www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:26

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 06 vel 2015 07:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1350
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
why napisao:
Rora napisao:
A da si htio shvatio bi da se ovo moje odnosi na Marijine kreposti, vjerovanje, njezinu ženstvenost....

U čemu se to sastoji ženstvenost žene koja nije upoznala muškarca? Zar se pojam ženstvenosti, kao i pojam muškosti, ne sastoji upravo u odnosu na suprotni spol?

A cirenac kaže: "Pravi muškarac vodi djevojku Kristu a ne u spavaću sobu."
Kao da bi bez "spavaće sobe" bilo muškaraca i djevojaka koje bi se uopće moglo kome voditi?
Kakve fantazme ljudi mogu napisati?!!
Vidiš, gospodine cirenče, ja pak mislim da je spavaća soba i odvođenje djevojke u spavaću sobu - smisao svijeta i po Božjim zamislima.


Ženstvenost nije isto što i spolnost :roll: , a sigurno ti to znaš. Muškost isto tako ne znači samo spolnost, a i to znaš.
Zavaravaš sebe najviše.
Bog je stvorio spolnost kao darovanje u sakramentu braka i naravno da je jedan od smisla prokreacija, kao i uzajamno darovanje i ljubav supružnika.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 12:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
puno priča a stvar je jednostavna

RADI MOLI I LJUBI :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 13:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
naggar napisao:
puno priča a stvar je jednostavna

RADI MOLI I LJUBI :D




Stara prica i dokaz da sit gladnom ne viruje,
ova tema je vise vezana za samce,isto kao i kad na tapetu dodje neka tema o problemu kojeg ja neman pa da zapocnem mudrovat i soliti pamet,koja je svrha????


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 13:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
novi1 napisao:
naggar napisao:
puno priča a stvar je jednostavna

RADI MOLI I LJUBI :D




Stara prica i dokaz da sit gladnom ne viruje,
ova tema je vise vezana za samce,isto kao i kad na tapetu dodje neka tema o problemu kojeg ja neman pa da zapocnem mudrovat i soliti pamet,koja je svrha????


I ja bih se složila...da svima to i nije tako jednostavno!
Istinito jest...radi, moli, ljubi...I te tri riječi same za sebe puno govore i jesu glavno usmjerenje!
Ali, ima puno naših braće i sestara kojima treba pomoć na tome putu..čiji duh još nije ojačao..koji su iskušenjima...ili im jednostavno treba podrška, jednostavno biti tu za njih, uz njih pa makar i samo saslušati!
Meni je puno lakše, drugačije..Bog mi je darovao muža, u njemu i prijatelja..u dvoje lakše idemo naprijed, rješavamo svoje probleme, podrška smo jedno drugom..
Ali, isto tako, bio je period..kad sam se i ja ovako pitala..gdje su nestali ti pravi ljudi...muškarci i žene?!
Istina, svatko ima svoj put...i izborit će se s Božjom pomoći za sebe..Ali, velika je stvar imati i podršku, razumjevanje barem nekoliko ljudi, prijatelja..

"Doista, u čemu je iskušan trpio, može iskušavanima pomoći." (Poslanica Hebrejima 2)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 15:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
novi1 napisao:
naggar napisao:
puno priča a stvar je jednostavna

RADI MOLI I LJUBI :D




Stara prica i dokaz da sit gladnom ne viruje,
ova tema je vise vezana za samce,isto kao i kad na tapetu dodje neka tema o problemu kojeg ja neman pa da zapocnem mudrovat i soliti pamet,koja je svrha????


..novi . ti si neki mrgud..i mislim da nisi baš neko ugodno društvo.. 8)
..jadna li je ženska osoba koja mora s tobom biti i neprestano slušati tvoje jadikovanje .
..pa ti svuda ..vidiš samo negativno i tamo..i tamo gdje toga nema..
.
..zar nikad nisi čuo..da žene vole društvo ..duhovitih muškaraca..koji će je nasmijati..
..koji će je voditi..koji će uživati u njenoj ljepoti..koji će zbog nje uljepšavati svijet..
..muškarac..zbog kojeg žena živjeti s njim cijeli život..jer se osjećaju ..radosne i sigurne..

..evo kako pravi muškarac odgovara ženi, kad mu ona kaže
" Joooooj.. Dragi , čula sam da je sutra smak svijeta, užasno , što ćemo sad '"

"Draga, pripremi neku dobru večeru, pa čemo nakon večere, popit čašu dobrog vina
i onda ćemo gledati zvijezde i moliti se, želim dočekati kraj svijeta uz ženu koju volim,
zagrljeni , jedno uz drugo, krenut ćemo u vječnost, " 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 18:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Mislim da mi žene zbilja puno očekujemo od muškaraca...želimo da on bude onakav kakvim smo ga mi zamislili u svojoj glavi...nismo svjesne da "savršeni" ne postoje... :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 18:26 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 11 vel 2013 23:28
Postovi: 9
Podijelio: 9 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
naggar napisao:
novi1 napisao:
naggar napisao:
puno priča a stvar je jednostavna

RADI MOLI I LJUBI :D




Stara prica i dokaz da sit gladnom ne viruje,
ova tema je vise vezana za samce,isto kao i kad na tapetu dodje neka tema o problemu kojeg ja neman pa da zapocnem mudrovat i soliti pamet,koja je svrha????


..novi . ti si neki mrgud..i mislim da nisi baš neko ugodno društvo.. 8)
..jadna li je ženska osoba koja mora s tobom biti i neprestano slušati tvoje jadikovanje .
..pa ti svuda ..vidiš samo negativno i tamo..i tamo gdje toga nema..
.
..zar nikad nisi čuo..da žene vole društvo ..duhovitih muškaraca..koji će je nasmijati..
..koji će je voditi..koji će uživati u njenoj ljepoti..koji će zbog nje uljepšavati svijet..
..muškarac..zbog kojeg žena živjeti s njim cijeli život..jer se osjećaju ..radosne i sigurne..


Nije u redu nekog površno okvalificirati kao mrgud itd...jer ti je povrijeđen ego.
A još k tome je novi uglavnom pozitivno pisao.
Sa druge strane ne treba biti duhovit i onda kad to nije prikladno. Uvijek imati zajedljive primjedbe i dvosmislena pitanja. Ponekad tako samo omalovažavamo druge članove u želji da se privuće pažnja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 18:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
augustin napisao:
Nije u redu nekog površno okvalificirati kao mrgud itd...jer ti je povrijeđen ego.
A još k tome je novi uglavnom pozitivno pisao.
Sa druge strane ne treba biti duhovit i onda kad to nije prikladno. Uvijek imati zajedljive primjedbe i dvosmislena pitanja. Ponekad tako samo omalovažavamo druge članove u želji da se privuće pažnja.


moje ego je u tako dubokom špeku..da ga ni sto novih ne može povrijediti..

..ovo je već urota.hoće me destabilizirati.
zar i ti sine Brate.. 8) novi 2


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 18:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
marijaaaaa napisao:
Mislim da mi žene zbilja puno očekujemo od muškaraca...želimo da on bude onakav kakvim smo ga mi zamislili u svojoj glavi...nismo svjesne da "savršeni" ne postoje... :b112:


..ma svaki dan je novi..mjenjamo se ....ponekad smo dobri..ponekad jako grješni i odvratni..
..a ponekad koju sekundu...budemo kao sveci...
8) problem nastaje ako te je žena upoznala , tih rijetkih dana , kad si izgledao "sveto"
i onda vidi da ti imaš i lošu stranu..
,,vrijedi i obrnuto i za žene.. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 vel 2015 20:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 06 lis 2014 20:21
Postovi: 216
Lokacija: zd
Podijelio: 166 zahvala
Zahvaljeno je: 101 zahvala
naggar napisao:
novi1 napisao:
naggar napisao:
puno priča a stvar je jednostavna

RADI MOLI I LJUBI :D




Stara prica i dokaz da sit gladnom ne viruje,
ova tema je vise vezana za samce,isto kao i kad na tapetu dodje neka tema o problemu kojeg ja neman pa da zapocnem mudrovat i soliti pamet,koja je svrha????


..novi . ti si neki mrgud..i mislim da nisi baš neko ugodno društvo.. 8)
..jadna li je ženska osoba koja mora s tobom biti i neprestano slušati tvoje jadikovanje .
..pa ti svuda ..vidiš samo negativno i tamo..i tamo gdje toga nema..
.
..zar nikad nisi čuo..da žene vole društvo ..duhovitih muškaraca..koji će je nasmijati..
..koji će je voditi..koji će uživati u njenoj ljepoti..koji će zbog nje uljepšavati svijet..
..muškarac..zbog kojeg žena živjeti s njim cijeli život..jer se osjećaju ..radosne i sigurne..

..evo kako pravi muškarac odgovara ženi, kad mu ona kaže
" Joooooj.. Dragi , čula sam da je sutra smak svijeta, užasno , što ćemo sad '"

"Draga, pripremi neku dobru večeru, pa čemo nakon večere, popit čašu dobrog vina
i onda ćemo gledati zvijezde i moliti se, želim dočekati kraj svijeta uz ženu koju volim,
zagrljeni , jedno uz drugo, krenut ćemo u vječnost, " 8)




Hahahahaha,ma kakav mrgud :D ,nisi ni blizu,zao mi je sto tako reagiras,znaci da te zaboljelo a nije mi to bija cilj.Cilj mi je bija dobronamjerno ukazivanje na tvoje potcijenjivacko ponasanje ponekad,naravno ne uvijek jer imas stvarno dobrih postova ka sto san i naglasija.Alio ako ti i dalje tiras po svome,samo naprid,ja se nikad nisan nikom uliziva pa necu ni teb i koji si veteran ovdje,ipak mislin da kad bi ljude upoznali oci u oci da bi bilo manje ovakvih razgovora,ti sebe prezentiras ovdje kao neko ko se drzi iznad drugih,potcjenjivacki dozivljavas druge ali virujen da je to samo slabost i da nisi takav(svi imamo svoje rane i slabosti).

Zene i muskarci uzivaju u mom drustvu kad nisam u depresiji(ili samo glume hahahaha) i ne tuze se bas na potraceno vrime,ali razumin da si to zakljucija samo da prebacis lopticu na mene :? ,nazalost nije uspilo :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr