www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 10:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Poruka
PostPostano: 08 lis 2017 13:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Belive napisao:
Nakon dovoljne doze kave jutros, ajmo još jednom.
Lalelu, kažeš (na jednoj drugoj temi – citiram te) da si ružna, niska i krupna i da nisi našla nikoga jer muškarci vole (citiram te opet) „vitke kurvice“ (a ovo kurvice se odnosi na odijevanje).

Ja te pitam želiš li ti biti s nekim tko će te gledat kao komad mesa i tko će biti isključivo s tobom trofejem ili ćeš biti s nekim kome se sviđa tvoj način razmišljanja, ti kao osoba i koji jednog dana jedva čeka da (u braku) te odvede u krevet i mmm uživa u tvojim oblinama jednom, dvaput, triput i milijun puta u vašem bračnom životu jer tada tvoje obline nisu samo tvoje već i njegove.

Također, da, svi ćemo se mi (i muškarci i žene) složit da je Megan Fox (po nekim trenutnim standardima ljepote) lijepa žena, ali isto tako će xy muškaraca (pa pitajmo i ove ovdje na forumu) ako ih pitamo tko će ih prije napaliti – pomisao na nju ili na njihovu curu/ženu – svoj glas dati svojim boljim polovicama. Muškarci su drugačiji od nas i najčešće im treba jedan mali klik u da bi potaknuli njihove kemijske reakcije. Jednostavno - žensko tijelo nije muško tijelo. Muški hormoni i reakcije nisu ženski hormoni i reakcije te muškarci definitivno i dokazano imaju snažniji seksualni nagon nego žene. Zato, pitajmo ih i bi li željeli da njihova cura/žena pali i napaljuje redom svakog muškarca koji je pogleda? Ne, ne bi.

Isto tako, nećemo se lagat – svaka od nas voli i želi se osjećat poželjno i želi znati da ima moć „napaliti“ svog muškarca. Ali isto tako ako se ja obučem tako da izazovem požudu kod nekoga / ili ako namjerno izazivam da bi ga „napalila“ (a nismo u braku) onda je to moj grijeh jer ga navodim u napast, a ako on pristane na te misli onda je i on sagriješio. Tu jednostavno svatko nosi svoj dio odgovornosti.

Što se tiče izgleda - Bog nas je stvorio različite, i u tome je upravo ljepota.
Također, zasigurno i ti imaš nešto posebno što ti se kod muškaraca sviđa. Sigurno imaš. I to ne mora biti niti nešto posebno.
Netko će ti bit seksi zbog osmjeha, netko će ti bit seksi s bradom od par dana, netko će ti bit seksi zbog širokih ramena. Kako je to kod tebe, tako je to kod muškaraca. Neki će se gubit u tvojim očima, nekima će slaba točka bit tvoje pune usne, a neki će se posebno palit na to kako se zajapuriš kad se naljutiš.

Svaki muškarac pronađe na ženi nešto posebno što mu se sviđa. Ali i to nešto (seksualno, materijalno, vidljivo, opipljivo – kako god želiš da se izrazim) nije niti će ikada, ali ikada biti dovoljno da ga zadrži uz tu istu ženu desetljećima u braku. Tijelo stari, kosa posijedi, koža se na bora, muškarci oćelave, ali um ne stari, postaje samo divniji godinama ako se razvija u pravom smjeru.

Kažeš (citiram) da si bila puna radosti, volje za zivotom, uvijek u pokretu, aktivna u zupi, u politici, u lokalnoj zajednici, s mnogo hobija, s mnogo humora, dobra djevojka iz susjedstva, osoba koju djeca obozavaju, i koja obizava djecu, osoba koja ni jedan Bozic nije izostavila samce starce iz susjedstva da im ne odnese kolaca itd.

Vjerujem. Ali, znaš što mi nije jasno? Voljela si i željela pomagati, to je bilo, jel, za neko veće dobro (a ne za vlastitu satisfakciju)? Shodno tome, koliko god te život baci na koljena, ako si to bila ti baš ti – onda ni pod navalom i utegom samoće ni dandanas ne bi prestala s time, dapače. Znam da će se možda sada naći oni koji će mi održati bukvicu jer kritiziram, ipak ne budimo licemjeri, velika većina je to isto pomislila. Prije dobrih godinu dana, točno se sjećam, vodila sam istu raspravu o ljepoti s tobom. Čas si bila lijepa, čas si bila ružna, čas si bila mršava, a čas debela.
Iskreno, bila ili ne bila troll, imala ili ne imala problema, moj dobronamjerni savjet je da uistinu počneš ozbiljno razgovarati (ne samo s psihijatrom) već i s nekim svećenikom/duhovnikom i svoje probleme pogledaš iz drugog kuta.
Križ koji se prihvaća iscjeljuje, a onaj koji odbijamo satire nas.


Želim nekoga tko će me prihvatiti takvu kakva jesam, dibra u duši ali neidhovarajuca standradima ljepote. Ali takvog ne nalazim. Odnosno za takvu kakva sam se zanimaju samo narkomani alkoholicari neobrazovani nasilnici.

Svi oni dobri simpaticni skolivani muskarci su vec davno u brakovima s lijepim cesto pokvarenim i glupim zenama. I sto cu ja tu? Sebe ubiti sto nisam lijepa? Pomirit se sa ruznivom i Bigu zahvaliti sto sam ruzna? Ili biti ogorcena na Boga i svoj zivot sto mi je dao taj kriz?

Ok naucila sam kroz psihoterapiju da ima tezih krizeva. Ali sto ja imam od toga? Naucila sam biti zahvalna za ono sto imam. Ali to sto imam fobar posao me ne ispunjava.
Bila sam ja i kod svevenika. Ali njihove price da mi Bog daje samo oni sto je dobro ta nene idu mi na zivce. Jer kako depresija moze biti dobra za mene? Eh to i oni svecenici ne znaju. Sami znaju da Bog zna da je ona dobra ta mene.
Sto me je Bog kaznio izgledom ne znaju. Sto taj kriz nisim ne znaju. Ali znaju da je ruznoca dobra za mene jer je Bog tako odlucio.

Takve price meni ne pomazu. Ja zelim odgovor sto Bog ne cuje moj vaoaj. Sto mi ne pomogne? Ali na to oni nemaju odgovora


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 lis 2017 19:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
lalelu napisao:
Takve price meni ne pomazu. Ja zelim odgovor sto Bog ne cuje moj vaoaj. Sto mi ne pomogne? Ali na to oni nemaju odgovora


Odgovor na ovo pitanje nećeš pronaći, barem ne u ovoj dimenziji (ovom vremenu i prostoru), tako da biraj svoja pitanja mudrije.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 lis 2017 19:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
El Scorpio napisao:
lalelu napisao:
Takve price meni ne pomazu. Ja zelim odgovor sto Bog ne cuje moj vaoaj. Sto mi ne pomogne? Ali na to oni nemaju odgovora


Odgovor na ovo pitanje nećeš pronaći, barem ne u ovoj dimenziji (ovom vremenu i prostoru), tako da biraj svoja pitanja mudrije.



Onfa neka iskreno kazu da nenaju odgovora a ne fa me zamaraju s pricama tipa Bog zna sto je za tebe najbolje oa ako je i bolest onda Bog zna zasto je ona za tebe dobra. On vidi sto ti ne vidis


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 lis 2017 07:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 lis 2017 06:21
Postovi: 13
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
U današnjoj Crkvi ima više "pravih" žena nego muškaraca. Ja sam se oženio ima 3 godine, našao sam isto tako ženu u Crkvi i krasna je. I ja i ona imamo mana.
E sad da se vratim. Po mom iskustvu prije nego šta sam našao svoju izabranicu, moje mišljenje je da je Crkva imala PUNO više krasnih žena za udaju nego muškaraca. Kad bi se onako kao mladi nalazili u Crkvi, u zajednici, na susretima itd., muškarci su svi bili čudaci (možda i ja neman pojma hehe) a žene su se činile normalnije. Muškarci onako oronuli, stari, 30+ 40+ godina, izbirljivi, dok su žene bile dotjerane, ne stare cure, čednije i baš ono Kršćanski nastrojene. Muškarci su više manje mi se činili neki ćuknuti koji su posrnuli u životu. Žene su se činile kao netko tko možebit nije posrnuo u životu, već su kroz život odgojene kao vjernice.

Nadam se da nikoga ovo ne vrijeđa, samo želim reći moj doživljaj u vrijeme kad sam bio slobodan.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 lis 2017 12:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
GroundZeroCro napisao:
U današnjoj Crkvi ima više "pravih" žena nego muškaraca. Ja sam se oženio ima 3 godine, našao sam isto tako ženu u Crkvi i krasna je. I ja i ona imamo mana.
E sad da se vratim. Po mom iskustvu prije nego šta sam našao svoju izabranicu, moje mišljenje je da je Crkva imala PUNO više krasnih žena za udaju nego muškaraca. Kad bi se onako kao mladi nalazili u Crkvi, u zajednici, na susretima itd., muškarci su svi bili čudaci (možda i ja neman pojma hehe) a žene su se činile normalnije. Muškarci onako oronuli, stari, 30+ 40+ godina, izbirljivi, dok su žene bile dotjerane, ne stare cure, čednije i baš ono Kršćanski nastrojene. Muškarci su više manje mi se činili neki ćuknuti koji su posrnuli u životu. Žene su se činile kao netko tko možebit nije posrnuo u životu, već su kroz život odgojene kao vjernice.

Nadam se da nikoga ovo ne vrijeđa, samo želim reći moj doživljaj u vrijeme kad sam bio slobodan.



Slažem se, uvelike. Ma ti muški svi ćuknuti, i onda se čudimo kad ostanemo sami, jel.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2017 12:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 lis 2017 06:21
Postovi: 13
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Odličan ti je tekst. :lol:
Ja sam bio u Zajednici Krvi Kristove u Splitu, i zalazio u Filipa Nerija u Splitu (znat će splićani), i tu je 90% muškaraca bilo čudno. Opet, ako ćeš gledati Framu (franjevačku mladež) ili tako zajednice neke vesele logično da taj profil ljudi tu i ne zalazi. Ali ovdje gdje sam ja išao, znači, mise svaki dan, molitvena zajednica..tu je bilo posebnih ljudi. Eto :) Ne kažem loših ljudi, nego čudnih, nisu loše osobe. Dakle imaš 35 godina čovjeka koji non stop traži neke 18 godina, nikad curu nije imao, kritizira sve i svakoga, imaš starog didu svaku večer na misi u Filipa Nerija svoji tamo čudan (više dida) a to je u biti oratorij za mlade ako sam dobro shvatio i tako dalje. Dosta je tu čudaka. Dakle imaš recimo sedmoricu ljudi neoženjenih 50+ godina svaku večer na misi, i hrpu mladih cura i par dečkiju.

Šta se tiče cura da, iako sam ja posegao za svojom do Slavonije mi zlatne, ali vridilo je. :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2017 15:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Moja priča je vjerojatno najčudnija od svih. Nikad nisam imao curu niti osjećao potrebu da se 'vežem'. Izlazim u diskoteke od svoje 22 godine i uvijek mi je za dobar provod na prvom mjestu bilo (kao sto je i danas) dobra plesna glazba. Prošao sam vjerojatno skoro sve diskoklubove u krugu 100km, bio na koncertima skoro svih top Dj-eva i Dj-ica, uzivao na koncertima top svjetskih pjevaca i pjevacica koji su gostovali u Hrvatskoj. Osjecam se fenomenalno i jedva cekam da druge godine idem na najveci svjetski festival plesne glazbe Tomorrowland u Belgiju jer sam nasao ekipu koja sve organizira(kartu, prijevoz i mjesto na festivalu za kampiranje). Zahvaljujem dragom Bogu što mi omogućio da maksimalno uživam u životu. A 'preljev' na sve ovo je da sam uvijek izlazio solo, a prijatelj(ic)e upoznavao na mjestu gdje sam izlazio.
P.S. od prije četiri godine imam dijagnozu multiple skleroze (prije toga nikad na bolovanju) na cemu zahvaljujem Bogu. Redovita misa i postojana molitva se podrazumijeva haha.
Što drugo reći nego-Life is beautiful!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2017 19:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2016 09:59
Postovi: 397
Lokacija: Dolina suza
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Belive napisao:
Tko vam nudi Boga na dlanu, taj vam nudi krivog Boga i tko raspolaže s Bogom kao maramicom iz džepa, taj se ne zanima za vaše augustinske suze u očima, koje prate trzaje vašega srca za misterijem. Rudolf Brajičić "Govor o Apsolutu govor je o misteriju"

Ovo su moćni citati.Nešto poput Taulera ili nekog iz njegove škole koji veli: Kad Traženi postane nadjen, znajte da je Traženi opet izgubljen.
..problem je kad duše bivaju dotaknute samo djelićem Božje veličine te se njima u ljudskim mjerilima čini da imaju cijelog Boga uza se..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 198 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 24 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr