www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 05 vel 2023 01:46

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 165 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 sij 2023 09:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 9 zahvala
Zahvaljeno je: 22 zahvala
Vjeroispovjest: Katolik
Status: U braku
Fran26 napisao:
why napisao:
Kardinalno sam impotentan, kad uspijem nekako s tom erekcijom, svršim čim penetriram i beznadežno to ne uspijevam riješiti. A ti baš jako senzibilizirana i seksualno jako aktivna. Ono, jedva izdržiš dočekati muža iza posla. A od mene skoro pa ništa. Osim dobre želje.

:shock:
E moj Fran, čime se ti baviš, u Dalmaciji bi rekli da si otiša na kvasinu... :b101:
Daj molim te nastavi sa onim svojim c/p tekstovima, imao si tamo stvarno odličnih postova sa vrlo zanimljivim sadržajem...
I ja imam isti problem kao i "why" pa mi nije lako čitati ovo... :D

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2023 21:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Tomatino napisao:
E moj Fran, čime se ti baviš, u Dalmaciji bi rekli da si otiša na kvasinu... :b101:

Moram priznati, gadno mi se okrenulo. Lol. Slika Slika

Tomatino napisao:
Daj molim te nastavi sa onim svojim c/p tekstovima, imao si tamo stvarno odličnih postova sa vrlo zanimljivim sadržajem...

Kome?! Čemu?! Nikog nema. Otiša forum na kvasinu. Slika Volio sam pisati ovde, biti ovde sa ljudima, ruku na srce, jedna od omiljenih zanimacija je bila potpaljivati druge forumaše, ali i ne samo potpaljivati, nego i normalno pričati sa ljudima (sa kojima je to bilo moguće). Sve je to lijepo, dok traje. Toga više nema. Bilo je ovde iznimno zanimljivih tema i rasprava. Izgleda da svemu dođe kraj. :-| Da mi je sada ovde jedan Musavi, ili možda Why, da je sada ovde jedan Timotej, Tomek, Tratinčicamala, Kopitar, Samuel, GoranM, kristian, Bonifacije, perokvrzica, ante buljubasic, DrAnte i ostali egzotični likovi, znani i neznani. Forumaš mora imati "ono nešto", ako to nema, nikome nije znanimljiv. Nama je ovde ostala ova gospođa IZMEĐU NEBA I ZEMLJE, ali nije to to, nema ona taj kalibar, gospođa nema taj kapacitet koji se traži. :-|

Tomatino napisao:
I ja imam isti problem kao i "why" pa mi nije lako čitati ovo... :D

Imam i ja. I mogu ti reći da mi je više koristi nego štete. Nisam u braku, niti pa imam kraj sebe kakvu raspuštenicu, tako da mi mali ne stvara probleme. Manje-više mali je non-stop pod narkozom. Slika Meni je to i od tableta. Bar nemam nikakve brige.

Prijatelju da ti stavim jednu prekrasnu stvar, zaista nešto izvanredno, pravo remek-djelo, slušaj ovo prijatelju;

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2023 09:18 
Odsutan

Fran26 napisao:
Kome?! Čemu?! Nikog nema. Otiša forum na kvasinu. Slika Volio sam pisati ovde, biti ovde sa ljudima, ruku na srce, jedna od omiljenih zanimacija je bila potpaljivati druge forumaše, ali i ne samo potpaljivati, nego i normalno pričati sa ljudima (sa kojima je to bilo moguće). Sve je to lijepo, dok traje. Toga više nema. Bilo je ovde iznimno zanimljivih tema i rasprava. Izgleda da svemu dođe kraj. :-| Da mi je sada ovde jedan Musavi, ili možda Why, da je sada ovde jedan Timotej, Tomek, Tratinčicamala, Kopitar, Samuel, GoranM, kristian, Bonifacije, perokvrzica, ante buljubasic, DrAnte i ostali egzotični likovi, znani i neznani. Forumaš mora imati "ono nešto", ako to nema, nikome nije znanimljiv. Nama je ovde ostala ova gospođa IZMEĐU NEBA I ZEMLJE, ali nije to to, nema ona taj kalibar, gospođa nema taj kapacitet koji se traži. :-|

Istina, ovaj forum je 'u leru' već duže vrijeme, ali to ti je matematika. Nas Hrvata je malo i kad od ukupne populacije oduzmeš vjernike, pa onda one koji nešto o vjeri imaju za reći, pa od njih one koji su skloni pisati na nekom forumu dođeš do one 'spala knjiga na dva slova'. Slično je i na ostalim forumima, npr. 'Katolički odgovori' ima jednog kvalitetnog forumaša, ostali su padobranci poput mene, tu i tamo se jave i napišu nešto, najčešće su to (kako si jednom lijepo napisao) "privatne mudrolije".
Što se pak mene tiče, volim rasprave na forumima, ali nemam baš vremena za pisanje pa više čitam, a i nemam dovoljno teološko/filozofske patine da bih mogao ulaziti u dublje rasprave. Više sam nekako usmjeren na duhovnost i pitanje "kako" umjesto "zašto".

Fran26 napisao:
Imam i ja. I mogu ti reći da mi je više koristi nego štete...

Je, što je mirniji, to se čovjek bolje osjeća, lakše mu je, još da nema požude i bludnih misli koje se povremeno jave, bio bi to pravi blagoslov i mir u duši.

Fran26 napisao:
Prijatelju da ti stavim jednu prekrasnu stvar, zaista nešto izvanredno, pravo remek-djelo, slušaj ovo prijatelju;

Dobra pjesma, prvi put vidim spot, iako sam ju čuo nebrojeno puta...

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2023 12:15 
Odsutan

Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Citat:
Evo, ovo je žalosno, zato je i propao ovaj forum.
Na svjetovnom forum hr, manje sam vidjela takvih iskompleksiranih ljudi, koji podcjenjuju i vrijeđaju druge :cry:
Ako si takav, a predmnijevam da se smatraš katolikom, dočim ovdje bivaš, bacaš ružno svjetlo na katolike.
Ali, ako se smatraš mladim, ima vremena, ako ti Bog da, da sazriješ, izlječiš ono što ne valja...

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2023 15:05 
Odsutan

IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Citat:
Evo, ovo je žalosno, zato je i propao ovaj forum.
Na svjetovnom forum hr, manje sam vidjela takvih iskompleksiranih ljudi, koji podcjenjuju i vrijeđaju druge :cry:
Ako si takav, a predmnijevam da se smatraš katolikom, dočim ovdje bivaš, bacaš ružno svjetlo na katolike.
Ali, ako se smatraš mladim, ima vremena, ako ti Bog da, da sazriješ, izlječiš ono što ne valja...

Ne budi tako stroga prema Franu. Moraš ga malo bolje shvatit, čovjek dobro poznaje nauk KC i smeta mu što ljudi po forumu pod krinkom katolicizma pišu kojekakve vlastite umotvorine koje su svjetlosnim godinama daleko od katoličkog pravovjerja i onda sa jednom dozom humora na pomalo ciničan način se istresa po takvim forumašima.
S druge strane, on vrlo lijepo piše i može se od njega puno toga naučiti. Naravno, i on bi trebao shvatiti da svaki Hrvat ima neku svoju vjeru koja ide od toga da se vjeruje u grijehe predaka pa do toga da se niječu neke najvažnije dogme KC-e i većina nas nije i nikada neće pročitati Katekizam KC, što nas na žalost ne sprječava da solimo pamet po forumu. Prema tome, forum nije uvenuo zbog njega, već zbog opće apatije vjernika željnih on-line rasprava. Zar je stanje na drugim katoličkim forumima bolje? Tu i tamo se razvije kakva jadna rasprava koja na kraju uvijek završi isto - bez ikakvog pametnog zaključka. I onako je ovo u konačnici mlaćenje prazne slame i ljudima koji čitaju naše postove najviše koristi će dati osobna svjedočanstva poput onog koje je Admin napisao na samom početku rada ovog foruma.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2023 15:40 
Odsutan

Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Nisam od početka na ovom forumu, no čitala sam ga puno prije nego sam se uključila.
Bilo je štošta zanimljivo za pročitati.
No, jako sam se razočarala jezikom nekih forumaša, pa i mržnjom koja je isijavala iz njihovih postova u obrani neke svoje, farizejske vjere i zvanju onih koji se ne slažu s njima "grješnicima koji će u Pakao", pa čak i puno gore stvari su pisali. ( Da se razumijemo, ovaj put uopće ne mislim na dotičnog). Urgirao je mod ponekad i banirao trajno neke, ali sjena je ostala.
Fran, o kome govorimo, zamislio je sebe kao nekog malog boga, koji odlučuje kakav je tko i stavljao ih ne neku svoju ignore listu, pa objavljivao koliko su " u kazni" i napravio sprdačinu ( ne pada mi npm adekvatniji izraz) od foruma. Na nijednom uređenom forumu to se ne bi dozvolilo.
Naravno da je sve to odbilo ljude.
Postoji i drugi katolički forum, koji funkcionira. Gdje je opet Fran zalutao pokušavajući i tamo na sličan način, ali tamo se forum uređuje, mod ga je odmah stavio gdje mu je mjesto i nikoga nisu fascinirali njegovi upisi.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2023 19:05 
Odsutan

Tomatino napisao:
...ljudima koji čitaju naše postove najviše koristi će dati osobna svjedočanstva...

Ljudima koji čitaju naše postove od najveće koristi bit će da ih prestanu čitati. Slika Jer kad se sve na kraju svede pod jednu crtu - mlaćenje prazne slame. Nema meni ovde mog Hrkana. Da mi kaže riječ-dvije, onak po duši.

Hrvoje Hrki napisao:
Frane, frane...Bog ti pomogao
:a1250:
šta radiš od sebe sa tom filozofijom i čitanjem tolikih propuha ( filozofa!)
?? :oops:
čovječe, makni se od toga, uništit će te totalno

Hrvoje Hrki napisao:
čovjek je u velikoj opasnosti
OHOLOST ga puca ko nikoga na TT-u...čovjek bi trebao postat referentno mjerilo za nadimanje i oholost :D
mislim , poznam ga i sa jobovog foruma jer je i tamo malo pisao, pa ga dobro znam
čovjek sam kaže da mu je cilj svakog pisanja da se utvrdi tko je pametniji...i on se ne šali, nego najozbiljnije misli :oops:
sam spominje i to više puta da mu se masa stvari pomutila u tikvanji itd...pa di mu se neće pomutiti kad čita tolike propuhe i teške filozofe
ja sam mu više puta pokušavao uvjeriti da ne spašava teološko znanje, nego vjera, molitva, dobra djela i sakramentalni život...ali njemu je samo do filozofije i nadimanja tko više zna citata isl.

Hrvoje Hrki napisao:
i to stalno mijenjanje avatara kod frana , čemu sve to... :roll: :a1250:
to su hirovi nestabilne osobe, a koja ima godina da nebi trebala biti nestabilna i tako promjenjiva
bože sačuvaj, nije se igrat s time ( po meni)
al tko voli nek izvoli

Hrvoje Hrki napisao:
oni koji ga dobro znaju , znat će tko je i što je , oni koji ga ne znaju razmislit će da li je dobro povoditi se za filozofima koje on guta ko lud...mislim da je bolje čitat kempenca , fratre iz hercegovine itd nego obične filozofe
filozofi i pretjerani racionalisti nikoga neće dovesti Kristu i obratiti

btw, svi ti koji jako puno čitaju knjižurine debele od filozofa , stignu li kada moliti?

Hrvoje Hrki napisao:
Čovječe , ti si heretik.

Bome jesam. :-|

Tomatino napisao:
Dobra pjesma, prvi put vidim spot, iako sam ju čuo nebrojeno puta...

Uživaj prijatelju uz ovo čudo;

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2023 23:51 
Odsutan

Fran26 napisao:
Uživaj prijatelju uz ovo čudo;

Nekada sam jako volio ovu pjesmu i to baš ovu live verziju.
Ali kada sam saznao da koketiraju sa sotonizmom, što je vidljivo u pojedinim stihovima ove pjesme, kao i na samom coveru albuma - od tada mi se ta pjesma ne sviđa :(

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2023 23:57 
Odsutan

IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Nisam od početka na ovom forumu, no čitala sam ga puno prije nego sam se uključila.
Bilo je štošta zanimljivo za pročitati.
No, jako sam se razočarala jezikom nekih forumaša, pa i mržnjom koja je isijavala iz njihovih postova u obrani neke svoje, farizejske vjere i zvanju onih koji se ne slažu s njima "grješnicima koji će u Pakao", pa čak i puno gore stvari su pisali. ( Da se razumijemo, ovaj put uopće ne mislim na dotičnog). Urgirao je mod ponekad i banirao trajno neke, ali sjena je ostala.
Fran, o kome govorimo, zamislio je sebe kao nekog malog boga, koji odlučuje kakav je tko i stavljao ih ne neku svoju ignore listu, pa objavljivao koliko su " u kazni" i napravio sprdačinu ( ne pada mi npm adekvatniji izraz) od foruma. Na nijednom uređenom forumu to se ne bi dozvolilo.
Naravno da je sve to odbilo ljude.
Postoji i drugi katolički forum, koji funkcionira. Gdje je opet Fran zalutao pokušavajući i tamo na sličan način, ali tamo se forum uređuje, mod ga je odmah stavio gdje mu je mjesto i nikoga nisu fascinirali njegovi upisi.

Je, bilo je ružne komunikacije na ovom forumu, osobnih uvreda i vulgarnih ispada kojima nije mjesto uopće u javnom prostoru, a kamoli na katoličkom forumu. Šteta što nije bilo admina da takve osobe odmah banira. Ali bilo je i zanimljivih rasprava i zabavnih likova. Uglavnom, sada je priči došao kraj i forum je u stand by modu i teško da će opet oživjeti.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2023 06:44 
Odsutan

Tomatino napisao:
Nekada sam jako volio ovu pjesmu i to baš ovu live verziju.
Ali kada sam saznao da koketiraju sa sotonizmom, što je vidljivo u pojedinim stihovima ove pjesme, kao i na samom coveru albuma - od tada mi se ta pjesma ne sviđa :(

Točno to šta sad pišeš mi je govorila sestrična, samo sam ja na to, pomalo u nevjerici odmahivao rukom. Prava šteta za dečke da su bavili tim glupostima, prava šteta da se nisu okanili ćorava posla. Meni je pjesma vrh i nemerem si pomoći. Slušam je od kad znam za sebe. :l30:

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 165 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]