www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 22 stu 2017 06:30

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
PostPostano: 26 vel 2015 01:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 286 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Svakodnevno osjećam Božju milost, toliko mi ispuni srce neka radost, neka sreća - Božja milost :D jer znam da je Isus uz mene i da će biti tu i kad dođu napasti, kad klonem i u svim trenucima on će biti uz mene. Uz sve probleme, tuge i žalosti koje život nosi osjećam neku radost u srcu, i onda znam da je to Isus :) . I kad se samo sjetim što bi bilo sa mnom da ga ne upoznah, da me nije primio k sebi kao svoje grešno dijete. Ne znam čime sam zaslužila toliku milost (valjda je netko nekad molio za mene :wink: ). Kao što i mi svi sada moramo moliti za naše drage da ih dotakne Božja milost i ljubav.

Je li vas ikada uhvati strah da vas napusti Božja milost? Mislim da samo treba moliti i ostati vjeran njemu, pa i kad dođu kušnje i napasti, kad vam se čini da vas je napustio, On se samo sakrio i čeka vas da izađete još jači iz svojih patnji da dalje idete s Njim radosno kroz život. Samo treba molit i predat svoj život njemu :a1250: .

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2015 10:26 
Odsutan

Podijelio: 80 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Vjeroispovjest: rimokatolička
Status: U braku
fiduciia napisao:

Je li vas ikada uhvati strah da vas napusti Božja milost? Mislim da samo treba moliti i ostati vjeran njemu, pa i kad dođu kušnje i napasti, kad vam se čini da vas je napustio, On se samo sakrio i čeka vas da izađete još jači iz svojih patnji da dalje idete s Njim radosno kroz život. Samo treba molit i predat svoj život njemu :a1250: .

U svome bih odgovoru želio reći da me nije strah da me napusti Božja Milost već me strah da je meni namijenjeni križ pretežak za nesposobnog mene.
I predajem Mu svoj život, ali sam bijedni grešnik što ne vidi od nosa dalje...
A znam da je sa mnom...
Proturječja ljudskosti, zar ne?

I kad pomislim na Isusa u velikom četvrtku osjetim da je i meni svakodnevno veliki četvrtak, čeka me nešto grozno, a slab sam, kukavan i jadan. I bojim se...

Bože pomozi! Isuse u pomoć mi priteci! Sveta Marijo Majko Božja reci sinu svome Gospodinu našemu da mi se smiluje!

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2015 22:30 
Odsutan

Podijelio: 286 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Kresimir Fly napisao:
U svome bih odgovoru želio reći da me nije strah da me napusti Božja Milost već me strah da je meni namijenjeni križ pretežak za nesposobnog mene.
I predajem Mu svoj život, ali sam bijedni grešnik što ne vidi od nosa dalje...
A znam da je sa mnom...
Proturječja ljudskosti, zar ne?
I kad pomislim na Isusa u velikom četvrtku osjetim da je i meni svakodnevno veliki četvrtak, čeka me nešto grozno, a slab sam, kukavan i jadan. I bojim se...
Bože pomozi! Isuse u pomoć mi priteci! Sveta Marijo Majko Božja reci sinu svome Gospodinu našemu da mi se smiluje!

Nisi ti nesposoban, ne boj se, naić će neki Šimun koji će ti pomoć nosit križ :grlim te: . Znaš kako ide ona stara poslovica: Bog nam daje onoliko težak križ kojeg možemo nositi :) .

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2015 09:20 
Odsutan

Podijelio: 80 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Vjeroispovjest: rimokatolička
Status: U braku
fiduciia napisao:
[

Nisi ti nesposoban, ne boj se, naić će neki Šimun koji će ti pomoć nosit križ :grlim te: . Znaš kako ide ona stara poslovica: Bog nam daje onoliko težak križ kojeg možemo nositi :) .

Znam da je ovaj moj križ baš moj i ničiji drugi. Ima i Šimuna i Veronika kraj mene pa sam Bogu zahvalan na tome.
Kraj mene su ljudi koji, ne svojom krivnjom, nose križ. možda i teži od moga, a ne mogu im pomoći jer svoga teško nosim.

Bože, smiluj se i daj mi da svoj križ nosim po uzoru na našeg Spasitelja i Otkupitelja!

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]