www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 05:44

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 04 lis 2022 10:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Iako je forum praktično mrtav, idem probati.
Naravno ima drugi koji je živ ali tamo je puno antivaksera.
Znači, što me smeta...
Mjere za vrijeme pandemije, cijepljenje.
Cijepila sam se jer sam morala, no nisam antivakser. Teorije urote od ravne Zemlje, nesljetanja na Mjesec, planirani "odstrijel" ljudi cjepivom, reptilsko ljudsku rasu itd itd su mi smiješne. Većinom to sve ide u kompletu. Židovi i muslimani, tj. njihovi vjerski vođe bili su unisomni i savjetovali cijepljenje, kao i Papa. No jedino dio našeg klera (mali ali ipak) išao je u tzv procesije slobode sa krunicama uz neke koji su zazivali smrt fašizmu uz ljeve relikvije. I takvih iz klera kao da je pun face, svako malo neki pamfleti antivakserski. Možda ipak nešto ne valja s našom vjerom, kad smo tako podijeljeni. U katoličkoj grupi na facu vrli su katolici pisali takve stvari o gđi Markotić da me bilo sram i čitati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 svi 2023 08:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
sada je puno jasnije i zagovornicima cijepljenja...barem se nadam
vidite li koliko mladih zdravih sportaša umire u normalnim uvjetima na terenima....ne padaju oni bez veze...i umiru...vjerujem da su svi bili cijepljeni za covid19
cjepivo je neistraženo , klinički neispitano i nikomu tko je mlad ne bih preporučio da se cijepi
prevelik je to rizik


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 svi 2023 16:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Opet proturaš teorije urote.
Lijepo rekoh, pročitaj friški rad našeg znanstvenika forenzičara Primorca o tome. Struku, a ne urotnike, "stručnjake" sa you tuba.
Umirali su mladi sportaši i umirati će, prije, kao i poslje korone. Primorac daje riješenja kako to spriječiti.
Ružno je, najblaže rečeno, što se na svaku smrt nalijepe dokoni ljudi koji sve proglašavaju smrću od cjepiva :shock:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 srp 2023 02:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 74 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Mozda malo kasno za neki odgovor na ovu temu. Ali evo i mog malog skromnog udjela :D :D :D
Cjepila sam se iz samo jednog razloga jer je moja kcerka radila kao medicinsko osoblje u to vrijeme i stvarno je bila teska situacija. Ovako da kratko opisem sto je ona vidjela i dozivjela otprilike kao da je ratno stanje. E sad moje dijete ide i bori se tamo, Bogu se molim da joj nista ne bude i jedino sto sam kao podrsku mogla uraditi da priminim cijepivo jer mi je ona rekla s obzirom na moje zdravstveno stanje ne bih covid mogla prezivjetil. A ja se nesto mislila kad sam mogla onolike IKAR konzerve za vrijeme rata u Bosni pojesti pa mi nista nije bilo pa nece nista niti od ove vakcine. Ja primila vakcinu, oni koji nisu , nisu pa sta. Nije mi jasno da je tolika razdioba bila oko toga.
Eto toliko od mene.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr