www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 25 stu 2018 18:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
lyra1 napisao:
ne mozemo znati sto je pojedincu u glavi.u svakom slucaju protiv zla se ne bori zlom.

To stoji. Imao sam misao u glavi da ce valjda upamtiti da mu je Hrvat, katolik pomogao i da ce ga to poticati na dobro.
Iako sam odmah prokuzio njegovu foru sam o tome razmisljao. To mi je i pomoglo da njemu pomognem.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 stu 2018 21:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 ožu 2014 19:35
Postovi: 275
Lokacija: Sušac
Podijelio: 49 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
Nekoliko utješnih riječi:

..Dar proroštva nije svrha da se ostvari, nego da se ne ostvari. Kad je Jona govorio o propasti Ninive, nije došlo do propasti, jer su se ljudi obratili Bogu.
Zato je svako proroštvo prilika da čovjek obrati svoje srce Bogu i kamo sreće da se nijedno proroštvo ne ostvari. Bog uzima za pravo da promjeni, ako se ljudi obrate.
To je jedan od poslovnih rizika proroka, uvijek ostane kratkih rukava..


izvor: viewtopic.php?f=3&t=7429


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 pro 2018 18:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Ga-bri-el napisao:
Ma nisu problem same migracije, nego lokalno stanovnistvo liseno zdravog sustava vrijednosti. U takvim uvjetima, migrant uopce ne postuje domacina.
Evo, ti zivis u Njemackoj, pa vidis kakvi su to ljudi s kojima radis (ako nisi visoko obrazovan). Prosjecan Nijemac pojma nema o nicemu osim o svom zanimanju, ne vjeruje u nista osim u pivo i da prostis, kurvanje. Ne usudi se izrec vlastito misljenje u vlastitoj zemlji i izrazit nezadovoljstvo, nego se radije prepusta niskim strastima. Takvi su svi zapadni europljani manje vise.
Naravno da ce se u takvim drustvu, jedan migrant osjecat slobodno da radi sto mu god padne na pamet. Drustvo je deregulirano isto kao i sama drzava. Policija i red su samo za ukras.


To je samo jedan aspekt problema. S jedne strane migranti koji stvaraju kaos, s durge strane kao odgovor na to se bude radikalno desne stranke. Tu ne mislim kad ljevičari daju nekom etiketu da je ultrakonzervativan ili radikalni desničar nego baš autentično nazi simpatizeri i zagovornici.

S jedne strane benzin s druge strane vatra, kad se spoje znamo šta slijedi. Nego kako je u Švedskoj, šta se tamo događa?

Ga-bri-el napisao:
Pitam se koja je to vlast? Pa vlast je upravo uzrok svega ovoga, korumpirana i potkupljena od strane raznih interesnih skupina koje upravo i rade na podrivanju Europe i krscanstva. Uopce me nebi iznenadilo da upravo saudijska arabija financira homseksualne i liberalne pokrete sirom Europe kao i politicare koji te ideje legaliziraju.


Misliš da su saudijci? Vidiš da nam dolaze poruke iz SAD-a i Izraela da je Iran opasnost ne Saudijska Arabija. Nema veze što je novinar Khashoggi ubijen i najvjerojatnije otopljen u kiselini Iran je najveća opasnost i za Europu i za svijet.

Ovaj svijet je ludo mjesto, šta drugo reći.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 pro 2018 16:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2014 12:22
Postovi: 199
Lokacija: Sjever
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Ma u Svedskoj je kao i svugdje u liberalnoj Europi. Izbori su bili prije vise od 3 mjeseca, vlada jos nije sastavljena jer nitko ne zeli u koaliciju s desnicarima, a za manjinsku vladu nitko nema dovoljno ruku. Upravo taj rast desnice( sad su blizu 20%) govori o raspolozenju stanovnistva.
Meni cak i nisu smetali dok im sef nije izjavio cisto nacional-sovinisticku izjavu, da se stranci ne mogu integrirat u svedski sistem rada jer nisu Svedjani. Fakticki je pljunuo na sve nas iz istocne Europe koji smo u mnogocemu bolji radnici od domacih. Dobili bi oni i vise od 20% da to nije izjavio jer bi upravo mnogi s istoka glasali za njih. Autogol.

Ovo za Saudijce mi se cini logicno. Financiras na jednu stranu lokalne pokrete koji slabe kapacitet i rastacu zdravo drustvo, na drugu stranu radikalne islamiste i gradnju dzamija u tom istom drustvu, a na trecu stranu ratove da se cim vise njih poreseli vamo. Tiha okupacija.

Iran, kakav god da jeste, a nije nam prijatelj, opet je u svakom pogledu daleko iznad zaostalih beduina kozojeba.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 14 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 17 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr