www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 16:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 26 srp 2015 23:19 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
-pogledat obavezno od 7,10 do kraja,svećenik odlično govori
https://www.youtube.com/watch?v=gkpUPRWIeqo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 srp 2015 09:54 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
-odlično za poslušat i za žene i za muškarce :b112: :)

https://www.youtube.com/watch?v=mG3k6YWUMZA

https://www.youtube.com/results?search_ ... en+session

https://www.youtube.com/results?search_ ... en+session


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 srp 2015 16:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Ima jos pravi zena. Samo kakve koristi kad ih ntko ne vidi. Ako danas nisi Nives, Sevka, Ava, Simonica (prije "obracenja") nitko te ne vidi. Ostajes sama. Onda je bolje biti kao one. Samo dragi muskarci kad vam se to svidja ne tuzite se onda sto nema vise pravih i postenih zena.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 kol 2015 09:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
lalelu napisao:
Ima jos pravi zena. Samo kakve koristi kad ih ntko ne vidi. Ako danas nisi Nives, Sevka, Ava, Simonica (prije "obracenja") nitko te ne vidi. Ostajes sama. Onda je bolje biti kao one. Samo dragi muskarci kad vam se to svidja ne tuzite se onda sto nema vise pravih i postenih zena.


Pa ovu temu nije otvorio muškarac koji kuka kako nema pravih žena, već jedna žena. :) Tako da nisam vidio post gdje muškarci plaču kako nema pravih žena. :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 kol 2015 09:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Pa ovu temu nije otvorio muškarac koji kuka kako nema pravih žena, već jedna žena. :) Tako da nisam vidio post gdje muškarci plaču kako nema pravih žena. :wink:

Ovu temu je otvorila jedna ženska, nakon kavice iliti kapučina sa Đonijem!! :b101: :b101:
Ali šal na stranu, Lalelu, ako tražiš pravog muškarca, Đoni ti je na usluzi. Piće je na moj račun! A sa Matom se savjetujte! Ne znam šta Perikvržca glumi, tako da Đoni idi naprijed, ne čekaj, nek se ona samo kofrči!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 kol 2015 11:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Citat:
Pa ovu temu nije otvorio muškarac koji kuka kako nema pravih žena, već jedna žena. :) Tako da nisam vidio post gdje muškarci plaču kako nema pravih žena. :wink:

Ovu temu je otvorila jedna ženska, nakon kavice iliti kapučina sa Đonijem!! :b101: :b101:
Ali šal na stranu, Lalelu, ako tražiš pravog muškarca, Đoni ti je na usluzi. Piće je na moj račun! A sa Matom se savjetujte! Ne znam šta Perikvržca glumi, tako da Đoni idi naprijed, ne čekaj, nek se ona samo kofrči!!

Hahahahah :b101:

Samuel, ja se viđam s PeromKvržicom, u čemu je problem? :D

Lalelu, također ti svajetujem Đonija, samo naprijed. On je slobodan, ti si slobodna, nemaš šta izgubit. Ako nije dovoljno muško da prvi pošalje poruku, ti to napravi. Nadopunjuj te se međusobno :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 kol 2015 12:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Samuel napisao:
Ovu temu je otvorila jedna ženska, nakon kavice iliti kapučina sa Đonijem!! :b101: :b101:
Ali šal na stranu, Lalelu, ako tražiš pravog muškarca, Đoni ti je na usluzi. Piće je na moj račun! A sa Matom se savjetujte! Ne znam šta Perikvržca glumi, tako da Đoni idi naprijed, ne čekaj, nek se ona samo kofrči!!


Jedva si dočekao jelda.

dujam napisao:
Hahahahah :b101:

Samuel, ja se viđam s PeromKvržicom, u čemu je problem? :D

Lalelu, također ti svajetujem Đonija, samo naprijed. On je slobodan, ti si slobodna, nemaš šta izgubit. Ako nije dovoljno muško da prvi pošalje poruku, ti to napravi. Nadopunjuj te se međusobno


Ma te ja nadopunim, te nadopunim. Ja sam slobodan kažeš, kak ti to znaš, duje muči.
No s ozbiljne strane, postoji šansa da se ljudi tu upoznaju mada mislim da nije neka uspješnost, treba pitat čiča Tomu il nekog ko zna ljude uživo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 kol 2015 12:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
johnny 5 napisao:

Ma te ja nadopunim, te nadopunim. Ja sam slobodan kažeš, kak ti to znaš, duje muči.
No s ozbiljne strane, postoji šansa da se ljudi tu upoznaju mada mislim da nije neka uspješnost, treba pitat čiča Tomu il nekog ko zna ljude uživo.


A Samuel eto kaže, i da tražiš curu. Pa pošalji poruku lalelu :b112:
Ja sam čitao ovde na forumu netko je pisao kako se upoznao s nekim ovdje i sad su ubraku, zašto ne?
Mislim da je taj tip čak bio moderator, ima na avataru sliku; preferisco paradiso, koliko se sjećam...



p.s.
Znaš da moramo zezat hahaa :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 kol 2015 16:46 
Odsutan
Moderator
Moderator

Pridružen: 09 lis 2013 19:27
Postovi: 828
Lokacija: Požeška biskupija
Podijelio: 358 zahvala
Zahvaljeno je: 292 zahvala
lalelu napisao:
Ima jos pravi zena. Samo kakve koristi kad ih ntko ne vidi. Ako danas nisi Nives, Sevka, Ava, Simonica (prije "obracenja") nitko te ne vidi. Ostajes sama. Onda je bolje biti kao one. Samo dragi muskarci kad vam se to svidja ne tuzite se onda sto nema vise pravih i postenih zena.


Ima i pravih žena ,al ima i pravih muškaraca,samo teško se baš ti pravi pronalaze danas,uvijek neke prepreke.
A s druge strane imaš dosta onih ,koji su u brakovima,a nisu sretni i osjećaju se kao da su sami,
jer ih npr.muž ili žena ne razumiju,ne podržavaju i ko zna šta sve ne.
Nikome život nije ravna crta i da ti je sve posloženo baš tako kako si zamisliš.
Trebaš ti prvo bit sretna sa sobom i svojim životom da bi uopće mogla bit s nekim i da bi ti bilo dobro.
Hoću reć da te neće nitko usrećit dokraja,jer ljudi to sami po sebi ne mogu.
Ako ulaziš u neku vezu očekujući da će te netko totalno usrećiti i razumjeti to može postat patnja,
jer ljudi ne mogu ispuniti ta očekivanja dokraja.Potpuna radost dolazi samo od Boga,a mi ljudi imamo dobre i loše dane,
i nismo i ne možemo uvijek bit na visini zadatka.
I ne treba bit Sevka,Ava i ostale- one izgledaju kao da su "sretne",al jel misliš da su one stvarno sretne?
Pa eto Simona se obratila i sve je rekla kako joj je bilo prije.Svi su je iskorištavali,nažalost i ismijavali i
bila je sve samo ne sretna.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 kol 2015 19:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
ita napisao:
lalelu napisao:
Ima jos pravi zena. Samo kakve koristi kad ih ntko ne vidi. Ako danas nisi Nives, Sevka, Ava, Simonica (prije "obracenja") nitko te ne vidi. Ostajes sama. Onda je bolje biti kao one. Samo dragi muskarci kad vam se to svidja ne tuzite se onda sto nema vise pravih i postenih zena.


Ima i pravih žena ,al ima i pravih muškaraca,samo teško se baš ti pravi pronalaze danas,uvijek neke prepreke.
A s druge strane imaš dosta onih ,koji su u brakovima,a nisu sretni i osjećaju se kao da su sami,
jer ih npr.muž ili žena ne razumiju,ne podržavaju i ko zna šta sve ne.
Nikome život nije ravna crta i da ti je sve posloženo baš tako kako si zamisliš.
Trebaš ti prvo bit sretna sa sobom i svojim životom da bi uopće mogla bit s nekim i da bi ti bilo dobro.
Hoću reć da te neće nitko usrećit dokraja,jer ljudi to sami po sebi ne mogu.
Ako ulaziš u neku vezu očekujući da će te netko totalno usrećiti i razumjeti to može postat patnja,
jer ljudi ne mogu ispuniti ta očekivanja dokraja.Potpuna radost dolazi samo od Boga,a mi ljudi imamo dobre i loše dane,
i nismo i ne možemo uvijek bit na visini zadatka.
I ne treba bit Sevka,Ava i ostale- one izgledaju kao da su "sretne",al jel misliš da su one stvarno sretne?
Pa eto Simona se obratila i sve je rekla kako joj je bilo prije.Svi su je iskorištavali,nažalost i ismijavali i
bila je sve samo ne sretna.


Može li prolazno biće, usrećiti isto tako prolazno biće za vječnost.???

Na zemlji jedni drugima ispunjavamo život,
stvarajući veze, obitelji, djeca, itd.

a u tim našim zemaljskim odnosima..
..često je to daleko od savršenstva..i pravde..
..pa često i glumimo u životu..da bi zadovoljili neke kriterije.. :D
..koji se od nas očekuju..

..u životu nema narudžbi..tipa " E sad čekam, da mi Nebo pošalje divnog pametnog situiranog dečka
..koji će me voljeti, i biti dobar suprug.

..tko to ćeka ...načekaće se..

..treba zasukati rukave i na poso..
..u lov.. :D
..divljač se najlakše hvata na izvoru..gdje moraju doći jer su žedni.. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 30 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr