www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 03:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 svi 2009 07:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Slika

Posveta Presvetom Srcu Isusovu

Presveto Srce Isusovo
dođi i potpuno me obuzmi, tako da moje pobude budu - Tvoje pobude, moje želje - Tvoje želje, moje riječi - Tvoje riječi, moje misli - Tvoje misli, a onda mi dopusti da uđem u najveću dubinu Tvoga Presvetoga Srca i poništi me potpuno.

Ja, ...(ime)..., štovat ću Tvoje Presveto Srce iz dubine svoga srca. Obećavam da ću gorljivo služiti Tvome Presvetom Srcu. Sa žarom ću ti služiti, gorljivije nego do sada.
Ja sam slaba, ali znam da će me Tvoja snaga poduprijeti. Nemoj dopustiti da Te izgubim iz vida i nemoj dopustiti mome srcu da kamo odluta.

Ja, ...(ime)..., samo ću tražiti Tvoje Presveto Srce i samo Tebe željeti.

Presveto Srce Isusovo
učini da mi omrzne sve što je suprotno Tvojoj Svetosti i Tvojoj Volji. Podvrgni me provjeri kako bih bila sigurna da ni jedan takmac ne boravi u meni. Od sada pojačaj veze ljubavi kojima si me privezao i učini da moja duša žeđa za Tobom, a moje srce da bude bolno od ljubavi za Tobom.

Presveto Srce Isusovo
ne čekaj! Dođi i obuzmi cijelo moje biće plamenom svoje žarke ljubavi . Od sada, štogod budem radila bit će učinjeno samo za Tvoje probitke i za Tvoju slavu, a ništa za mene.

Ja, ...(ime)..., posvećujem Ti svoj život, i od sada sam rob Tvoje ljubavi, žrtva Tvojih gorućih želja i Tvoje Muke, prinos Tvojoj Crkvi i radost Tvoje duše. Učini da moje crte nalikuju onim Tvojima u raspinjanju zbog gorčine kroz koju ću prolaziti u gluhoći duša i kad ih ugledam kako propadaju. Podaj mojoj duši njezinu puninu.

Presveto Srce Isusovo
ne štedi me od svog križa, kao što ni Tebe Otac nije štedio. Zatoči moje oči, moje misli i moje želje da budu zatočenici Tvoga Presvetoga Srca. Nevrijedna sam i ništa ne priželjkujem, ali pomozi mi da proživljavam svoje djelo posvete, da Ti budem odana, da nikad ne prestanem zazivati Tvoje Sveto Ime. Učini da moj duh prihvaća samo ono što si Ti.

Presveto Srce Isusovo
daj da moja duša više nego ikada do sada nosi biljege Tvoga tijela za obraćenje duša.

Ja, ...(ime)...,, dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Božanskoj volji od sada, pa za vijeke vijekova. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 svi 2009 07:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Ja, Ksenija dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Božanskoj volji od sada, pa za vijeke vijekova. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 svi 2009 19:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Ja, Nada dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Božanskoj volji od sada, pa za vijeke vijekova. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 svi 2009 20:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6381
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Ja,Katarina, dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Božanskoj volji od sada, pa za vijeke vijekova. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 svi 2009 21:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja Irena dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Božanskoj volji od sada,pa za vijeke vjekova.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 svi 2009 21:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ja Marija dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Bozanskoj volji od sada, pa za vjeke vjekova. Amen.
____________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 svi 2009 14:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
SlikaSlika

I ja Franc drage se volje povjeravam ovom premilom Srcu Isusovu.

Srce Isusovo,bogato za sve,koji zazivaju tebe,smiluj nam se!

OSOBNA POSVETA SRCU ISUSOVU

Nebeska Kraljice i preljubezna Majko!
Ja .......,premda posve nevrjedan i jadan potaknut ipak dobrostivim pozivom tvog božanskog Sina,želim se posve posvetiti njegovu Presvetom Srcu.No poznavajući svoju nevrjednost i nestalnost,želim tu posvetu učiniti po tvojim majčinskim rukama,i od tvojeg bezgrješnog Srca očekujem pomoć,da tu posvetu uzmognem u životu i ostvariti.
Božanski Spasitelju,kralju dobrote i ljubavi!Pun zahvalnosti prihvaćam svjesno i iz sve duše poziv,kojim me nukaš,da sklopim s tobom ugovor,kod kojeg ti zapravo ne dobivaš ništa.Ja ti evo povjeravam brige za se i sve,što imam.U tvoje Srce,puno ljubavi,stavljam svoju dušu i vječni spas;tebi povjeravam svoju slobodu,napredak u duhovnom životu,pa i sve slaboće;predajem ti svoje tjelo,svoj život i zdravlje,te ono malo dobrih djela,što ću ih učiniti ili koje će drugi za me prikazivati za života ili poslije moje smrti.Tebi napokon povjeravam svoju obitelj,svoje poslove i sve svoje probitke.Sve to prepuštam potpuno tvojoj božanskoj skrbi,da ti svime upravljaš po svojoj božanskoj volji.Spreman sam primiti sve,kako god budeš s tim raspolagao,svjestan,da sam se povjerio Srcu Boga i najboljega svoga prijatelja.
Sa svoje strane se obvezujem,da ću se prema svojim silama brinuti za proširenje tvog kraljevstva,koliko god uzmognem.Na tu nakanu prikazujem sve svoje molitve i pobožne uzdahe,svoje svagdanje poslove,trpljenja,koja već sada primam,kao i sve pokore,koje ću si dragovoljno sam nalagati.Hoću,da svaki čas moga života posluži proširenju i učvršćenju tvoga kraljevstva i zadovoljavanju za uvrede,koje se nanose tvome božanskom Srcu.Daj,da svi moji čini do konca života nose na sebi pečat tvog gospodstva nada mnom i biljeg zadovoljštine,i da zadnji moj uzdah bude čin savršene apostolske ljubavi i potpune žrtve.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 svi 2009 21:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2009 10:44
Postovi: 278
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja, Ivana dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Božanskoj volji od sada, pa za vijeke vijekova. Amen!


Presveto Srce Isusovo, kralju sviju srdaca, Tebi posvećujem danas moje srce i stavljam ga potpuno u Tvoju službu. Tebi prikazujem svoju dušu sa svom snagom i svoje tijelo sa svim osjećajima. Cijeli svoj život želim upotrijebiti da Tebe ljubim, Tebi služim i Tebe slijedim. Želim biti žarkim klanjateljem svetosti Tvoje ljubavi.

Sveto Srce Marijino, nakon Srca Isusova najmilije i najsavršenije Srce, budi i Ti stalnim uporištem moga čašćenja i ljubavi. Nauči me, da Srce Tvoga Sina tako častim, kako Ga Ti sama častiš i dopusti mi da Njemu prikažem Tvoje štovanje i molitvu zagovora.

Isuse, Tvome srcu prikazujem (dušu… nakane… brige… ). U Tebe imam povjerenja, Tebi prepuštam sebe, u Tebe se uzdam.

Presveto Srce Isusovo, dođi kraljevstvo Tvoje i budi volja Tvoja kako na nebu tako i na zemlji, od sada i u vijeke. Amen!


:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2009 19:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 tra 2009 21:03
Postovi: 72
Lokacija: vojvodina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja, Marijana, dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Bozanskoj volji od sada pa za vijeke vijekova...amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 svi 2009 22:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 ožu 2009 12:13
Postovi: 277
Lokacija: zagreb okolica
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja, karla marija dragovoljno podvrgavam svoju volju Tvojoj Svetoj Božanskoj volji od sada, pa za vijeke vijekova. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr