www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 17:54

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 24 vel 2013 20:14 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 11 vel 2010 23:57
Postovi: 8
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
http://www.youtube.com/watch?v=9vqIi9oRblU
http://www.youtube.com/watch?v=E25qs61PaYw
http://www.youtube.com/watch?v=RCqKTAl1ipo
http://www.youtube.com/watch?v=PIqlBJILGtI
http://www.youtube.com/watch?v=U1KlNPkb0zc

Istinita priča ili ne :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 vel 2013 08:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 lis 2012 08:51
Postovi: 56
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Najčudnije mi je što se to događa baš nakon ispovjedi, mise, duboke molitve, što bi se reklo kad mi je duša najotvorenija i najčistija, ako se mogu tako izraziti. Baš napada, ma ne znam više ni šta napisati, ugl. ne odustajem, dalje se borim i valjda će jednog dana stati! :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 vel 2013 14:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 pro 2012 21:41
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vjerujem da molitva :Isuse blaga i ponizna srca- sve stisava posebno ako se razmatra i budno moli u velikom pouzdanju-sv.Pio kaze da JE POVJERENJE STASNO BITNO ..OTAC PIO JE CESTITAO SVOJOJ DUHOVNOJ DJECI KADA SU PATILI...VELI KAD NEBI PATILI BIO BI MANJE SRETAN JER BI MANJE DRAGOG KAMENJA IMALI...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2013 22:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Postovi o čistoći prije braka su prebačeni na temu Potpuna predbračna čistoća...BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 lip 2013 18:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Nevjerojatno je kojom brzinom se u zadnje vriijeme sve odvija. Mržnja na kršćanske vrijednosti
je postala sve očitija, cenzura svega što nije "liberalno", homo itd.. je postala frapantna.
Moram posvjedočiti što mi se neki dan desilo...
Na forumu hr. sam na jednnom threadu na kojem nikad ne pišem (život u dvoje) napisala jedan post
sasvim slučajno ponukana, ustvari nadahnuta Božjim poticajem,( imam račun tamo otvoren par god i nikad ništa
slično nisam doživjela). Radilo se o životu prije braka.
Potpuno neutralno ako to tako možemo nazvati, znači ne spominjući KC ni Boga, nastojeći da moj post ne bude otvoreno kršćanski obojen pošto mrze kršćane na forumu hr i odmah dobiješ bann, samo sam napisala svoje viđenje
života u dvoje čak ni ne predstavljajući se ko katolik i sve prednosti toga da ljudi hodaju bez fizičkih kontakata samo se upoznavajući. No ni to im se nije svidjelo...

Kroz par sati uručen mi je virus na moj korisnički račun, te mi ga sad antivirus trajno blokira i ne mogu uopće pristupit na forum.hr. :a1430:
Nije da će me nesanica zbog toga udarit...al shvaćate što želim reći.
:a1163:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 lip 2013 20:03 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 sij 2012 00:04
Postovi: 59
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Courage, problem sa forum.hr je tehničke prirode, ima nas više problem s ulaskom na tu stranicu, tj. brovser nam blokira ulaz jer taj forum nitko zapravo istinski ne moderira. ;)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 lip 2013 20:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Hm, niš mi nije jasno..
Zato što kad sam dobila obavijest da je stranica zaražena, istodobno sam se mogla spojit na forum preko moba!
Znači na mobu je očitavao sve normalno. Sve dok se nisam spojila sa svojim korisničkim računom, onda me zblokirao opet pa sad ni prek moba više nemrem.
čudno...
al ak kažeš da je problem stvarno tehničke prirode onda hvala Bogu ipak još nema razloga za proglasiti opću uzbunu, bar što se tog foruma tiče. A to da nema moderatora, kako ne.. moja prirjateljica je već bannirana milijun puta sa strane moderatora, samo zato jer piše u kršćanskom tonu, nikad nikoga nije uvrijedila.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 lip 2013 13:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 sij 2012 00:04
Postovi: 59
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma da, mislila sam na moderatora koji bi se bavio antivirusima i slično, ne na ove koji špotaju nas vjernike po forumu... Inače radi normalno jutros opet. I nekad je pustio, a nekad nije. Riječ je bila o Trojancu navodno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 lip 2013 19:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Već je duže vrijeme to realnost, samo meni nikako da sjedne. Evo ne mogu se pomiriti s činjenicom
ovakvog svijeta..koji objeručke grli i navješta grozotu pustoši. A vjerujem da je ovo tek kap u moru onoga što nas čeka.
Molitva, molitva i samo molitva. :a1250:
Bit će sve više cenzure sigurno.. ali opet tko to može cenzurirat Boga? Ne može nitko bez Njegova dopuštenja,
sve ovo i jest dio Božje pravde koja to dopušta da se raščisti ono što se ima raščistit..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 lip 2013 20:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
jest, sejo, molitva i sakramenti i miiiiiiloooost
za očuvanje duše
jer što vrijedi cijeli svijet zadobiti a dušu svoju izgubiti??!
ne znam što bu sa svijetom
mislim, znam.. znamo.. sve nam je rečeno
al nekak... opet.. sve je to teško, preteško geldati..
kao da nismo svjesni...kao da sam i sama u magli..
ima li koristi od iščuđavanja?.. možda me Bog zatekne u tom stanju mejsto onog pripremanja svoje duše...
miiiiiiilooooost Bože, milost.. jer bez Tebe ne možemo učiniti ništa
ah.. ni sama ne znam..
kao bi tila bit bolja.. a imam dojam da sam sve gora.. a onda je tu i saznanje da nemrem niš dobroga učiniti.. moglu dušu svoju spasiti? dobro djelo bez njega napraviti??..
uf..
koja zavrzlama.. da te glava zaboli :lol:
frksi me mučenja.. katakombe su još ured
al daj zamisli da te krenu rezuckat.. pa ko bi to izdrža...samo svetac..
radije metak u čelo :lol:
a još gore.. vjerujem svim roditeljima jest saznanje da na razno razne SVE moguće i nemoguće načine pokušavaju i truju duše naše djece..
e to je muka....
kako proed svih kvazi zakona i propisa is vega sotonskog..jer će nas sve više i više stiskati i suzavati obruč..
kako u duše najnevinijih usaditi Krista za vijekoe vjekova??
muko moja...
mislim, nama je 'još lako'..
što li će biti tek našoj djeci i njihovoj djeci, našim unučadima??
oće li im kratko nakon rođenja vodit dicu na neka ispiranja mozga rad tzv mira i sigurnosti u državi??
sad već neš slično postoji u Sjevernoj Koreji.. barem tako vele..čini mi se da dica nakon 1god. života borave u držanim odgojnim ustanovama cca 5/6dana.. pa onda vikend od 1/2dana kod roditelja... :twisted:
tko nije nek čita A. Huxley-a Brave New World..već na rpvim stranicama je sve jasno
evo, baš novi BOOK njega spominje u kontekstu knjige Gabriele Kuby http://verbum.hr/knjige/autor-kuby-gabriele/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 25 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr