjela da je presretan što je prekinuo vezu i što može u daljnji lov...

Ma dosta o njemu, hvala vam na svim odgovorima...nekako će valjda ispasti....ali da, osjećam se kao da je on neki užasan lovac, bez pameti i osjećaja za mjeru.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 ožu 2012 15:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2010 04:44
Postovi: 199
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
po ovome što si napisala..izgleda da on stvarno ne traži Boga nit mu treba,nego samo pokušava tebe odvojiti od njega..misli da će taj tvoj ''problem'' izliječiti jednim dobrim sexom i bit ćeš opet ''normalna'' cura..kakve li zablude, ma stvarno je prepotentan...kao što si dobro uočila,zanimljiva si mu samo zato što te nije dobio..ah,kakve igrice ega..
čuvaj se dobro na toj kavi
i neka vam bude zadnja
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 ožu 2012 15:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Da...u svom zatrovanom i grijehom natopljenom srcu i tijelu, on vjerojatno tako nekako misli..i nada se tome.... Užas, to je tako jadno stvorenje....

I tako vulgaran i odbojan....ipak je također i Božje stvorenje....
Eh, teško je u takvim vidjeti Božje stvorenje....i zapravo je moj stav prema njemu mješavina žaljenja i tuge što je tako jadan i na krivom putu..i gađenja....i odbojnosti...što je uopće pomislio da budem njegova djevojka.. :cry:

U svom je jadu jednom svom silom htio da dođem kod njega, makar samo u njegovo dvorište, gdje će biti i puno drugih ljudi, da mi pripremi savršenu ribu na gradele....S najvećom čežnjom koju sam ikad čula on je molio da makar dođem na tu ribu...da ne moram ni ući u kuću..i da nećemo biti sami..da mogu dovesti koga god želim....samo da dođem i ja...da on samo želi s nekim normalnim porazgovarati...a već druge sekunde misli da nisam normalna zbog svojih stavova....

No jako me rastužilo kad sam vidjela da on tako grčevito moli da netko dođe k njemu makar samo u dvorište....Znam da je htio sa mnom podijeliti sve najbolje što ima (on misli da je to najbolje), ali prije bih otišla bilo kamo nego k njemu. Ova kava danas je zadnja i sad mi je jako žao što sam pristala.
A nadu da će "nešto biti" sam mu ipak ubila kod prvog susreta i svjestan je da tjelesno neće biti nikad ništa..stvarno bih radije umrla...tako da me ne brine to ako se on opet nečemu takvom nada..brine me što on želi prijateljstvo...što bi on bio zadovoljan i s mrvicama....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2012 12:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 sij 2010 04:44
Postovi: 199
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i kako je bilo na toj kavi? :wink:
željno iščekujemo tvoje pisanje :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2012 20:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 svi 2011 17:50
Postovi: 130
Lokacija: varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
mica_maca napisao:
i kako je bilo na toj kavi? :wink:
željno iščekujemo tvoje pisanje :)

:? :?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 pro 2013 12:18 
Hvaljen Isus i Marija!
Želim samo reći da sam ostao bez prijatelja prihvaćajući Isusa za svog Gospodina.
Kad sam se vratio u stado Božje, rekoh idem podijeliti s drugima svoju radost susreta s Isusom. Nažalost, ljudi su toliko ogorčeni na Crkvu, zaljepljeni za materijalne vrijednosti, seks, alkohol, droga i sl.
Kad god bih pričao o Bogu, koliko nas ljubi i što sve čini za nas, uvijek dobivam racionalne odgovore. Čak me i djevojka ostavila koja me toliko voljela. maštali smo djeci, kući i takvim stvarima. Grižnja savjsti zbog grijeha bluda me proganjala, oslobodio sam se toga. Sada sam opet sam, tragajući za djevojkom koju ću voljeti, i koja će mene voljeti. Istina su Isusove riječi da kad se odlučiš za Njega, svi će te ismijavati, upirati prstom u tebe, gledati te kao nekakvog fanatika.
Boli, o Bože kako boli kad sam sam, al' opet Isuse i Tebe su ostavili samog, izranjavanog, krvavog i pribili te na križ. Ti si im sve oprostio i još ih zoveš k sebi. Isuse daj da uvijek čujem Tvoje riječi i da idem za njima.
Volim Te Isuse, budi mi prijatelj i daj da i ja upoznam djevojku s kojm ću te voljeti još više i više.

Neka vas sve dragi forumaši blagoslovi Gospodin i podari vam sve što vam je potrebno.


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 27 pro 2013 20:24 
:D


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 27 pro 2013 21:17 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
dado1642 napisao:
Hvaljen Isus i Marija!
Želim samo reći da sam ostao bez prijatelja prihvaćajući Isusa za svog Gospodina.
Kad sam se vratio u stado Božje, rekoh idem podijeliti s drugima svoju radost susreta s Isusom. Nažalost, ljudi su toliko ogorčeni na Crkvu, zaljepljeni za materijalne vrijednosti, seks, alkohol, droga i sl.


Čim si ovdje nisi sam.
Većina nas je bila ili je još uvijek u istoj ili sličnoj situaciji.
Mislim da te velika većina forumaša jako dobro razumije.
U današnjem svijetu je nepopularno biti za Crkvu i za Krista,nažalost.
Al hvala Bogu da postoji TT,gdje možeš pronaći ljude,
koji su se susreli sa živim Bogom i koji se ne boje svjedočiti o tome,pa makar ih se svi odrekli.
To su prijatelji(braća i sestre u Kristu) s kojima se može razgovarati ,
koji ti mogu pomoći i biti potpora,koji mole za tebe,ako je to potrebno,koji te razumiju,
kad nitko oko tebe ne shvaća što govoriš,koji ti daju savjete kad ih tražiš,
koji svjedoče svojim životom ono što govore ili se bar trude da tako bude itd.
Tako da nisi sam ,među prijateljima si. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 108 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 55 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr